Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N:Dobrydobry hehehehe

A:Nie podoba mi się ten art zbyt, przynajmniej dobra jakość, kojarzy mi się z Nightmare Rarity bez rogu.

S:Bardzo mi się podoba ten art, dwie fajne postacie, co nic nie mają ze sobą wspólnego razem hyhy

U:Nie umi grać w tą grę (nie daje się "ocen koncowych" jako tako), dyskryminuje kobiety nie wiedzieć czemu, świeżak.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Pamiętam jak kiedyś na sb zrobiłem literówkę i napisałem "Hiodi" i nie chciała mi tego wybaczyć. :|

Awatar: Nie wiem co to za kuc, chyba jakiś mhroczny ocek. Propsuję prawdopodobnie własne wykonanie. 

Sygna: Wolałbym ciasto z kakałka, z bitą śmietaną, ale co kto lubi. Estetycznie oramkowana, do tego link dA na dole, całkiem spoko rysunki.

User: Rozmawiałem chyba raz - na meecie, wydaje się okej. Mam nadzieję, że smakował Ci ten Chester, bo ja bym do ust nie włożył. :spike: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Podoba mi się ten nick, wszystko co zwiazane ze złotem biere hehe

A:Piękna Rarity, oryginalny styl, nie wiem, czyje wykonanie.

S:Tu juz trochę gorzej, całosć niezbyt mi pasuje na sygnaturę (co nie oznacza, że art mi się nie podoba), nie przypadła mi do gustu ta ramka z cieniem.

U:Jest fajną osobą, z którą miałam szanse rozmawiać, i tak, smakował mi ten Chester, chociaż trochę za ostry x'D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki, dziewczęcy, łatwy do zapamiętania ;)

A: Wszyscy uważają, że to zakrwawiona Celestia, ale wg mnie ta Celestia upaćkała się dżemem xD

S: Prawdopodobnie wizytówka użytkowniczki, nazwa i oczy Celki-konfitur wielbicielki xD

U: Nie znam zbyt dobrze, ale hm... wydaje się być ok, między nami nie było żadnych zatargów, więc oceniam pozytywnie

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

N:Trochę taki dziwny, ale nie jest zły, trochę połączenie imion.

A: Żółwiki, trochę słaba jakość, ale może być jako tako.

S: Jestem na telefonie.

U: Nigdy nie widziałam wcześnie, więc nie mam zdania.A ja się spytam- czy ja powiedziałam, że jest to Celestia? Oraz gdzie tam widać Celestię? Porównaj sobie Celestię do tego obrazka.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Chyba japońskie słowo oznaczające, że coś jest okrutne (tak przynajmniej mówi Google). Bardzo fajnie brzmi w dodatku łatwo się zapamiętuje.

A: Art z kompletnie nieznanym mi kucem. Z resztą bardzo ładny art, podobają mi się w szczególności oczy. 

S: Po lewej stronie napis "Hidoi" obok, zaś kawałek twarzy kuca, z ładnymi oczami (co się na te oczy uwziąłem?). Poniżej link do Devianarta z całkiem ładnymi artami.

U: Cóż, nie znam zbyt dobrze i ciężko mi rozbudować jakieś opinii o tym użytkowników, ale wydaje się być całkiem w porządku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie wiem czy powinien zmieniać, jako że jest członkiem ekipy. Możliwe, że ten zakaz już zszedł, ale kiedyś jak opiekowałem się działem i zmieniłem nick na taki bez cząstki poprzedniego to dostałem po dupie linijką o Arjena. W każdym razie Ziemowit był spoko, ten jest taki mierny. Ni to śmieszne, ni to dobrze wygląda bo się nie mieści w jednej linijce. Meh, drogi Ziemowicie, meh.
Avatar: Ładny koteł, kojarzy mi się trochę z Fiskiem bodajże. To chyba on miał gdzieś tam swoje legowisko i był kojarzony z kotem. Ale ogólnie bardzo w porządku, podoba mi się kreska.
Sygnatura: Jakość taka sobie, gif bardzo mały i nie wyśrodkowany (co dla mnie jest minusem, dla kogoś może być plusem) ale tak to nawet zabawne, szkoda że któryś z nich nie podbiedgł i nie zrobił miss mokrego podkoszulka.
User: Przeskoczył z jednego działu do drugiego, tego to żem się nie spodziewał. Zmienia imydż czy co, nie mam pojęcia. User jak user, pisał całkiem przystępnie w dziale i za to szanuję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zanany na forum, odkąd pamiętam.

A: Spoko RD, ale bywały lepsze awki już.

S: "To prawda", że ta sygnaturka nie jest w moim guście ;)

U: Znamy się od dawna, dawny Avatar :cadancebride:, ogólnie jest spoko.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Coś związanego z Rainbow Dash i Danią. Jakoś mnie nie zachwyca D': 

A : Jakość boli w oczka i wygląda jak słaby screenshot ,hhh.

S : Kradzieje sygnatur znowu ukradli, który to już raz w tym miesiącu.

U : Nie mam zielonego pojęcia kto to ani skąd się wziął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Mówiłem, że łatwy do zapamiętania i przyjemny? To jeszcze raz powtórzę. 

