Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Mielonka + car

A: Just typical Derpy

S: They see me rollin'

U: Niedawno się zarejestrował i podobno żałuje, że nie zrobił tego wcześniej, ale gratuluję wyższości repek nad postami :v

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nadal myli mi się z jakimś kucykiem. Sam nick bardzo fajny, dość oryginalny, nie spotkałem nikogo z podobnym.

A: Nawet spoko arcik z Lyrą.

S: Gif z Lyrą czeszącą włosy. Przynajmniej jest zapętlony.

U: Mój sioster, bardzo spoko ziomek. Można z nim pogadać, nawet spoko pomysły ma, szczególnie z robieniem herbaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek

N: Nie chcę obrazić użytkownika, ale chyba on sam zdaje sobie sprawę jak głupi jest ten nick, połączenie wulgarnego słowa ze zwierzątkiem Gronostajem. Miało być śmiesznie, a wyszło jak wyszło.

A: Postać z Fault, ładnie się prezentuje, podoba mi się ten avatar, chociaż przyzwyczaiłem się do poprzedniego z zergiem.

S: Nie wiem jak to skomentować, jedno zdanie wpisane na odwal się.

U: Znam już ponad rok, można z nim pogadać o wszystkim i o niczym, powyzywać cały świat i siebie nawzajem, ogólnie na plus, polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Maniek, dość prosty, ale podoba mi się.

A: Zapewne jakaś postać z mangi czy innego animę. Nie oglądam anime, ale mam w planach obejrzeć coś z tego i przekonać się o co taki hałas

S: Zapewne również z Anime. Całkiem mi się podoba, chociaż jak na nią dłużej patrzę to mam takie dziwne uczucie.

U: Miłośnik Magów i Animów, od niedawna bode, całkiem dobrze spisuje się na swojej funkcji. Lubię tego gościa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Ziemowit. To jest... To imię. Oryginalne swoją drogą.

A : Skoczek, z tego co wiem to uwielbia skoki także nie dziwi mnie ten avatar, ale lepsze były pociągi D: 

S : Bogactwo...

U : Ziemowit jest w porządku, lubimy się i wgl. także jest super. Można na niego liczyć~

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak to czytam, mam wrażenie że ten ktoś po drugiej stronie ma 7 lat :v 

A: Ładny, podoba mi się

S: Ładny styl, koncepcja gorsza

U: Ona wydaje się nie lubić mnie więc ja nie lubię jej, simply :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Ziratel, mrocznie.

A: Jakiś poni trochę dziwny

S: Pożar paczałek Sombry

U: Ostatnio trochę mi podpadł, ale trochę go szanuję. Trochę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie sądziłem że jest to imie :wow:

A: Jakiś Małysz czy inny szatan. Nie oglądam tego bo to nudne :v

S: Janusz Tracz w 2k17 roku *powoli klaska*

U: Mógł by być bardziej poważny [nie mówie że ja taki jestem], ale po za tym mam z nim neutralne kontakty

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zirathel wyklęty przez Pyrokara, szkolony przez ognistego smoka, dworzanin Irdorath

A: dalej nie wiem jak ta postać się nazywa... ale mam tu pewien środek perswazji:

Spoiler

 

S: Sombra czekający na wizytę u oczologa

U: spoko gość. Postań w jego avku najwyraźniej się nie nazywa/nie ma imienia... lubi ciastka ale tylko te z dodatkiem łyżki wody i lsd

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chip, Chiper :rainderp:

A: Zastąpił Twillight wiewiórą

S: Po co mieć 1 jak można mieć 3 obrazki

U: Myśli że postać z mojego avataru jest bezimienna i ma ciekawe środki perswazji :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Raczej nie ja pierwszy przeczytałem za pierwszym razem Izrael...

A: Dzikie to, nieznane, ale za to ładne 

S: Jakiś cytat i ten obrazek... chyba skądś go kojarzę... a no tak mam go na ekranie startowym na telefonie :v

U: Lubie go, bardzo fajna i miła osoba, z którą da się pogadać. Z tego co wiem lubi on moją wyobraźnię... ciekawe czemu :spitfire2:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: aleja dąbrowskiego, nie słyszałem o dobrawskim :D

A: pewnie jakiś jegomość którego powinienem pamiętać z lekcji historii ze szkoły... ale nie pamiętam xd

S: czy to flaga konfederacji?

