Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Cassusia słodziusia. Nigdy mi się już nie będzie kojarzyć z jakimś murzyńskim raperem tylko z nią. <3
Avatar: Lajra w fajnym stylu, podobają mi się oczyska i wyraz twarzy. Jeden z fajniejszych z jakimi spotkałem się na forum.
Sygnatura: Jakaś chińska bajka, ziomek zdejmujący bandaże. Nie wiem kto to ani z czego, ale ma oko jak terminator :rainderp: No spoko.
User: Kochana osoba. Ma kanał na youtube i wrzuca tam animacje które zwykle oglądam jak tylko wyjdą. (Chyba nadal ma, ostatnio nie było nic nowego chyba) Szanuję motzno za całokształt. Ładnie tych postów napykała.
Oraz druga osoba, jako że już napisałem.
Nick: Byłby z tego ciekawy tytuł jakiegoś utworu muzycznego. Dziwny nick, ale wydaje mi się oryginalny, nie przypominam sobie żebym skądś kojarzył.
Avatar: Jakaś postać z Equestria Girls której nie znam, bo w końcu się nie zebrałem z oglądaniem. Wygląda w porządku, chociaż nie jestem fanem stylu jakim operuje EQG
Sygnatura: Najwyższy generał marszałek sierżant szwoleżer admirał Kled i jego wierny wierzchowiec Skaarl. Jedna z lepszych animacji Riotu według mnie. Postać sama w sobie dobra, szanuję cholernie. 
User: Nie znam za bardzo, ale wygląda na to, że opiekuje się jakimś działem. Będę musiał zobaczyć jakim. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kruczeg, jeden jedyny niepowtarzalny :x 

A: Rudy ( :ming: )poni, ale w dość ciekawym, klimatycznym stylu narysowany

S: Również w bardzo ciekawym, estetycznym i przede wszystkim ładnym stylu narysowane, ale ta Pinka mi się wybitnie podoba :lunaderp:

U: Mój czarny ziomuś z szafy *stuka w szafę obok*  przesiaduje tam chyba już dwa lata, jeszcze więcej lat stażu na forume, dobry człowieczek ogółem 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Śliczny, krótki i łatwy do zapamiętania nick, który bardzo lubię ♥

A : Kocham tą Lyrke bardzo, ślicznie wygląda

S : Nadal czekam aż pojawi się tu Lyrka

U : Znam już jaaakiś czas, uwielbiam go bardzo z wielu powodów :lunaderp: 

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:  Chyba jeden z najbardziej rozpoznawalnych przeze mnie na forum. Tylko człowiek pozbawiony RiGczu mógłby się na coś tu złościć. 

A: Bardzo fajna Lyra. Nurtuje mnie tylko jedna rzecz... moja znajoma ma dokładnie taką samą  opaskę do włosów.

S: Tak chyba nie powinno być... Ja tam bym poszedł do lekarza. 

U: Trochę czarnego rapera, kapka anime. Ze trzy krople uprzejmości. To wszystko posypać urokiem osobistym i na koniec dodajemy tajemniczą substancję ,,x

''  To wszystko daje nam naszą Cass. 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N; Znam Cię! Z dawna jak jeszcze miałeś WilkU :wrWgR:

A; Nie pamiętam jak się nazywało to pony, ale pamiętam że było zjarane. Fajne klimaty znaczy....
S: Ale się zrobiło inteligentnie i rzymsko... A poza tym to dobra kreska, podoba mi się futro na poni poni.
OK: Jesteś ok, dude. :sweetie2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ, TO KŁAMSTWO. Zmieniła tylko dlatego, żeby nikt jej nie rozpoznał, niestety nie wyszło. 

Awatar: Raven z TT, oglądałem tę kreskówkę jak byłem mały, chyba moja ulubiona postać. Nostalgia mocno. ;_;

Sygna: Najważniejsze, żeby nikt nie eksplodował. Aresztowanie da się przeżyć, a jak ktoś po prostu wybucha?

