Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: *beep* *beep* brzmi dosc droidowo. Wydaje mi sie ze kiedys (ale moge nie pamietac) miales rozwiniety ten nick :P

A: Lew robiacy Lune, w sumie spoko ^^

S: mobilnie :/

U: Czesto widze na forum gdy przegladam, nie znam aleee pewnie na pewno bardzo w porzadku ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciastek, ciasteczkowy potwór - już sam nie wiem co wymyślić, ot taki poczciwy, normalny nick

A: Czyżby to pałeczka od perkusji? Nie chcę nic mówić, ale przykładanie drewna do świeżo nabitych guzów nie wiele pomoże

S: Jakaś szarzyzna, przypomina mi obraz mikroskopowy ruskiej płyty kompaktowej

U: Widuję tu i ówdzie. Chyba przyjaciel Zirathela (który prawdopodobnie zwerbował go na forum). Wydaje się być w porządku, nie rozmawiałem i w sumie nic o nim nie wiem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chip jak Chip. Bez zmian, bo i po co. Dobrze pasuje.
A: Podobnie jak wyżej, też utrzymuje się długi czas i w moim odczuciu trochę w Ciebie "wnikł" xD
S: Twi jaka jest, każdy widzi.

U: Rozpoznaję, głównie dlatego że twardo postawił na stary nick i avatar. Zetknęliśmy się parę razy, kiedyś pamiętam nawet oceniałem, ale tu bez zmian, neutralnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty i ciekawy, zdecydowanie lepszy od pierwszego.

A: Kruczki, nawet ok, ale jakoś trochę się zlewają ze sobą.

S: 

Spoiler

8ej41qn.gif

U: Zasadniczo, to chyba nie pisaliśmy, ale dzięki temu nie mam powodów, do negatywnych relacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: BiP Wiem o co chodzi, jak pewnie każdy user, który tu trochę siedzi. Jednak dla nowych musi to wyglądać trochę śmiesznie/ dziwnie. 

A: Lew gwałci Lunę, no każdy lubi co innego.  No ale sam styl kreski jest dość fajny. 

S: Nawet już mnie to nie dziwi, że łatwiej tu o zadek konia, niż tyłek dziewczyny. No ale trzeba powiedzieć że sam art z Rari jest naprawdę bardzo ciekawie wykonany. Twi to taki totalny stock.

U: Cenie za oddanie dla sprawy jaką jest forum.  Nawet więcej. Pewnie wypisze na siebie wyrok śmierci, ale jest to - jak dla mnie, najbardziej aktywny użytkownik na forum. Wydaje się być spoko typem, naprawdę. 

Edytowano przez WilczeK
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wilczek- taki mały, dziki kuzyn pieska, a pieski są fajne, więc spoko

A: Hm... dobić ten avatar czy nie? A, zostawię w spokoju... na razie :eyebrow:

S: Na telefonie

U: Nie było między nami swarów, więc ok. Może narysuje mi żółwika na avatar? :wow2:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dość oryginalny i przedewszystkim krótki. 

A: Fajny ten żółwik, choć jak osobiście nie przepadam za tą bajką.

S: Tutaj podobnie jak wyżej, Sammy :)

U: Znam ją z różnych zabaw na forum, choć nigdy nie pisaliśmy razem. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre teksty mogą brzmieć dziwnie, ale wszystko jest pisane w żartobliwym tonie. :P

 

Nick: BiP - skrót od BRONIESiPEGASIS. Szczerze mówiąc to zawsze mnie ciekawiło czemu akurat BRONIESiPEGASIS, w sensie, że liczba mnoga w nicku należącym do jednej osoby. Czyżby próba podszycia się za ogół fandomu? No, za takie coś to pogrozić palcem trzeba. No i wszcząć śledztwo w sprawie tego.

Avatar: Ha, wiedziałam! No, przyznawaj się, jak to jest biegać w fursuicie? Czy czujesz się zwierzęciem? Czy lubisz fursuity? Jakie zwierzaki lubisz?! Od zawsze wiedziałam, że lubisz clopy, ale żeby aż tak?

Ale nie no, trochę dziwny, do tego Luna jakaś bardzo koniowata jakby. ;_;

Sygnatura: No, kolejny dowód! Nie wstyd ci ty zbereźniku?

Ale nie, tak serio to fajna jest ta Rarity. Twilight co prawda ma skarpetki, ale Rarity ma tę śliczną obrożę, podwiązki...

Ocena końcowa: Ogólnie to osoba miła, raczej otwarta, choć kojarzę, że czasami były jakieś dziwne sytuacje z jego udziałem, ale ogólnie to raczej BiP jest spoko.

 

Co nie oznacza, że nie będę cię obserwować :<

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Całkiem spoko, jest to o ile pamiętam imię Ocka.