A: GIF na którym jakieś coś w słodki sposób ukrywa się w kaptur. Przypomina mi mnie, kiedy swobodnie wychodzę sobie z domu w łikend i widzę kogoś znajomego i chcę się przed nim ukryć z niewiadomych powodów.

S: To jest ta najlepsza sygnaturka na forum. Za cholerę nie wiem o co chodzi, ale podoba mi się. Szczególnie ogon ziomeczka z lewej strony xD

U: Dość dużo rozmawiamy, znamy się bodajże od października?/Listopada ubiegłego roku, raz się na mnie porządnie wkurwiła i mieliśmy jednodniową kosę. Teraz bardzo lubię, miło się zrelaksować, rozmawiając z tą użytkowniczką. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Stare słowiańskie imię z błędna literą Z

A: Koteł

S: Jakiś puchacz 

U: Ziemowit? Każdy chyba zna, bo jak nie to chyba jest na tym forum z tydzień. Więc nie musze nic dodawać nawet.

Co ostatnio zauważyłem albo i nie ostatnio to interesuje się zwierzętami?

Edytowano przez Dabrowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Postać historyczna, coś coś :v 

A: Ymmm, to samo co napisałem na górze ^

S: Steam widzę, i cytaty. Cytaty postaci historycznych oczywiście

U: No zawodowy historyk no, czasami zadaje mi pytania których nie rozumiem :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Całkiem fajny, może nawet go gdzieś użyję, jakby mi przyszło kiedyś coś pisać. Nie zmieniany nigdy, to się na swój sposób ceni. 
Avatar: Jakiś taki wyblakły, nie wiem czy tak miało być, ale postać całkiem ciekawa. Kolorystyka w porządku, dość uroczo.
Sygnatura: Nadal wierny cytat, który widziałem tu już wcześniej. Biorąc pod uwagę, że liczę na jakiś powrót Sombry w nowym sezonie to podoba mi się, Sombra jest fajną postacią, szkoda, że rozwiniętą lepiej tylko przez fandom. Cytat pasuje do obrazka, wygląda estetycznie bo jest wyśrodkowany, szanuję.
User: Nie znam za dobrze, coś tam skrobie tych postów. Ma fajny obrazek w tle na profilu, to może i dobry gust co do artów. Nie wie chyba za bardzo o co chodzi w tej zabawie, bo jak widać z posta powyżej i nie tylko, po prostu przepisuje to co widzi. Ale lubi Lunę, więc nie może być z nim tak źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Może nie jest zbyt oryginalny, ale mnie się podoba ;)

A: Pfffff ciężko mi cokolwiek o tym powiedzieć. Nie lubię obrazków tego typu, bo w moim odczuciu są poprostu brzydkie. Ale jak to ja mogę się nie znać :rainderp:

S: Teleeeefon :/

U: Nieznam za dobrze, widzę że pojawia się tu i tam, ale wydaje się być wporzątku. 

Edytowano przez Pryś
  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : O, umiem przeczytać jego nick, widzę jednocześnie rysia i ptysie. Ciekawie się zapowiada 

A : Jakaś kocia dziewczynka z Anime, średnio ładne, kiedyś bym się nie spodziewała, że będzie miał coś takiego na avatarze , ale po tym jak był tam czarny kot z Miraculum to już nic mnie nie zadziwi.

S : Nie wiem co jest smutniejsze, że do końca tego nie rozumiem, ten smutny dab, czy może fakt, iż moja siostra ma identyczne krzesło ;;

U : Opiekun działu, został neko i w zasadzie to nic do niego nie mam , więc no

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zmieniany po wielokroć, ale ten chyba jest jednym z lepszych.

A: Czerwony Kapturek w wersji furry :rwink:

S: Jedna z ciekawszych jakie ostatnio widuję na forum.

U: Mało gadaliśmy, ale posty widuję prawie wszędzie, ogólnie jest ok.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny bo krótki i nie przesądzony :3

A: Dużo się nie wypowiem bo Króla Lwa nie oglądałem, ale mogę powiedzieć że ciekawy urywek został do tego avatarka użyty :rainderp:

S: jak bym był na kompie, to może i bym coś napisał, a tak to niestety nie mogę :/

U: Baaaardzo fajna osoba którą naprawdę warto poznać ;)

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pryś kojarzy mi się z Ptysiem z Prawdziwej historii czerwonego kapturka "Uwaga nadchodzi groźny ptyś"

A: Neko wszędzie. Taka sobie ta grafika, acz widywałem gorsze, więc w sumie źle nie jest.

S: Koleś zamykający drzy krzesłem. Ani to śmieszne, ani ładne. Zastanawia mnie po co mu ta kominiarka

U: W sumie rzadko miałem okazję rozmawiać, często widuję w offtopie. Wydaje się być ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pryś, coś jak.. A-PRYŚ, psik psik

A: Mrrrr, mrrrr, kolejny kotofag

S: Lubię to! Też bym tak zrobił ale u mnie to trochę trudniejsze

U: Lubię bardzo, ustawił na tapetę pewną osobę którą bardzo lubiiii :spitfire2: 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...