Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N : Chip, w zasadzie nigdy mi się jakoś specjalnie nie podobał, a kojarzy tylko z tą wiewiórką teraz, ale ... jest ok

A : Ta śliczna Twilight, która jest tu od dłuższego czasu, podoba mi się

S : Również Twilight, podoba mi się nieco mniej niż ta na avatarze, ale jest urocza nadal.

U : W zasadzie to nigdy nie rozmawialiśmy, więc nie mam za bardzo jak ocenić, kojarzę tylko i widzę, że zbliża się do 1000 repek, uroczo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Po zapoznaniu się z historią tego nicku zrobiło mi się nieco smutno, aczkolwiek jako nick jest chyba jednym z bardziej rozpoznawalnych na forum. Nigdy nie zmieniany i ogólnie ciekawy. 

A: Zootopia. Jeden z lepszych filmów animowanych zeszłego roku.Choć sam avek nieco ciemnawy, acz ujdzie.

S: Gif z kreskówki Family Guy (chyba) dodatkowo dość zabawny i oczywista autoreklama. Nie jest źle.

U: Prowadził kilka działów, obecnie prowadzi z BiPem dział CMC i nie jestem pewny, czy nie odpowiada za dział Lyry i BonBon. Tak, czy siak wydaje się być ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sosna to miłe drzewo, zawsze to lepiej niż ta antypolska brzoza.  A tak poza tym, to fajny, zwięzły i nie do ruszenia. Lex Szyszko approve

A: Jakaś miła pani. Widać trochę cyckóf więc dostaje z automatu 10/10.  Niebieska skóra trochę odstrasza, ale nie można być rasistą. 

S: Teraz jakaś kopiąca pani, ale też widać trochę cyckof więc swoje mam, elo. 

U:  Całkiem spoko zielony, mimo, że raz mnie wywiózł do lasu i strzelił w tył głowy za 9 punktów, no ale zawsze to coś za darmo się dostaje.  No i woli te swoje panie, od kucuf, czyli dla niego jest jeszcze szansa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Pryś napisał:

N: Ciekawy, ale bardziej by pasował do osoby płci żeńskiej :rarity5:

A: Emm...jak to się nazywało? Nie wiem, ale obrazek ciekawy :P

S: Zaś kółiki i wilki, ciekawy styl :v

U: Nie znam za bardzo, ale wydaje się być git :3

 

To lis :) A dokładnie Nick z Zootopii. Najlepsza animacja jaka kiedykolwiek oglądałem. Motyw utopii w bajce? Spore zaskoczenie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Oryginalny i przyjemny. Po tylu latach zdarzyło mi się wygooglować co faktycznie znaczy, bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem. To rzuca troszkę inne światło na tę nazwę, nawet całkiem mocno inne, do tej pory kojarzył mi się z muzyką, bo Triste miał Fluttershy w słuchawkach na avku przez spoory czas ^^ Dość rozpoznawalny na forum, szanuję. 
Avatar: Fajna bajka, wprawdzie jedna z najbardziej udanych ostatnimi czasy. Nie porwała mnie tak bardzo jak niektóre, ale chętnie bym ją obejrzał jeszcze raz. Sam obrazek bardzo w porządku, szczególnie w kółeczkowym stylu avatara.
Sygnatura: Kojarzyłem, że prowadzisz jakiś blog, ale nie wiedziałem nic o kanale na Youtube. Oprócz tego fajny obrazek z Zootopii, taki pozytywny. Podoba mi się. No i wszystko wyśrodkowane, a jak często wspominałem o tym w tym temacie - mam na tym punkcie obsesję. Good ^^
User: Nastukał sporo postów na forum, rozpoznawalna mordka. Nie miałem jakoś okazji poznać bliżej, ale wydaje się w porządku. 

Pryś dodał posta gdy już pisałem, w takim razie obydwaj dostaniecie ocenę.
Nick: Skrócony łamacz języków, dzięki Bogu skrócony, nie potrafiłem tego nawet w myślach przeczytać poprawnie, a co dopiero na głos. Pryś brzmi uroczo i przyjemnie. Kojarzy mi się też troszku z jedną userką, której chyba dawno nie było na forum albo zmieniła nick i zaginęła w odmętach userni - Ryś Raindrops ^w^
Avatar: Jakieś animu cosie. Mnie tam się kojarzy ze skinem z Lola, bo nie mam pojęcia kto to. Ale opaska na oko to coś co zawsze cenię wśród postaci wszelkiego rodzaju. No i niebieskie włosy, to też się szanuje.
Sygnatura: Nie mam najmniejszego pojęcia co to jest. Nie wiem czy powinienem. Wygląda w porządku.
User: Gra w lola, tyle wiem bo kojarzę z tematu o 1v1. Prowadzi jakiś dział, ale nie do końca sobie przypominam jaki. Nie znam ziomeczka.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Od dawna ten sam i dobrze, bo pasuje idealnie.

A: Na początku myślałem, że to Luna, ale po przyjrzeniu się okazało że to Trixie i to w dodatku gif :lunaderp:

S: Ciekawe teksty, ale jednak wolę jakiś art, lub gif ;)

U: Znam od dawna, miał już posadę :cadancebride: a teraz jeden z najnowszych błękitów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Kiedyś to było BRONIESiPEGASIS, ale BiP całkiem przyjemnie brzmi

A : Urocza scena tulenia z króla lwa, ah , wyglądają przeuroczo. 

