Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N:  Tak niechlubnie mówiąc - super. Jak dla mnie 10/10. Pozytywny i konkretny. Uśmieszek puszczający oczko na końcu dopełnia efekt. Kojarzy mi się z takim panem co pod sklepem siedzi i kierowników zaczepia

A:  Taki tam humorystyczny akcent. Szkoda, że zapomnieli o AJ. 

S:  Mądre cytaty, pewnie mądrego człowieka, którego powinienem znać, a nie znam.  W najgorszym razie zostanę PR-owo spalony na stosie. 

U: Pierwszy raz widzę, ale to moja wina,rzadko ostanio wchodzę. Fajny styl prowadzenia profilu, cytaty w sygnie, też dobrze wieszczą. Tak po wystalkowaniu do cna jego profilu uznaję go za człowieka godnego swojej szansy. Nie to, żeby coś to znaczyło, ale zawsze można poudawać mądrego. 

 

A tak poza tym, witam. No i baw się dobrze, czy coś takiego. 

Edytowano przez WilczeK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny fajny, podoba mi się szczególnie to zdrobnienie :3

A: Reakcja Star w tamtym momencie była wręcz bezcenna x3

S: No niestety telefon :c

U: Wydaje się być naprawdę fajną osobą, z tego co pamiętam zajmował się requestami [chyba że pomyliłem cie z kimś innym za co nie bij :c], ale mam nadzieję że w przyszłości nawiąże się jakaś może relacja 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z Ptysiem, co następnie z graczem, którego nienawidzę, ale raczej osobnik wyżej nie jest tym, o którym myślę.
A: Avek prawdopodobnie z anime, którego nie znam, bo z żadnym nie miałam do czynienia i prędko mieć nie zamierzam. 
S: Przyjemna, mroczna. Mi się podoba :3
U: Wydaje się miłym użytkownikiem, może kiedyś nastąpi bliższy kontakt, bo aktualnie widuję rzadko.

Spoiler

Ma urodzinki, więc życzę wszystkiego najlepszego! :NjdaT: 

 

Edytowano przez Wilczkowa
Dopisek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Niestety mało oryginalny i kojarzy mi się z modą na wilczki. W ogóle strasznie dużo wilków w internetach.

A: Moja ulubiona postać z Wieśka, czyli Yennefer. Ładny obrazek. Swoją drogą - podoba mi się Yenna z gier, choć to książki sprawiły, że aż tak ją lubię.

S: Jakiś gif z serialu. Nie podoba mi się, bo ani to ładne, ani zabawne.

U: W zasadzie nie znam, ale wydaje mi się, że ma dobry gust, więc czuję jakąś sympatię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: "miejscowość i gmina we Francji", nice. Osobiście kojarzy mi się z Cahirem

A: Zebra, nawet bardzo ładna zebra. Nie mam zastrzeżeń, kocham

S: O tak, cóż może być lepszego niż swąd palonych dziewic o poranku

U: Nie znam, czasem zobaczę. Nic do niej nie mam

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: całkiem spoczi, tylko miałbym problem z jego wymówieniem :P
A: Daybreaker <3
S: Dobry gust do artów, szczególnie z połączeniem avatara
U: Nie znam i nie kojarzę (co się dziwić jak na forum jestem okazjonalnie)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-NICK:  

        Kojarzy mi się z havirą :derp3:

-AVATAR

        Słodki pingwin (o ile to pingwin) bo rownoczesnie moze byc innym ptakiem

-SYGNA

        Jaka sygna ?

-OCENA KOŃCOWA

       Ogólem to ten słodko pingwinowy ktory własciwie jest gołębiem bo dopiero teraz zauwarzyłem w płci jest całkiem spoko :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cóż to za potężny nick! Podoba mi się, oryginalny i z pomysłem.  Trochę jakby miał zamiar rozchszanić cały świat. Ciekawe czy ma już jakiś plan?

A: Spikselizowany kot/ nietoperz/ puma/ niedźwiedź/ wilk/ 50cent. Na pewno coś z tego. A tak poza tym fajny monokl. No i oczywiście 8 bitowy.

S: Łooo jak w starych grach. Pewnie fajny smaczek dla starszych wyjadaczy, nie wiem czy do nich się zaliczam.  No ale ludki fajne.

U: Nie znam, a w każdym razie nie pamiętam. Ale podoba mi się to jak kreuje swój profil. Naprawdę fany pomysł.  No i jest masonem. 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick może tak jak u mnie - od nazwiska. Może od tak sobie. Nie wiem, nie wnikałam w historię likantropów na tym forum :rainderp:
A: Gify ze Star zawsze na propsie :3
S: Chłopaczek na łące z modelem samolotu w łapie, nad nim prawdziwy samolot. W skrócie - ładna i estetyczna sygnatura.
U: Widuję często, jest bardzo aktywnym userem z zamiłowaniem do lotnictwa i kreskówek pokroju Gravity Falls oraz Star Butterfly VS The Forces of Evil. Mam wrażenie, że bardzo miły.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Uwielbiam, tak jak wszystko co związane z wilkami
A: Czasami wredna ale bardzo miła pani z zamiłowaniem do czerni i bieli a także zapachu bzu i agrestu

S: Nie zbyt rozumiem jak się mają do tego obrazki ale słowa są słodkie

U: Nie znam, czasem widuję. Wydaje się wartą poznania osobą

Edytowano przez Zirathel
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zirathel, teraz powinno być tylko zira :v

A: Wkoncu się Pan pokusił na zmianę avka na forum, ładny nie ukrywam.