A: Tutaj bez zmian, odkąd się poznaliśmy, całkiem udany art.

S: Szkoda że ta klacz taka pikselowa,  ale nie jest źle.

U: Znamy się od wielu miesięcy, miło się gada, pisze całe ściany tekstów, które rzadko czytam w całości ;)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Skrócone Bronies I Pegazis. Tak jak nazwa Bronies zawsze mi odpowiadała, tak pegazis brzmi dla mnie troszkę głupio. W każdym razie, Bipełe jest długo znany pod takim nickiem i w sumie jest nawet w porządku.
Avatar: Scena z Króla Lwa jak podejrzewam, dawno nie oglądałem i nie wiem kto jest kim, możliwe że ten po prawej to Simba czy jak mu tam, a tej drugiej to kompletnie nie wiem. Ładna jakość i wygląda nawet w porządku, dobrze, że to nie poprzedni avatar z Luną i lwem, bo tamten był ehhhh :I
Sygnatura: Znowu jakieś lewki, mam takie uprzedzenie, że niewyśrodkowane sygnatury nie wyglądają najlepiej. Ale sam nie wiem kto to, pole i gwiazdy w tle wyglądają w porządku, bo tak to [GONE SEXUAL] [PRANK GONE WRONG] [TWO LIONS LICKIN EACH OTHER IN DA HOOD]
User: Da się z nim dogadać, nie bywa złośliwy i jest taką łagodniejszą wersją Sosny. Ma sporo postów, dziwny gust jeśli chodzi o wybór avatarów. Stary jak świat, spory staż na forum, wciąż pamiętam te karuzele mieszanych odczuć co do jego osoby, swego czasu go obrażałem, później nie, później znowu tak, później nie. Bip jak Bip, forum bez niego nie byłoby kompletne. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Kruczek - kojarzy mi się z wronami, albo z krukami. Mniejsza, nick mi się podoba, łatwy do zapamiętania, przyjemny. Nie wiem dlaczego, ale, gdy w jakimś wyrazie jest Kr na początku to tak przyjemnie brzmi.

A: Kucyk, nie mam pojęcia czy to jakieś dzieło internetu czy może OC, w każdym bądź razie nie podoba mi się jego fryzura, ale bardzo fajnie wyglądają oczy

S: Zapewne GIF i cytat poniżej jest związany z doskonale znanym mi fanfikiem My Little Dashie, który po przeczytaniu bardzo polubiłem. 

U: Osoba dość aktywna, pojawia się czasem na /sb/. Stworzył bardzo dobrego OCka. W sumie to dobry użytkownik. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Niby zwykłe imię, jednakże po wpisaniu w Google widzę, iż Ziemowit występuje również w postaci fioletowych kwiatków... Google kłamie, Ziemowit jest gołębiem.

A: Kaczuszka, tak naprawdę wygląda Ziemowit. Tylko zgrywa, że niezły z niego gołąb. 

S: Shh, na telefonie nie ma. 

U: Całkiem miły i pomocny pan gołąb, współopiekun Rejnboł dasz. Lubię go. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy, ale ciągle mam chęć napisać "Prixu" :v

A: Jedna z lepszych Vinylek jakie widziałem na tym forum :bronies:

S: :sosna::sosna::sosna: ...

U: Spoko Brony, znamy się niezbyt długo, ale jest dobrym rozmówcą :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Tu już nie ma co komentować, bo przywykłam do tego XD i do "oryginalności" tego nicku.

A:Ładny kadr z "Król Lew", pasuje na avatar, daję okejkę.

S:To samo co u góry, jednak jak na mój gust trochę za duży obrazek.

U:Osobiście nie znam, nie pisałam (chyba, że tak już było, za długą przerwę miałam i nie pamiętam części osób), ale mam dobrą opinię o tym użytkowniku. Ma w luj postów i reputacji.

Edytowano przez Hidoi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: czerwona kreska zaznaczająca obszar marginesu w zeszycie szkolnym lub zgodnie z tytułem userki legendarny Red z shawshank - nie mam więcej pomysłów na interpretację :D

A: czyżby coś z wiedźmaka... jak by nie było nie kojarzę postaci

S: kolejno od lewej: bardzo duży ?pies? i jego właściciel; tak tuli się dziewczynę która właśnie zdała sobie sprawę że przez sen wykastrowała swojego narzeczonego; a to to nie wiem co :D

U: nie znam za dobrze; kojarzę z tego tematu jak, ze zbieranki grosików dla zwierzaków i z tematu "o bogu tak po prostu", w którym to konfrontowaliśmy swoje przekonania. Uważam że jest spoko osobą, ma określone poglądy, potrafi je przedstawić i ich bronić. Nie będąc przy tym agresywną. Jak dla mnie porządna userka.

