Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Nick jak nick, jest git

A: Jak to by powiedział nasz pan Zir "Myah!"

S: Od dawna nie zmieniane, troszku nudne już :v

U: Niby spoko człowiek, ale niby nie. Przy nim trzeba mieć się na baczności

 

 

Spoiler
4 minuty temu, Zirathel napisał:

"Wydaje mu się, że jako jedyny wie, co jest dobre, a co złe. I że daje mu to prawo wymierzać sprawiedliwość."

Nigdy mi się tak nie wydawało, ale coś nie pozwala ci zobaczyć że jednak istnieje ktoś inny poza twoim ukochankiem

 

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pryś trochę jak Ptyś, Meh

A: Wciąż ładna kosa

S: W sumie ta animacja po lewej nawet mi się podoba

U: Człowiek, tyle mogę powiedzieć bo tyle wiem

 

Spoiler

Śmieszne że tylko ty tak dramatyzujesz i ciągle trzymasz się tej wersji

Ale nie mam zamiaru tego tu obgadywać

To nie temat od tego

 

  • Nie lubię 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Zirathel, to coś z Wiedźminem było i w sumie nwm
A : Ładny jest, Luna mi się u niego nudziła, a ten art jest ładny.
S : Nie pamiętam czy ten napis był łososiowy zawsze, ale już nudne to trochę.

U : Lubi rozwiązywać sprawy prywatne ze swoimi psiapsiułmi na publicznym forum, bo każdy powinien o tym wiedzieć.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Skutecznie wymazała mi z głowy skojarzenie z jakimś czarnym raperem, z którym swego czasu mi się "Cassidy" kojarzyła. Cassusia słodziusia. Nie lubiłem, kiedy nosiła nick Smutny Chuopiec. Cassidy jest po prostu niezastąpiona :x Można by ten nick wetknąć wszędzie i by pasował. 
Avatar: Smutna Pani Lajra. Pasuje do avatara Onysia, ba, zaryzykuję nawet stwierdzenie, że jest ładniejszy od avatara Onysia. Fajna kreska, aż poszukam autora po napisaniu tego posta. 
Sygnatura: Tulące się piesełky, bardzo ładne tulące się piesełky. I do tego się ruszają! Tak jak fanem włochaczy nie jestem, tak nawet mi się podoba. Estetycznie to wygląda.
User: Jedna z tych osób, dla których warto wchodzić na forum. Moja droga córeczka i dobra, wyrozumiała towarzyszka rozmów na PW. (Wyrozumiała, bo zwykle coś odczytuję, myślę co odpisać i zapominam, że miałem to zrobić :rainderp: ) Ma swoje miejsce w moim top5 ludzi na forum. Diluje artami, trzaska posty i zgarnia repki. Bardzo miła i urocza młoda dama, będą z niej ludzie. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Choć miał miał wiele tych nicków to zawsze wracał do tego jedynego. Trochę jak typowa miłość z Brazylijskich seriali. (Tak pies kolegi mówił)  Naprawdę piękna historia.  A tak poza tym kruki to całkiem fajne stworzonka.

A:  No już kilka razy miał tego kucyka na avku. Jest z jakiejś animacji na YT.... a ta pewnie na podstawie FF.  Znaczy nie wiem...  ale tak zakładam.  No ale wykonanie obrazka  bardzo fajne i klimatyczne.

S:  Znowu miłości.  Tak właściwie, to dalej mnie zastanawia co się z nimi stało? Bo chyba  nie było to powiedziane w  odcinku, albo tego nie wyłapałem...  Ta czy siak, jak na razie mój ulubiony odc. 

U:  Cytując klasykę.... ,,Kruczek jaki jest, każdy widzi.'' Naczelny kierujący humorem na forum. Czyli do pośmiania i gadania.  Ma swój niepowtarzalny styl, satyryczny, z dystansem siebie, ale i odrobinę elegancki. (Znaczy, ma jakąś tam kulturę, czy coś) Lubię też za to,  że nie szczędzi słów.  Naprawdę przyjemny ludzik. Polecam Allegrowicza. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Dość nietypowy. Szczególnie z podkreślnikiem. Brzmi jak potwierdzenie. Przez co ciężko by się podobało :v 

A: Twarz ludzika z anime. Przez to że tak blisko to w sumie ciężko określić płeć, szczególnie, że dawno nie oglądałam tych nowszych anime. Ale stawiam faceta :wow: Kolorystyka jest przynajmniej okej, ale tak to nie mogę za bardzo wypowiedzieć się nawet o postaci, przez to że taki zoom na twarz ma. Wyróżnia się też wśród innych użytkowników przez to.