S: No elo telefon

U: Nie wiem, nie znam jakis random. 

A tak naprawdę dobra osoba, ale ma "odpały", i niestety "przesiadl" się na kogoś innego :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki, łatwo zapamiętać. Tym bardziej, że kojarzy się z ptysiem :) A i w grze on-line zdążysz przeczytać "gracz 1 zabił gracz 2"

A: Jedno jest pewne, to jakieś anime. Pewna nie jest płeć tego kogoś (anime tak ma) :drurrp:

S: Cytując mojego kumpla - "czacha dymi" 

U: Nie znam, ale skoro został opiekunem to ma głowę na karku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Łacina, szanuję bardzo

A: Ładny i słodki króliczek :spitfire2: 

S: Najlepsza kreskówka na świecie <3 

U: Nie znam, kojarzę bo widuję co jakiś czas, ma strasznie dużo repek i postów więc pewnie warta poznania osoba, a i jeszcze opiekun działu CMC :wow: 

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny prosty do zapamiętania c:

A: Zakładam że przerobiony gif który wcześniej prezentował Star? :twilight8:

Bardzo fajny :3

S: Ciekawa, nie widziałem tej bajki/kreskówki jak zwał tak zwał, ale jest napewno ciekawe x3

U: Bardzo fajna osoba, z którą można pograć lub pogadać na różne tematy, naprawdę polecam tego hanysa >:3 użytkownika :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z "Redline" czyli czerwona linia... może lepiej jej nie przekraczać...
A: Sądząc po awatarze lubisz Ciri, co utwierdza mnie w przekonaniu żeby nie przekraczać czerwonej linii xd
S: Co tu mogę powiedzieć kolejna Ciri. :3

U: Lubię Ciri i widzę, że ty ją lubisz jeszcze bardziej. Trochę monotematycznie, ale ujdzie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Anoax,  ciekawy i wierzę że oryginalny. Z niczym mi się nie kojarzy ale podoba mi się. 

A: Z jakiegoś anime? Nie wiem nie znam się. Anyway wygląda ładnie. 

S: Niestety jestem na telefonie. 

U: Nie znam, widuję tu i ówdzie. Wygląda na bardzo sympatyczną osobę, może kiedyś poznam bliżej. 

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z Wiedźminem..
A: Groźny, ładny kolorystyczny. Podoba mi się :3
S: Podobnie co z awatarem :3
U: Po sygnaturze i awku nie zabardzo wydaje się sympatyczny, ale wierze że się myle. :3

P.S. Oryginalny nick, możesz mo mówić Ano. :3 Postać z awka to Asada Shino z Sword Art Online. :) A z chęcią zapraszam do zapoznania się, znajomych i przyjaciół nigdy za wiele. :3

P.S.2. Moja miniaturka dla poprawy oceny: 

Spoiler

Screenshot_25.png.f46c0ebf61eec4495714a1ee24316861.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci się kojarzy , mój nick związany jest z Wiedźminem c:

 

N: Ano, brzmi ładnie. Lubię to. 

A: Asada Shino, miło mi poznać :3 naprawdę ładny ten avatar. 

S: Fluttershy! <3 No i kilka przydatnych informacji, które swoją drogą też wyglądają ładnie. 

U: Wydaje się bardzo miłą osobą, już go lubię. 

 

Edytowano przez Zirathel
  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: O oceniałem nie raz, więc powiem że wpada w oko.

A: Jeden z lepszych jakie ostatnio widziałem, sam art jest w mojej kolekcji już od dawna.

S: No tutaj mamy Sombrę, za którym nie przepadam, więc jest tylko ok.

U: Ogólnie spoko Brony, dość aktywny na forum.

 

 

@Cassidy

W awku to Nala i Simba główne postaci 1 części, a w sygnie jest ich córka Kiara i Kovu, główne postaci 2 części.

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Dawniej BRONIESiPEGASIS co wytłumaczył pod nickiem z tego co widzę, ładniej wygląda ten skrót niż no.

A : Słodkie  tulące się lwy z Króla Lwa , widzę ,że użytkownik ostatnio ma niezłą fazę na lwy.

S : Tutaj kolejna słodka scenka, podoba mi się jej mordka i oczko jakoś najbardziej, niewiemczemu. Słodziutkie, ale nie umiem nigdy zapamiętać ich nazw, nie rozróżniam, który lew to który.

U : Ma dużo reputacji, jeszcze więcej postów i w ogóle widzę go prawie wszędzie, nikomu nie przeszkadza ani nic więc na plus. ~

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Lepiej by pasowało "Cassi", ale co ja tam mogę wiedzieć, Nick jest git

A: Nie wiem co moge tu napisać, ładne jest i tyle :v

S: Umbreon w wersji bardziej anthro? mam podejrzenia kim są te dwie postacie ale to zachowam dla siebie

U: Git użytkownik. Generalnie polecam :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prlixu było lepsze

A: Nie wiem co to ale ładna kosa

S: Animacje z launchera League of Legends, nic specjalnego

U: "Wydaje mu się, że jako jedyny wie, co jest dobre, a co złe. I że daje mu to prawo wymierzać sprawiedliwość."

  • Nie lubię 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...