Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Pryś, z jakiegoś powodu ludzie kojarzą to z kichaniem. W jakim świecie ja żyję, że ludzie u mnie tak nie kichają. 

Chociaż odkąd z tym kojarzę to mniej mi się podoba.

A: Nie mam pojęcia kto to, ale ma ładne oczy i ogólnie art wygląda całkiem dobrze ~

S: telefoon, nuu...

U: Jest opiekunem, więc na pewno musi być bardzo grzecznym i dobrym kolegą, który da spisać pracę domową I razem z tobą obejrzy kucyki. 

Znam go niestety już jakiś czas chociażczasemwolętegoniepamiętać ale tak ogólnie to bardzo za sobą przepadamy, wręcz go uwielbiam, jest dla mnie wzorem do naśladowania. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Ziemowit

N: Nie wiem co to znaczy, ale brzmi groźnie, trochę mrocznie. Lubię ten nick, jest prosty i łatwy do zapamiętania.

A: Też dość mroczny kuc, widać, że użytkowniczka lubi takie klimaty. Podoba szczególnie mi się zakrwawione oczy i kolorystyka kuca, chociaż zbyt się na tym nie znam.

S: Chyba ten sam kuc co na avku, przypuszczam, że to OC/Ponysona należąca do użytkowniczki. Poniżej, zaś link do Devianarta, którego z chęcią przeanalizuję jak będę miał czas i będę pamiętał :rainderp: 

U: Zbyt nie znam, ale po "Coś o sobie" w profilu wnioskuję, iż ta użytkowniczka może być naprawdę dobrą osobą. W sumie lubię ją.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ziemowit, to chyba imię tego szkodnika. Imię pochodzenia staropolskiego (powinno być Siemowit). Podobają mi się takie imiona, to mi się dodatkowo kojarzy z zimowitem jesiennym

A: Maud Pie. Grafika dobrej jakości, ale postaci nie lubię. Nie podoba mi się z wyglądu i charakteru.

S: Nic ciekawego. Graficznie całkiem ładne, ale jak dla mnie zbyt daje po oczach.

U: Młody user i opiekun działu. Czasami bywa irytujący, jak to młodzież. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Cahan, kojarzy mi się trochę z imieniem  kosmicznego wodza z plemienia jakiejś przedziwnej rasy w stylu Księżniczki z Marsa. Z drugiej strony ze słowem "kurhan". Podoba mi się, lubię proste nicki, nie zawierające cyferek i przeróżnych znaków (wyjątkiem jest podłoga "_"). 
Avatar: Zebra, całkiem przyzwoity art. Dodatkowo kolor oczu pasuje do funkcji, którą użytkowniczka sprawuje~^^
Sygnatura: Art noszący spore ślady kredek, nigdy nie przepadałem za takim stylem. Nie jestem w stanie do końca ogarnąć co się na tym obrazku dzieje, ale chyba jakieś srogie śmieszki heheszki. Art wykonany przez Cahan, co przypomina mi, że swego czasu chciałem zajrzeć do tematu z tymi maziajami i pooglądać jak idzie. 
User: Poszerzyła mój zasób słownictwa o słowo "tryfid", google podpowiada mi, że to jakaś mięsożerna roślina z powieści Wyndhama, no proszę, you know more. Umie w skrobanie słów i układanie ich w logiczną całość, to umiejętność której zawsze się chciałem nauczyć i której zawsze zazdrościłem. Kręci się wokół roślinek, rymowanek i fanfików. Szanuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Prosty, łatwy do zapamiętania, jednym słowem: dobry.

Avek: Wciąż gdy na niego patrzę, moje serce zajmuje ciepełko, a na twarzy wita uśmiech :) . Prosty, przesłodki, trafia idealnie w mój gust.

Sygnatura: Link do najdokładniej zrobionego OCka, jakiego widziałem. Łał.

User: Nie znam jakoś bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba już było mówione, że ocenianie użytkowników, to ma być ocenianie - tak jedno zdanie minimum przy każdym punkcie musi być. A ja widzę, że zrobiliście sobie zabawę we dwójkę. Zegara chwilowo nie ma, ja Was tym razem bić nie będę. Jak Zegar wróci, to się tym zajmie. Ale jak jeszcze raz zobaczę takie zachowanie przed jego powrotem, to będę bić, zrozumiano?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
16.05.2017 at 23:02 Cahan napisał:

(powinno być Siemowit)

Jako imię przekształcone jest na "Ziemowit".