S : Kolejne jeszcze bardziej urocza scenka, nie pamiętam imion tych lwów, aaa.

U : Nie pisaliśmy nigdy, ale kojarzę z widzenia od baaaardzo dawna , za niedługo 10000 postów i 3000 repek, kiedy to tak poszło.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Triste, Triste... nick zbudowany na łacinie a brzmi naprawdę dobrze jak i oryginalnością można się popisać 

A: Oj dawno nie zmieniałeś tamtego boskiego avka z Szajcią, ale nadszedł czas na zmianę, trochę szkoda, bo w sumie tamten avek był twoim znakiem rozpoznawczym, miałeś go chyba z tego co pamiętam od kiedy dołączyłem na forum, czyli od 3 lat X)

S: Słoooodkie~ i ładny efekt ^^

U: Jedna z legend forum, która zawsze miło zostaje w głowie. Postów też przez te lata nastukałeś ogromnie. Naprawdę dobry opiekun jak i sympatyczny użytkownik, czasy kiedy opiekowałeś się działem Vinyl i Octavii to były dobre czasy a kiedy udało Ci się objąć swój upragniony dział Lyry i BonBon to i również było widać, że włożyłeś w to dużo pracy i również bardzo dobrze Ci to szło. Wieczny doradca muzyczny Fluttershy i osoba za którą bym tęsknił gdyby opuściła forum

 

Edytowano przez Onyx
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Zawsze mi się podobał, wziął się od kamienia szlachetnego, jest krótki i ładnie brzmi, i można fajne zdrobnienia tworzyć, jednym słowem jest idealny~ I nie wiem czemu, ale pasuje do właściciela, heh.

A : Od dłuższego czasu niezmienna, dawnooo, dawnooo temu gościły tu poniki z pony creator (ale nikt tego nie pamięta), ponoć avatara nie zmieni, jeśliby się jednak okazało, że mam prorocze sny to za niedługo będzie inny.

S : Pamiętam jak miał problemik z wyborem tej właściwej i w końcu pojawiła się tu czesząca Lyra, wygląda uroczo tak swoją drogą.

U : Najlepsza osóbka jaką miałam i mam okazję znać, po prostu kocham uwielbiam <3 Nie da się go nie lubić~

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Cass, albo Kes. Nie wiem czemu jej nick zawsze kojarzył mi się z cukierkami kokosowymi

A: Fajny GiF, który jest naprawdę uroczy. W prawdzie nie znam historii i nie mam pojęcia skąd się wziął to mi się podoba.

S: Nie napiszę, bo będzie, że się powtarzam.

U: Ostatnio zrobiła się takim śmieszkiem jak mój kot. Nie wiem czy czasem razem nie spiskują. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nigdy nie pytałem się o jego historię, jednak wiem, że nie został zmieniony, odkąd jestem na forum i sądzę, że raczej długo to nie nastąpi. W sumie dobrze, bo każdy kojarzy osobę z jej nickiem.

A: Stary był lepszy. :v Ten uważam nie pasuje, jest za ciemny i nieadekwatny do kucykowego forum. Ale nie będę wpływał na właściciela. Jego decyzja, tamten był bardziej charakterystyczny.

S: Nie jestem ekspertem od tej części oceniania userów. Powiem po prostu: może być.

U: Porządna osoba z poziomem ogarnięcia adekwatnym do wieku, a nie każdemu się to zdarza. Weteran forum. Był tu chyba, zanim powstał serial. Miałem okazji zamienić słowo parę razy. 

w ostatecznym rozrachunku daje 8/10 w skali Rich... po prostu w skali.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gringo37 Wiem, że jest za ciemny, ale ta scena jest rewelacyjno-mega-niesamowicie-zajebistyczna. Poza tym, zerwałem z Fluttershy. Moją nową waifu jest Judy Hopps. Jak widać jak byłem psycholem tak jestem :drurrp:

 

N: Brzmi jak okrzyk ze Skyrima: "Zi... Ra... THEL"!!!

A: Świetny art. Uszy na minus. Wygląda przez nie jak fenek

S: Obejrzał Sexmasterkę i mu oczy wypaliło...

U: Nie znam, nie gadałem, ale często widzę jego posty. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Zaleciało łaciną. Bardzo fajny, oryginalny nick nie mam pojęcia co znaczy, ale spoko wyrazy 

A: Kadr (?) z Zootopii. Bardzo lubię ten film, więc chyba nie mam jak przyczepić do avka.

S: Tutaj arcik bardzo słodki, całkiem fajnie zrobiony. Bloga sprawdziłem, jak dla mnie dobrze prowadzony, kanał przeanalizuję później.

U. Osoba bez, której nie ma forum. Jest opiekunem działu i z resztą kiedyś, też był. Bardzo fajny user. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziemowit Nie czytało się mojego wywiadu, oj nie czytało :OTE2F:

N: Kojarzy się z Wibowitem czy jak tam temu było. Ale "na sucho" było smaczne

A: Co by tu jeszcze o nim powiedzieć. Wyjątkowo oryginalny. 

S: Gif sam w sobie bardzo fajny, ale wolałbym żeby był na środku. Takie moje fanaberie :) 

U: Jak najbardziej w porządku. Jak to powiadają: "i do tańca i do różańca"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...