Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N : Zirathel, po wstukaniu w Google, widzę dużo ciekawych nic nie znaczących obrazków... O i jego avatar.

A : Jakiś niebieski puceł w traditionalu. O ile mnie pamięć nie myli był wzorowany na postaci z poprzedniego avataru... Proszę, powiedzcie , że to co widzę wcale nie jest blizną pod okiem. Też nie rozumiem trochę tego naszyjnika? Na jego szyi. Nie wiem czy druga część nie powinna być za szyją, ale może to nie tak działa jak mi się wydaje.

S: Sombra, ogólnie postać nie jest zła, sygnaturka ma ładne kolorki , ale chyba już mi się znudziło patrzenie na nią ~

U : Pozwólcie, że zacytuję pewnego mojego dobrego przyjaciela

3.03.2017 at 20:58 Zirathel napisał:

Wciąż idiotyczny trochę

A tak poza tym to... Ma dużo postów, dużo repek, duże ego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Kasidi wróciła i niech zostanie na długo

A: Ten sam, wciąż słodki

S: <3

U: Jestem na nią obrażony :hmpf:Bardzo miła, przyjemna użytkowniczka forum, oby takich więcej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ziemowit, kojarzy mi się z roślinką "zimowit", nawet wikipedia podpowiada chyba, że ludzie często mylą te nazwy. Nawet w porządku,  trochę królewsko a z drugiej strony chłopsko. Nie umiem tego wytłumaczyć, zależy akurat w którą stronę zawędruje mój mózg.
Avatar: Z początku myślałem, że to dinozaur albo jakiś gad wystający z piasku, ale to motór zdaje się. Wygląda ładnie w tym kółku na jedynym słusznym stylu forum. 
Sygnatura: Jakiś skoczek podejrzewam, nie chce mi się googlować numerków czy coś, nigdy mnie to jakoś nie interesowało. Lepiej by wyglądało wyśrodkowane być może, chociaż nie jestem pewien.
User: Szybko się rozgościł na forum, robił sporo rzeczy u Applejack, w sumie to trochę szkoda, że zrezygnował. Ma jakiś dziwny fetysz co do parówek, prowadzi temat z nagrodami, nie mam pojęcia co tam się wyprawia, ale chyba sobie nawzajem w zady wchodzą :rainderp:  Ogólnie ziomeczek bywa w porządku, bywa w nie w porządku, ale da się z nim żyć na forum. 

 

Edytowano przez Kruczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Widzę Kruczek,  czytam Kruczek,  rozumiem Kurczak :rainderp:

Ale przyjemna i latwo zapamiętać. Polecam 

A: Smutny jak dawny nick Cassidy :P Ale podoba mi się,  również polecam

S: Nie widzę >. <

U: Stworzył świetnego OC,  którego uwielbiają forumy x3 Polecam bardzo

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Głupio i zbyt trudno się to wymawia. nie absorbuję; 3/10

A: To nie jest z tego, że tam jakaś laska biedronka jest? Nie znam tego, ale sam avek raczej przystępny. 5/10

S: Ale krzywy ryj. Gdybym nie znał tej postaci pomyślałbym, że ten kawałek skrzydła to szyja, a sama postać jest strasznie garbata. Oraz że to facet, a nie laska. Tak czy tak, nic ciekawego. 4/10

U: Nie wiem, kto to jest, więc nie mogę ocenić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Monetka

A: Nie wiem co to, ale może być. Fajny kapelusz

S: Halo co z rączkami tej pani. 

Czy ona ma zeza

U: Nie znam, ale po jego ocenie wnioskuję, że to dość krytyczny osobnik 

 

@Ciastek To nie The last of us,  tylko The Walking Dead. 

Ale powiem ci,  że źle się nie stało - już wiem co dam na kolejną sygnexD

Edytowano przez Redeline
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z tą firmą RedLine :D brzmi groźnie.

A: Ciri : ( .. love you.

S: Widze Pokemony, The last of Us no ii .. nie wiem :/ fajna sklejka.