 

N: Pixelator - nick taki średni, kojarzy mi się z jakąś maszyną. Lubię nicki z literą "X", ale ten jest taki średni.

A: Pepe Frog jako illuminati. Avek również zbyt mi się podoba, nie lubię tego odcienia koloru zielonego.

S: Swój nick, zrobiony czcionką za którą nie przepadam (meh za niczym nie przepadam). Szare, mdławe przynajmniej dla mnie, tło. 

U: Znam go z tego, że trochę offtopuje w niektórych tematach. Z tego co przeanalizowałem mam nieco inny gust niż on i raczej nie podoba mi się styl preferowany przez niego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

N : Po prostu wpisał tu swoje imię, choć nie znam innej osoby o tym imieniu, więc jest oryginalnie ~

A : Jakiś śliczny rudy kotek postanowił zaprzyjaźnić się ze złotą rybką i poopowiadać jej o swoim życiu, rozkoszne. Tylko jakość trochę boli.

S : Logo do jego haxballowego forum i link do bloga o sporcie. Nie przepadam za niczym innym niż obrazki w sygnaturze, ale nie wygląda to źle.

U : Ziemowita znam od dość dawna, był już kilka razy opiekunem, pamiętam jak pierwszy raz nim został i się trochę rządził, ale aktualnie jest naprawdę w porządku. Tylko się czasem za szybko denerwuje, shh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo mi się podoba, brzmi ślicznie

A: No, po prostu kocham tego pieska! <3

S: Hmm... to nie moja bajka, animacja mi się nie podoba...

U: Teraz rzadko widuję, ale nigdy nie miałam powodu, by jej nie lubić

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Niczym się nie wyróżnia.
A: Ciągle ten sam co oznacza, że użytkowniczka go lubi, a to jest najważniejsze dla mnie nawet ładny.
S Banda dobrych stworzeń morskich negocjuje o życie z innymi stworzeniami morskimi sweet
U: Nie znam, jednak widzę, że się udziela dużo w tym wątku a reputacja jest wyższa niż ilość treści.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Wcześniej czytałem ten nick jako Dzień Dobry :rainderp:. Dość oryginalny i ciekawy nick, ciekawe czy autor po prostu nie mógł znaleźć lepszego nicku, czy to ma jakąś genezę. 

A: Znowu coś z tych japońskich śmisznych animów z kocimi uszyma. W sumie nie mam nic przeciwko tym "kotom", arcik akurat niezły.

S: Jakieś cytaty po angielsku, niezbyt dobrze znam ten język, ale jest coś o świetle, kosmosie, zimie itd. 

U: Kilkukrotnie widziany w zabawach, nie podpadł negatywnie, wydaj się ok. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ziemowit, z tego co pamiętam to ośrodek rehabilitacyjny :v 

A: Kot pilnuje ryby żeby się nie utopiła

S: BRONIES HAXBALL LEAGUE, na pewno dobre to jest więc kliknę, dobra nie chce mi się

U: Tak szczerze to nie mam zdania, w tym momencie mam neutralne stosunki 

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Zirathel, Google mówi, że powinno być Zerathel , nie jest brzydki.

A : Szkoda, że jakość boli, a sam OC nie wiem czy jest jego, ale dizajn wygląda przeciętnie. Te oczy jak z anime nie pasują troszkę. 

S : Ten Sombra jest tu już długo i ciekawi mnie jaka będzie następna, ten cytat do góry nie potrzebny.

U : Nie znam, ale nie jestem specjalnie chętny by poznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu Cassidy napisał:

 Nie znam, ale nie jestem specjalnie CHĘTNY by poznać.

Teraz wszyscy znamy twoją prawdziwą płeć c:

 

N: Meh, jakiś czarny raper, mało kreatywne szczerze mówiąc
A: Jakiś sobie gif, wygląda okay

S: Wciąż zbiera mi się na wymioty gdy na to patrze, zwłaszcza na tą/tego po prawej bo wygląda jakby był łysy

U: Jak najbardziej znam, ciekawa osoba c:

Edytowano przez Zirathel
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny nick. nie wiem czy coś znaczy, ale ładnie brzmi.

A: Jakiś kucyk. Mało oryginalny, średnio mi się podoba.

S: Porządny art z Sombrą. Totalnie nie mój styl, ale plus za dobre wykonanie.

U: Gdybym lepiej znał, to bym się wypowiedział.

