Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Łacina! :yay:  Lubię łacinę Co oczywiście nie oznacza że ją znam D:

A: Trochę ciemny ale taki.. cute! Podoba mi się :lunaderp: 

S: Ta sama parka co na avatarze tylko tutaj tak bardziej romantycznie :v 

U: Nie znam ale kojarzę mocno, ma swoje lata i wydaje się ciekawą osobą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zira, Zi...zir-atee... Ziruś! :lunaderp:

A: Dość zwykły... taki... no, histeria na punkcie avków spowodowała, że cały czas się zmienia

S: Podobno tak patrzy na jakąś personę :rd8:

U: Dużo o tym ogierze słyszałem, podobno mnie lubi, to chyba dobrze :x

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Kiedy pierwszy raz wbiłem na /sb/ myślałem, że to kobieta Idealna nazwa na orzeszki lub chipsy

A: Fajny arcik z Lyrą, bardzo mi się podoba w szczególności kolorki :x 

S: Lyra czesząca się szczotką do tego przeznaczoną. Ten GiF tak wciąga, że analizowałem go przez 5 minut

U: Haxball, Haxball i jeszcze raz haxball. Osoba pomagająca mi w projekcie i powiem szczerze, że bez niego nie zrobiłbym projektu. 

Edytowano przez Ziemowit
Literówka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Zirathel, z tego co pamiętam to się z Wiedźmina wzięło, bo pozmieniał literki i wgl. Zbyt poważny jak na danego usera :v 

A : Pamiętam czasy kiedy każda zła opinia o avatarze prowadziła do kilku dniowej depresji i załamania nerwowego, zamieniało się to w  depresyjne szukanie ideału, ale ten to taki średni.

S: Ja tak patrzę na osoby, które nie oceniają tylko odpisują komuś jednym zdaniem w tym temacie

Właśnie teraz Sonic song napisał:

Specyfikacja mojego PC

bo teraz muszę zmieniać osoby, ale mi się nie chce, więc kontynuuję.

U : Ogólnie to fajny ziomeczek, lubię to, że mimo iż jest wysoki to ego go przerasta~ Ponoć mnie bardzo lubi, a to miluśko, cieszę się :x Zirusia nie da się nie lubić <3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Caaaasssiieeee~ najlepsiejszy nick c:

A: Ten avek jest zaprawdę śliczny, uniwersalny i po prostu ładny <3

S: Ale ta sygnaturka przebija nawet avatar, jest po prostu przeurocza, uwielbiam tego ziomeczka po lewej :3c

U: Najlepsza osóbka jaką miałem i mam okazję znać, po prostu kocham uwielbiam  Nie da się jej nie lubić~

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jakiś pokemon chyba :lyra4: 

A: Te włosy kojarzą mi się z pastą do zębów, lel :v 

S: Im dłużej się w to patrzę, tym bardziej mi się nie podoba

U: Nie wiem co tu napisać, nie mam zamiaru pisać tego co myślę bo to grozi warnem a kłamał też nie będę :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jakiś pokemon chyba :lyra4:

A: takie uszy nieco za duże i grzywa spocona, nie podoba mi się specjalnie, ale właściciel nigdy nie miał specjalnie dobrego gustu 

S: Ten Sombra nudzi mi się z każdą chwilą coraz bardziej 

U: Jest naprawdę świetny i uroczy kiedy próbuje udawać groźnego >w<

Fajnie się z nim pisze, podziwiam go za Naprawdę wiele, ma też świetną dziewczynę z fajnym poczuciem humoru, chyba że już nie są razem cobymnieanitrochęniezaskoczyło

Ogólnie polecam wszystkim <3

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu Cassidy napisał:

chyba że już nie są razem 

Jesteśmy i jest w każdym aspekcie lepsza od poprzedniej <3

 

N: Czarny raper :v

A: Nawet ładne, słodkie 

S: Telefon 

U: Sobie jest osobą, ma dużo postów i w ogóle więc pewnie jest fajna 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Zirathel napisał:

Jesteśmy i jest w każdym aspekcie lepsza od poprzedniej <3

Ta to musiała być pomylona jednak, dobrze, że to nie byłam ja bobymibyłosięciężkoprzyznać x'D aletaktakpocieszajsię

N : No ładny, zaczyna się na  fajną literkę i fajnie brzmi, gugl mówi, że Zerathel

A : Nie podoba mi się zbytnio, bywały lepsze D':

S: Ta sama od dłuższego czasu , która już mi się przejadła

U : Ma dużo repek, więc na pewno mądrze gada i ludzie go lubią , napykał też całe mnóstwo postów, a nie jest tu od jakiś dawien dawna, więc oceniam jak najbardziej na plusik, bardzo go lubię, on mnie też, naprawdę, tylko się tak zgrywamy, że się nie lubimy ♥ 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

N : Trochę smutne, bo widzę tu jednocześnie ,,ryś" ,,ptyś" a z kichaniem to mi się nigdy nie kojarzyło, ale przynajmniej umiem to wymówić.

A : Pierwsza reakcja : Ałł, jak boli. Naprawdę ta jakość jest smutna ;;

S : Nie wiem co to, ale ogólnie często zmienia sygnaturę , więctoniezdecydowanyczłowiek.

U : Bardzo się lubimy i wgl jest jednym z najlepszych userów, ma dużo postów i prawie 1000 repek, podziwiam za wiele i wgl. taki trochę senpai, ciężko go nie lubić bo jest naprawdę świetny, polecam serdecznie każdemu <3 

4 godziny temu Pryś napisał:

N: Ciekawą historię stworzenia ma ten nick :rainderp:

z chęcią ją poznam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Starszy był lepszy. I żadna historia związana z tą zmianą mnie nie interesuję. 6,5/10

A: W sumie, urocze to jest. Nie wiem, kto to jest ani z czego pochodzi, ale jakieś takie awwwwww 8,5/10

S: no tu już gorzej. Choć działem furry znacznie bardziej rażące w oczy, te tutaj i tak mi się nie podobają. 4/10

U: Pamiętam jedynie, że chyba miałem o niej (bo to chyba panna jest, choć pamięć może mnie zwodzić) raczej pozytywne zdanie, lecz nie umiem sobie przypomnieć, w jaki sposób sobie to argumentowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Kiedyś był Red Power bodajże, który tak trochę skojarzył mi się z Bolszewikami. 

A: To jest puc z bardzo dziwnym nosem, ale zwracam honor za śliczne oczka

S: GiF, z lewej i z prawej jakieś nieznane mi zdjęcia, ale fajne psy. Środek pochodzi z jakiejś gry/filmu? Bardzo przytulaśny

U: Cóż, nic do niej nie mam, może być. Zrobiła bardzo dobrego fanfika raz, który mi się spodobał no i w sumie tyle. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Śpiewający "jeżu"? Lubię nicki zawierające istniejące słowa

A: Kuc z Pony Town. Trochę w to grałem licząc, że spotkam Vannamelon. Nie udało się to przestałem :huhwha:

S: Chwalipięta! A tak na serio, to kiedyś bym to zrozumiał, ale od lat nie interesują mnie specyfikacje (no prawie). Poza tym, trochę to małe. Trudno odczytać.

U: Nie rozmawiałem, ale często widzę w temacie z rozdawanymi grami (który zapoczątkowałem - duma [on]) :hmpf:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Mówiłem, że jakiś łaciński? Fajne brzmienie, oryginalny, przyjemny dla oka

A: Judy <3. Bardzo mi się podoba szczególnie jako redaktorowi FGZ 

S: Blog, który przeczesałem i bardzo fajny nie ukrywam, no i Judy wraz z Nickiem, słodkie 

U: Lubię gościa, ma swoje lata, ale za to jest przykładem w 100% dojrzałego i fajnego gościa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero, jak ktoś mnie ocenił, to zrobił się rozruch w tym temacie :(((