U: Nie znamy się, nie pisaliśmy w sumie ani razu ale wydaje się być całkiem spoko (jak każdy) ^^

 

@RedelineEjj rzeczywiście, wybacz tą pomyłkę xD

Edytowano przez Ciastek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Cassidy, Trochę jak Casa, a ja lubię Casy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spoiler

11c29a18000fee02a6162efc7074e6d6.jpg

 

A: To nie jest pucyk, o co chodzi? Co to za zdrada? To pójdzie  do prokuratury.  

Choć z drugiej strony.... Wygląda dość uroczo. Tym razem wybaczę.

S:  Pies, brutalnie i z premedytacją molestujący drugiego psa. Czego to ludzie nie wymyślą...

U:  Fajna osoba. Tytuł mówi, że kaleka - ale nie bój się. Wszyscy jesteśmy kalekami. XD  Pozostaje trzymać się kupy, bo kupy nic nie ruszy. Ma też ciekawego kucyka na tle profilu. 

Edytowano przez WilczeK
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ładnie brzmi, wpada w ucho, łatwo zapamiętać i kojarzy się jakoś tak fajnie, (mi osobiście z filmami akcji).

A: Ktoś kto chyba wysuwa miecz z pochwy w dość epicki sposób, jakaś samurajka? Wygląda dość nieźle, choć trochę mnie odrzuca, jednak na plus :).

S: Hmm.. kolekcja ładnych obrazków + gif, dość miło się prezentuje.

U: Nie znam, nie rozmawiałem. Zapowaida się dość groźnie, nie wiem czy chciałbym Jej podpaść :D. Niemniej pogawędkę bym sobie z chęcią uciął z tym userem :)

 

Edytowano przez Michalski9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Trochę dziwnie brzmi, ale ja się nie znam :v

A:Słaba jakość obrazka baardzo, przeszkadza mi to trochę.
S:Nie jestem fanką kwadratów w sygnaturze, efekt/filtr tandetny, lubię jak sygnatura i avatar są chociaż trochę dopasowane kolorystycznie do siebie.
U:Pierwszy raz widzę, nie mam zdania na ten czas, kto wie, może w przyszłości będę mieć. Ma bardzo dużo punktów reputacji w odniesieniu do liczby postów.

Edytowano przez Hidosia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Hidosia, zdrobnienie, już i tak ''słodkiego nicku''.  Językowi puryści szykują się do ataku, nie to aby byli oni niebezpieczni, czy coś...

A: To te bestie z tego świata, z tej gry, co to wygląda jak szajs, ale szajsem nie jest. No w każdym razie mądrzy ludzie w nią grają czy coś takiego. 

S:  Kolejna bestyjka, której mina jest podsumowaniem mojego powyższego komentarza. Też czasem nie mogę siebie samego ogarnąć. 

U: Raz żyje, raz nie. Teraz wróciła, akurat gdy kończyłem oceniać Gosie, no życie. Ale i tak pewnie to jakiś większy spisek.  A tak ogólnie to z tego co pamiętam to całkiem fajna userka, z zamiłowaniem do wrzucania zdjęć w formie puzzli do składania. Chociaż jest co robić.   

Edytowano przez WilczeK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Wydaje mi się, że kiedyś było "WilkU", ale mogę się mylić.

A:Przepiękny, stylowy avatar, daję okejkę (y).

S:Maaabel w drugiej odsłonie :v

U:Jest w porządku osobą z dosyć wysokim poziomem wypowiadania się (przynajmniej z tego, co widzę).

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: to chyba znaczy "Okropne" po japońsku. Intrygujące.. :sweetie2:

A: w sumie spoko, tylko kolorystyka taka... Mehmeh

S: Nie widzę bo jestem na telefonie ale wierzę że śliczne, pozdro 

U: Wiem że rysuje, całkiem spoko ale jak to się mówi, ZAWSZE możesz coś robić lepiej. Znaczy, ja tak mówię.

Edytowano przez Enimean
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...