User: Ostatnio więcej wchodzi na sb i nie mogę tego tolerować bez dissowania, szkoda tylko, że nie może utrzymać mojego poziomu. :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Gold, zdążyłam się przyzwyczaić, ale moim zdaniem nick trochę za długi i nie poręczny. Jednak dziwne by było jakbyś po tylu latach go zmienił.

A: Śliczna Rarity. Nie dość, że uwielbiam tego kucyka, to w tej wersji wygląda świetnie. Chociaż umiejscowienie rogu mnie nieco drażni.

S: Stara jak świat, ale wciąż ładna.

U: Pomocny i sympatyczny użyszkodnik. Lubi gady, za co ma u mnie dużego plusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ładny, łatwo zapamiętać

A: Piękne, nie mogę oderwać wzroku, podoba mi się strasznie :lunaderp: 

S: Czemu nie mogę oderwać wzroku jeszcze bardziej. help ;-;

U: Kojarzę ale niestety nie znam :v Tak czytam informacje na profilu i wydaje się strasznie ciekawą i wartą poznania osobą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Wpisany gdzieś na końcu alfabetu, trochę mroczny, przez co łatwy w zapamiętaniu. Każdy przecież lubi mrok. ;)

A:Władczyni nocy przeszywająca swoim spojrzeniem każdego usera. Kolejny element mroku u tego pana. 

S:Pomysłowa i ciekawa. 

U:Legenda forum, jeden z tych złych, którego się boją. Aktywny użytkownik.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N:0_0_5705_7883.jpg Tworzywo naturalne

A: Luna

S:Cytat po angielsku i pożar w paczałkach Sombry

U: Spoko gość, ostatnio zrobiłem mu logo do Haxballowo - Kucykowego turnieju, do którego zachęcam. Bierzcie udział!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ziemowit, zapewne od imienia, więc trudno oceniać to jako nick a raczej jako imię. Więc jako imię to całkiem ciekawe, oryginalne, przynajmniej nie Kubuś jak co drugi.

A: Gołąb, wydaje mi się, że owocowy, chociaż mogę sie mylić. Jako wielbiciel gołębi stwierdzam, że mi się podoba. Ah te pastelowe kolorki.

S: Janusz Tracz, ten mem jakoś nie zbyt mnie śmieszy, wydaje się być przehypeowany, więc jestem na nie, poza tym nie wiem czemu znajduje się w spoilerze, skoro rozmiarowo śmiało mieści się w granicach ustalonych w regulaminie.

U: Znam że tak powiem z widzenia na forum, cóż, młody wiek usprawiedliwia często nie najmądrzejsze posty, może jeszcze wyrośnie na ludzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
40 minut temu Maniek napisał:

może jeszcze wyrośnie na ludzi ;)

Dziękuje za danie mi szansy

 

N: Tłistr

A: Gif z RD

S: 6

U: Całkiem okej, dobry człowiek mimo wszystko :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Tęczowy zakręcony ? ^^

A: Rainbow która próbuje mnie przekupić tym uśmieszkiem ^^

S: Szóstka, ale wole dwunastkę 

U: Opiekun działu RD, osobiście nic do niego nie mam, nawet dobrze spełnia swoją funkcję ;) 

Edytowano przez Major Degtyarev
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Major to jeden z najlepiej brzmiących w moim umyśle stopni. Degyarev natomiast kojarzy mi się z jakimś ruskim. Aha no i Major oczywiście, knur z Folwarku Zwierzęcego. Spoczko.
Avatar: Śliczne poni, o ile mnie oczy nie mylą, to chyba ta antagonistka z Equestria Girls której imienia nigdy nie mogę zapamiętać. Szanuję bardziej w kucykowej wersji niż w tej z eqg.
Sygnatura: Słowiański znak, miasto potrzebuje sebastiana. Jakiś leszcz zapomniał o swoim miejscu w hierarchii społecznej i spojrzał na świnię Matiego, równowaga może zostać zapewniona gdy krew i parę zębów zrosi polską ziemię. A to drugie to flaga, nigdy nie byłem w tym dobry, ale to chyba serbia. 
User: Mało postów w porównaniu do repek, stały bywalec offtopa albo jakiś mega geniusz o którym nie słyszałem. Wiele o nim nie wiem, obiło mi się jedynie parę zdjęć w Pokaż swoje foto. Wygląda na prawilniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ludziki, troszkę osób się żaliło na to i owo zatem wystawiam oficjalne ostrzeżenie, które zignorowane zostanie, oczywiście, nagrodzone stosownym %.