 

N: Dosyć spoko, mi się podoba. 7/10

A: W sumie też jestem w stanie jedynie powiedzieć, że jest spoko. 7/10

S: Linki, które jakoś mnie nie interesują, ale przynajmniej widać, że typ ma jakieś zainteresowanie i coś robi w swoim wolnym czasie, a nie tylko gierki i narkotyki + ten obrazek bardzo przyjemny dla oka. 8/10

U: I tutaj jest problem, bo wiele razy widziałem, że pisał on kompletne bzdury czy odpierdalał taką maniane, jak tworzenie dodatkowych kont aby samemu sobie minusować posty. I pomimo tego wszystkiego jakoś nigdy nie miałem odczucia, że go nie lubię za to. Nawet te jego wypociny się ciekawie czytało. Ostatecznie mogę powiedzieć, że nic do niego nie mam i niech sobie robi, co chce, bo ja mu w drogę wchodzić nie będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Szekiel. :rd10:

A: Szacenuk za Grawitacja Upadać i Pana Stożka. (NOW IN 3D!!!!!!!!)

J: :kappa:

S: Boję się ujrzeć ukrytą zawartość :c

U: Prawie na pewno coś pamiętam, gdzieś widziałem. Chyba rozmawialiśmy kiedyś i w ogóle :nya:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Póki co "Ciepły Kapitan" (idąc tropem pewnej osoby "Ogrzewający Dowódca"). I tak pewnie jeszcze w tym miesiącu się zmieni. O dzięki ci administracjo za wyświetlanie historii nicków, inaczej bym ludzi nie poznawał :drurrp:

A: Sympatyczne połączenie kota i człowieka. Czyli... kowiek? Człotek?

S: Pomalowałbym, ale szkoda monitora. A drukować nie będę. To kosztuje :hmpf:

U: Nie znam zbyt dobrze (ale niespodzianka, ja tu nikogo nie znam, a jestem od czterech lat xD). Z postów które wynika, że ma łeb na karku. Poza tym driftuje sobie na rowerze po pierścieniach Saturna. Komu dobrze 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem, skąd się on wziął ani co on ma symbolizować, ale jest to najbardziej charakterystyczny, unikatowy i rozpoznawalny nick. Jakby ktoś teraz chciał na poczekaniu wymyślić równie dobry nick, to zajęłoby mu to wiele roboczogodzin, aby stworzyć coś, co dorównałoby temu. 10/10

A: Noo sam obrazek bardzo ładny i świetnie komponuję się jako avatarek, lecz ja i tak całe życie będę krzywo patrzeć na wszystkie takie futrzako podobne stwory 8/10

S: Kilka linków do swojej innej działalności w internecie + nie kująca w oczy grafika. Jest git 7/10

U: Hmmmmm... Zawsze wydawał mi się on useram takim pół na pół, czyli że raz całkowicie się z nim zgadzam, a raz całkowicie się z nim nie zgadzam. Tak szczerze, to od zawsze miałem go za "idealnie" średnią i trochę nudną osobę :I

Edytowano przez Talar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: sonic taki jeż pędzący, bo na mięsnego to on nie wygląda;

A: celowo pixelozowaty kuc, nie wiem czemu kojarzy mi się z musztadrą

S: info z pcu-z? ciekawe...

U: nie za bardzo znam, chyba jakiś nowy, ale tak jakoś kojarzę, że bardzo lubi zabawę przypisz rolę i zamień usera.

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chip.....nie potrafię tego skojarzyć z niczym innym jak Chip&Dale x3

A:Dłuuugo nie zmieniany i jest zaprawde zacny

S: W ciekawej scenerii znajduję się ta Twi :wow2:Twifag x3

U: Dla mnie bardzo kreatywny człowiek, nie znam za bardzo (a szkoda). Tak czy siak, użytkownik godny polecenia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...