S: Bardzo lubi Fluttershy ^^ Ogólnie to bym zmniejszyła rozmiar czcionki nieco. Obrazek w sygnie jest w porządku, chociaż dupy nie urywa. Klimatyczny, pasujący do Flutterki. A napisy jak pisałam. Kolorystyka kucyka, przez co fajnie wygląda, ale bym zmniejszyła rozmiar by było mniejsze niż obrazek, będzie estetyczniej. Też bym usunęła z tekstu pogrubienie, wydaje mi się, że będzie lepiej wyglądać bez (ale to zobacz sam)

U: Użytkownik naprawdę sympatyczny. Lubi komentować przeróżne statusy, rozmawiać z innymi, nie obraża się za byle co. Fajnie się z nim rozmawia ^^ Tylko powinien ogarnąć, że link do instagrama pisze się samym nickiem, a nie całym adresem, bo będzie źle się klikało w niego :kappa: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: kojarzę... chyba niezmieniany już od dłuższego czasu; brzmi jak nazwa jakiegoś XVII jegomościa, kapitana żeglugi ściganego listem gończym na terenie całego imperium

A: straszny smutek bije od tego avka, i jeszcze to krwawiące oko (przydałaby się opaska)

S: Void... int main(void)... nie wiem co znaczą te windingsy dookoła tego kałamarza, ale żeby zabutelkować pustkę? Pewnie tymże tuszem namalowany został avek

U: żebym dobrze znał to nie powiem, kojarzę jednak z przeróżnej aktywności tu i ówdzie. Wydaje się być w porządku.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chip, jak z Chipa i Dale'a <3 Brygada RR to jedna z fajniejszych bajek dzieciństwa. Jako że się kojarzy dobrze to nick chyba na plus, chociaż wydaje się dość zwyczajny, lecz zwyczajny nie oznacza gorszy. Po prostu może mieć problem z jednym nickiem na wielu serwisach ^^

A: W tej Twilight jest coś niepokojącego... podoba mi się. Wielkie źrenice pokazują jakby była naćpana, napita, albo właśnie opętana. Tak anemicznie wygląda. Ładnie zrobiona ramka, tło też fajne. Avatar w całości bardzo mi się podoba zatem, mimo że za samą postacią specjalnie nie przepadam.

S: Bardzo ładnie wykadrowane pewne obrazki :megusta: Wolałabym je widzieć całe, ale rozumiem doskonale, czemu są tak wycięte ^^ Bardzo fajnie komponują się te cztery obrazki w syngaturkę. Śliczne i jednoznaczne wzroki ładnych klaczy. Lubię to bardzo :3

U: Czasami zdarzy się napisać głupotę, ale ogólnie to ciekawie i fajnie się rozmawia. Spokojny człowiek i raczej nie wywołujący shitstormów, a to się ceni ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

N: Po nim wnioskuję, że użytkowniczka lubi The Sorrow- austriacki zespół metalcore'owy

A: Jedyny w swoim rodzaju i niezmieniony od dłuższego czasu

S: Zapewne jest to modliszka, bardzo ładne ma to zielone ubarwienie

U: Nie znam jakoś bliżej, żeby oceniać, więc w tej jednej kwestii się jakoś dokładniej nie wypowiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Gosia to bardzo ładne imię, przynajmniej mnie się bardzo kojarzy. GosiElla, ciekawe jak wyglądałby ten nick gdyby "E" nie było pisane dużą literą~ No ale cóż, całkiem przyjemny ^^
Avatar: Te żółwiki, kurcze, nadal jest w ich buziach coś niepokojącego. No ale avatar ma w sobie coś fajnego no i kojarzy mi się już z jego posiadaczką, więc będzie fajnie jeśli go nie zmieni. 
Sygnatura: Nie mam pojęcia co się tam dzieje :rainderp: Ale kolorki przyjemne dla oka, gdyby to jeszcze wyśrodkować i gdyby było szersze, to byłoby wspaniale. 
User: Przewija się już na naszym forum od sporego czasu, do tego stopnia, że zacząłem ją kojarzyć. Wygląda w porządku. 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Już tyle razy się na jego temat wypowiadałam i ciągle uważam to samo. Chociaż kruki sa dość mainstreamowe to jednak zwierzęcy nick plus zdrobnienie tak uroczo wychodzi :3 Pasuje mu.
A: Ink Potts, prawda? <3 Ma cudowne animacje, nie wiem czy to studio czy jedna osoba, ale ma genialne animacje :D A na avatar idealny kadr. Taki wymęczony, szary. Dość podobny do mojego, mimo że w Twoim jest kuc, a w moim człowiek, ale można dostrzec jakieś cechy wspólne, jesli popatrzy się z innej strony.

S: Nie wiem czy dobrze, że mi się tak kojarzy, ale kojarzy mi się to z Auschwitz i prysznicami gorąco-mroźnymi :rainderp: Link do OCka dobrze, że się znajduje, bo OCek jest godny zobaczenia przez jak największą ilość osób ^^ Trochę wielki ten obrazek na sygnę. Sam obrazek tak średnio wykonaniem mi się podoba.