 

Edytowano przez Pixelator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pixelowy, prosty fajny.
A: Kotek? z złotym oczkiem i szkłem powiększającym oraz kapeluszem JJayJokera wygląda jak by szlachta. Art pewnie własnej roboty
S: Własnej roboty sygnaturka z nickiem i dwoma stworkami, nawet ładne (Nieźle dobrane kolory btw)

U:

29 minut temu Pixelator napisał:

U: Gdybym lepiej znał, to bym się wypowiedział.

Pasuje również i tutaj ;3
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zawsze pierwsze "dobry" czytam jako "dzień" bez wyraźnego powodu xd, ale jakoś nie specjalnie oryginalny. Mimo to mi pasuje 

A: Brakuje AJ ale po za tym nawet idzie się uśmiechnąć 

S: się nie wypowiem bo telefon robi swoje 

U: Niestety nie znam więc też w tym miejscu się dużo nie wypowiem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: ciekawy nick, lecz zupełnie nie wiem do czego może nawiązywać...

A: jakiś król (ale chyba lennik), a może i cesarz chiński Sinn Zu; bo ma żółta karnację skóry

S: czyżby pierwsza reklama zupek knora ever, wykonana w paincie na windows 3.11?

U: nowy member, zupełnie nie znam. Widziałem tu i ówdzie w różnych zabawach. BTW miłej zabawy na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z postacią z Brygady RR

A: Spoko TS, od bardzo dawna ten sam awek.

S: Ujdzie, ale bez szału nie moje klimaty, a i przycięcie jakoś tak...

U: Spoko brony, dość aktywny i chyba mamy podobny gust jeśli idzie o arty MLP ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bipster. Krótki, wżera się w głowę i zostawia w niej ślad. Oldfagi pamiętają jeszcze, jak miał całe BroniesIPegazis w nicku. 
Avatar: Wciąż ten sam gif, długo się przy nim trzyma. Niektórym ludziom pewnie zawraca w głowach nutką nostalgii z Króla Lwa, dla mnie jednak avatar jak każdy inny. Nigdy nie przepadałem tak bardzo za tym filmem, a nawet jak już, to bardziej skupiałem uwagę na Timonie i Pumbie. No ale ważne, że jakość trzyma poziom. 
Sygnatura: [gone sexual] [gone licking] [+18] Fajna łąka w tle ustawiłbym to sobie na tło na profilu gdyby nie było lwiaków.
User: Dziesięć tysięcy postów, słodka Celestio, kiedy on tyle tego napyrkał to ja nawet nie. Nie pamiętam kiedy się zarejestrował, ale chyba nie tak daleko od mojej daty rejestracji. Sam nie wiem skąd tyle postów, ale on bije rekordy. Swoją drogą zastanawiało mnie kiedyś ile z tego to same posty w galeriach. Poza tym dość rozpoznawalna mordka tutaj (:v), chyba lubi kreskówki, ma dziwny gust co do artów, których jest chodzącą kopalnią. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zmieniany wielokrotnie, jednakże niemal zawsze wraca do tego nicku. W sumie lubię ten nick, tak jak i wszystko, co związanie z krukami. A poza tym jest krótki i treściwy, co sprawia, że tym bardziej go lubię

A: Hrabia Monte Kucysto? Mówiąc szczerze nie mam pojęcia, co to za kuc, bo w serialu go nie widziałem (chyba), acz prezentuje się dość fajnie. Choć kolory jak dla mnie nieco zbyt stonowane.

S: Reklama OCka, a także gif z najnowszego odcinka chyba. Nie widziałem najnowszego odcinka, więc nie stwierdzę, kim są te postacie, acz sam gif jest spoko

U: Wielokrotny opiekun działów różnych, w tym ostatnio przez jakieś dwa miesiące ponownie opiekun działu Trixie, z którego to działu zrezygnował po jakichś dwóch miesiącach od jego objęcia. Co do usera jako takiego to całkiem spoko się z nim gada, oraz wydaje się być w prządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: To chyba takie drzewo, szczerze pisząc nie znam nikogo kto by dał sobie drzewo jako nick więc oryginalnie.
A: Opisywać nie będę bo wszyscy widzą mi się podoba zarzuca czarnym charakterem rządzącym mafią w wielkim mieście.
S: Genialna, kocham 20/10
U: Moderator, u niego załatwiałem banicje starych kont, więcej nie nam wydaje mi się być przyjazny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...