A że tego nie chcemy, to zakładam iż będziecie umieli się dostosować.

 

1. @Cassidy @Prlixu Jeszcze raz zaczniecie sobie robić osobiste wycieczki w jakiejś zabawie, to zobaczycie ile punktów w regulaminie o nie zahacza. Z uwzględnieniem dział orbitalnych. Nie interesuje mnie kto zaczął i dlaczego, zobaczę wygłupy, zacznę ugniatać Cygnusem.

2. Spam posty:

21 godzin temu Ziemowit napisał:

N: Tłistr

A: Gif z RD

S: 6

U: Całkiem okej, dobry człowiek mimo wszystko

Wyżej i niżej tego posta macie przykłady jak można z sensem kogoś ocenić. Spoko, nie każdy jest jakimś powieściopisarzem żeby na cześć usera klepać trzytomowe arcydzieło sztuki współczesnej. ALE!

Takie coś jak tu zacytowane to nawet nie jest szczątkowa opinia. I takie rzeczy będą nagradzane jak zwykły spam. W temacie pojawiały się już liczne ostrzeżenia, co jakiś czas, od różnych opiekunów/moderatorów i przez jakiś czas było dobrze a potem znowu zaczęły się spam posty jakby ktoś chciał sobie trzaskać licznik.

To ja tylko przypomnę że na terenie offtopu jest on wyłączony.

 

Powyższy post proszę traktować jako notatkę - nie biorę(chwilowo) udziału w zabawie, zatem możecie odpisać jakby mnie tu nie było(oczywiście biorąc poprawkę na samą treść ostrzeżenia, bo inaczej komuś będzie smutno. Bardzo).

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zegarmistrz.. podoba mi się, dobrze się kojarzy.

A: Chyba dosyć długo już wisi, wygląda ładnie, trochę mrocznie i groźnie, ale ładnie. Podoba mnie się :)

S: Nie do końca ogarniam, ale jak dla mnie dające do myślenia :)

U: Kimś tam sobie jest, ale nie znam. Oceniam neutralnie.

 

 

Edit:

N: Zgrabne połączenie imion, pomysłowe, fajne. Lubię to :)

A: Wygląda przyjaźnie, kojarzy mi się z "Gdzie jest Nemo", więc duży plusik za to. (tak niewinnie wygląda trochu).

S: Pierwsza miłość pewnie, no.. dość spoko, uczucia i te sprawy. Fajnie się nawet prezentuje.

U: W ogóle nie kojarzę, ale na podstawie powyższego oceniam pozytywnie :D

 

Prosz @GosiElla

Edytowano przez Michalski9
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Michalski9 napisał:

N: Zegarmistrz.. podoba mi się, dobrze się kojarzy.

A: Chyba dosyć długo już wisi, wygląda ładnie, trochę mrocznie i groźnie, ale ładnie. Podoba mnie się :)

S: Nie do końca ogarniam, ale jak dla mnie dające do myślenia :)

U: Kimś tam sobie jest, ale nie znam. Oceniam neutralnie.

Odsyłam do ostatniego akapitu posta Zegarmistrza

 

N: Pewnie od imienia Michał

A: Czarno cię widzę, Pinkie

S: Jestem mobilnie

U: Kojarzę  z widzenia, na razie jest grzeczny xD

Edytowano przez GosiElla
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Zirathel napisał:

S: Żółwie przybijające piątke, ciekawe czemu nie żółwika :nooooo: 

W sensie, że są Ricky i Ella zamiast samej Elli? RickyElla to mój favorite pairing! :enjoy:

 

N: Zirathel- to th w środku to moja ulubiona głoska w English language

A: Luno, ja jestem grzeczna! Weź już tak na mnie nie patrz!

S: Mobile

U: Prawie że ciągle daje tą zarumienioną Lunę, gdy mnie ocenia (na innych nie zerkałam)...

 

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...