U: co nieco kojarzę, jednakże to nkwd w tytule usera niezbyt mi się podoba, gdyż brat mojego dziadka zginął z ręki ludzi należących do tej organizacji :(

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pewnie chodziło po prostu o tamtą wiewiórkę a tu męczą cie czipami co nie?

A: Stary avek powrócił raz jeszcze!

S: Zastanawia mnie co to ten monolit

U: No cóż. Trudno mi cokolwiek tu powiedzieć bo niby go kojarzę ale mało o nim wiem. No ale aktywny w porządku użytkownik forum więc nie mam przeciwwskazań

 

PS: Mojego pradziada niemcy trzymali do budowy kolei. Drugiego ścigało NKWD a jeszcze inny członek mojej rodziny przepadł jak kamień 22 czerwca 1941 jak wpakowali go na front ruskie Miał niefarta mieszkać na byłej granicy z polską). No cóż mimo to lubię Sowieckie klimaty etc w internetach co nie znaczy jeszcze że popieram działalność NKWD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zaleta: Krótki, przez co łatwy do zapamiętania. Wada: ciężko stwierdzić czy coś znaczy.

A: Ładny. Nawet szukałem w galerii forumowej linku, ale nie było.

S: Jak wyżej nic do zarzucenia.

U:  Bardzo aktywny. Zna dużo artów i można z nim znaleźć wspólny temat do pogadania. 

Daję 9/10.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zirathel, to jest nie za długi, nie za krótki nick, ale zbyt poważny jak na użytkownika. 

A: Furrasek, w ogóle nie rozumiem sensu ustawiania czyjeś Oc na avatar. Hhh.. 

S: Na telefonie nie ma, może to lepiej nawet. 

U: Myśli, że go nie lubię, więc też mnie nie lubi. Ale tak naprawdę to mój najlepsiejszy przyjaciel, który czasem tylko sobie żartuje i nasyła na mnie ludzi :3c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
20 godzin temu Prlixu napisał:

S: Janusz Tracz w 2k17 roku *powoli klaska*

Ty się śmiejesz, a niedługo ma powstać serial z Januszem Traczem w roli głównej :hmpf:

 

N: Zmień na Casidy, proszę

A: Wciąż taki sam, ładny całkiem

S: Fajny arcik

U: Bardzo dobra użytkowniczka, całkiem miła, bardzo ją lubię. Dzięki niej nabieram większej samooceny. Zawsze można na niej polegać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ziemowit, brzmi dość słowiańsko. A tak poza tym uważam że mlppolska powinno zostać zniszczone.  

A: Skoki znowu u łask. Przynajmniej tak słyszałem, bo nigdy się nie interesowałem.

S: Jakiś pan co był swego czasu wielbiony przez internetowych cwaniaków. Dobrze że chociaż w części już to minęło.

U: Lubi parówy,  ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie oceniam.  Opiekun działu ulubionej bohaterki z mane6. Jak już wcześniej pisałem, głównie widuje na parówach i zabawach, czyli nic specjalnego, ale zdarza mu się zawrzeć kilka nie głupich zdań w dyskusjach. Do tego trochę fejmuch. 

Edytowano przez WilczeK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podoba mi się. Pasuje jako nazwa dla użytkownika forum.  Poza tym lubię wilki :D

A: Również mi się podoba. Ma coś w sobie. Jeśli chodzi o tego kucyka to do jego samego w sobie nic nie mam,  no nie licząc tej fryzury. Nie mój gust

S: Jestem na telefonie

U: W porządku użytkownik. Za bardzo nie znam, ale tak ogólnie to lubię :P

Edytowano przez Redeline
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Eveline na zawsze

A: Pani czasu i przestrzeni <3

S: Jestem na telefonie ale to pewnie Hari Pota

U: Najlepsza osoba, kocham bardzo <3

Edytowano przez Zirathel
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...