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: hmm... xenonowa lampka nocna? tylko żartuję, poza tym ze  nie kojarzę co oznacza drugi wyraz "Xeno", ale nick fajny i rozpoznawalny

A: tak sobie latam po wsi, ciskam zmutowanymi pająkami po Celestii ducha winnym kucykom, aha i rozwaliłam 2 dyniowe bomby na czyjejś chałupie i jestem w k*****a!

S: int void;

U: kojarzę... i w sumie tylko tyle. Nie zbyt dobrze znam, ale nie kojarzę usera z generowaniem shitsormów czy tematycznych kłótni, więc Xeno jest jak dla mnie ok

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się nieco z dzieciństwem, gdy jako dobranocka leciała "Brygada RR".

A: Wpada w oko ta Twilight, szkoda tylko że nie rusza tymi oczami.

S: Jedna z najlepszych jakie są na forum.

U: Widzę tu i tam, ale się nie znamy jakoś specjalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:  Nigdy się nie dowiedziałam jak to się wymawia i chyba niestety nie dowiem, przynajmniejkolorładniepasujedoavatarka.

A: Dj Pon aka Vinyl, kiedyś był to jeden z moich ulubionych pucyków, ale art wygląda naprawdę nieźle. 

S: no telefonik...

U: Znam od dłuższego czasu, co najsmutniejsze nie umiem do końca ocenić hhh... Nie oglądał króla lwa i jest opiekunem działu i współopiekunem jakiegoś innego, chyba. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Cassusia słodziusia podusia córusia :x Jeden z najlepsiejszych na forum, rozpływam się nad nim. Żadnych smutnych chuopców prosz nigdy nie przywracać, Cass zmieniła bieg wydarzeń w moim mózgu. Do tej pory po zobaczeniu cassidy połączenia w moim mózgu wędrowały do folderu z jakimś czarnym raperem, teraz mam przed oczami słodkie piesky i jej avatar.
Avatar: Awwwwwww ^w^ To jest jeszcze słodsze niż sam nick. Zapiszę go sobie gdzieś, mega urocze. Brakuje przymiotników żeby to opisać :lunaderp: 
Sygnatura: Te takie piesadełkii, nie wiem jak to się nazywa, ale Cassusia sporo ich tam rysowała i nawet animacje robiła. Ja w jej wieku podkradałem z kolegami whisky od rodziców i pisałem gore fanfiory o robakach, a ona robi animacje. Czuję się przytłoczony, ale jednocześnie bardzo dumny, bo moja córeczka jest zdolna ^^ A co do samej sygnatury to podoba mi się nawet, jest w porządku, ładnie wygląda na ciemnym stylu.
User: Miła towarzyszka rozmów na PW, moja córka (adoptowana, wybacz, że musiałaś się dowiedzieć w ten sposób) i super fajna osóbka. Piłbym z nią kompot, bo jest za młoda na alkohol i ma o tym pamiętać, albo dostanie szlaban. Nie żeby w sumie piła, bo raczej nie piła, chociaż kto ją tam wie, rodzice mało wiedzą o życiu swoich nastoletnich dzieci D: Ma bardzo ale to bardzo dużo postów na forum, nie tyle co BiP, ale i tak ładna sumka. Nie wiem gdzie ona to napsztykała, ale godne podziwu. Nie pamiętam żeby prowadziła kiedyś jakiś dział, ale chyba by się do tego nadawała. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ło panie, pamiętam jeszcze jak miał Daffiego w nicku, choć pewnie i ten nie był pierwszym.  

Dobra sprawdziłem, wcześniej miał Kruczka. Więc mamy tu historie o powrocie do miłości sprzed lat.  Teraz muszę zmienić swój obraz świata, i przyswoić sobie, że to jego oryginalny nick...

A:  To jest z jakiegoś Pony motion -a na YT.  Widziałem jego urywek. Podoba mi się styl,  jest trochę inny od tego oryginalnego, ale nie odbiega od niego znacznie. No i jest w pewien sposób mroczny.

S: Chyba z My Litte Dashie,  zaraz mnie tu kucykowi puryści zabiją, albo coś. Więc mam nadzieje, że trafiłem. Do tego cytat, który zgadza się z moim nastawieniem, więc śmiało mogę powiedzieć, że mi się podoba. Dodatkowo coś co potwierdza moje wcześniejsze przypuszczenia.  No i na domknięcie kawał dobrego artu.

U:  Tuż, obok  trzech/ czterech innych użytkowników postawiłbym go na piedestale, dla tych którzy są już pewną ikoną forum. Mimo, że czasem ucieka od nas, to zawsze powraca do nas z podwójną miłością, jak ojciec do wyjątkowo niechcianych dzieci z autyzmem. Jest też w pewien sposób stabilny, czyli nie robi dram na forum, (co po dłuższym stażu zdarzyło się nawet mi) i nie walczy o antencje. 

No jest w porządku i tyle. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...