U: Kruczek jak to kruczek, chociaż ostatnio rzadko kiedy mam okazje porozmawiać z nim, się pojawia i znika jak murzyn na pasach, ale za to zawsze jak już się coś pogada to jest fajno i śmieszno :3 Człowieczek, a raczej kruczek na plus <3 

 

 

A i btw @GosiElla mój nick nie pochodzi od nazwy zespołu :v 

Edytowano przez The Sorrow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Brzmi jak nazwa deathmetalowej kapeli :drurrp: Ale pewnie chodzi o kogoś z serii MGS (sprawdziłem)

A: Taki trochę mangowy i charakterystyczny (nie jest to n-ty kuc).

S: Czyżby jeden z pupili? Fajne połączenie czarnobiałego tła w kształcie żyletki i kolorowej modliszki

U: Sympatyczna userka o ciekawych zainteresowaniach. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:  Nie wiem dlaczego, ale od zawsze  kojarzył mi się z jakąś płytą, czy czymś do nagrywania/odtwarzania muzyki. Choć google mówi, że  jest to łaciński i znaczy wg. co innego.  Fajne jest też, to, że nie zmienia go co chwile tylko dzielnie przy nim trwa. 

A: Ostatnio sporo tych illuminati lata. Powinni jakiś spray przeciw temu opracować, czy coś.  A tak wgl. wydaje mi się, że to z Gravity Falls, tak wnioskując po sygnie i charakterystycznym oczku. 

S: Ciekawy cytat, nie pamiętam kiedy go wypowiedział i czy wgl. to zrobił, no ale jest dość ciekawy. No i  typowa grafika z GF. 

U: Jest na forume dłużej niż ja, więc chyba nieźle. Mogę sobie tylko wyobrazić ile zdrowia, cierpliwości i RiGCz-u tu włożył. Tak czy siak, z mojej perspektywy zawsze przewija się przez forum i mimo, że sam z nim jakoś za specjalnie dużo nie rozmawiałem to ludzie go lubią, więc pewnie jest w porządku. No i  jak na tyle co go widziałem to, też mogę się tej opinii trzymać.  No i ogląda fajne kreskówki.  Jak dla mnie pozytywny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Uznaje tylko Priściklusa

A: Jest sobie kotek na którego ten pan ma fetysz

S: Będzie mi się to śniło po nocach.... .-.

U: W sumie to najlepsza osoba na tym forum, lubię i w ogóle ale wysyła mi za mało obrazków :'x

Edytowano przez Zirathel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Daswidania! Do widzenia Dashie! Całkiem pomysłowy i przyjemny, jak najbardziej propsik.
Avatar: To będzie chyba ten dizajn z Equestria Girls, jest nawet w porządku. Obrazek wykadrowany dość porządnie i ładnie się prezentuje.
Sygnatura: Nie ma? Czemu nie ma? Jak to nie ma? D:
User: Nie widywałem jej tu wcześniej, możliwe, że zmieniła nick, możliwe, że po prostu mało się udzielała. Ma sporo repek w proporcji do postów, więc chyba jest w porządku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: A co to tutaj mamy panie Kowalski, widzę, że znalazł pan lukę w ustawie... no kruczek taki mały, to teraz zamkniemy panu firmę i zarekwirujemy dom. Pozdrowienia od skarbówki.

Avatar: Nie ma to jak House. Zbieram się do oglądnięcia już od dłuuuuugiego czasu, ale jakoś nie potrafię. A szkoda, bo podobno warto. Propsuję kulawego doktorka.

Sygna: Jedno słogo koleżko. Noice.

User: Znam go jeszcze od pierwszego nicku, ziomal na sto dwie fajerki, ile to czasu spędziło się shitpostując, śmieszkując, albo obrażając innych użytkowników tak, żeby się nie kapnęli. Ogólnie Kruczek bardzo spoko, oceniam usera wysoko. Polecam allegrowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: No po prostu nick. Zwyczajny, od razu wiemy jak się jegomość nazywa i jakiej jest płci. Chociaż jego imię kojarzy się z niezbyt przyjemną lokomotywą, ale dość oryginalny nick wśród fantastycznych dziwactw. Niezmienny od lat, lubię.

A: Wujcio Stalin w niebie łapiący się za głowę kiedy widzi, co się dzieje i ile osób by wysłał to gułagu :C Niestety wujku, nic nie zrobimy już. Przykro mi. A jeśli chodzi o wizualność awatara to wygląda w porządku. Dobrze wykadrowany, kolorystyka też spoko. Chociaż specjalne dupy nie urywa.

S: Coś się z*ebało, ale jak przeciągnę ten obrazek go paska adresu to widzę. Popraw to, bo brzydko wygląda na forume :C najlepiej na inny hosting daj obrazek. A co do samego obrazka to TAK. Warto go dać na inny hosting, bo byłaby z tego przecudowna sygnaturka <3 Jest super, podoba mi się na maxa, Slavs ftw

U: Na forum często pisze durnoty, shitpostuje, trolluje, jakkolwiek to nazwać, ale jak poznałam go na rl to naprawdę super osóbka. Humor bardzo podobny do mojego, i mimo tego co piszę i zgrywa jest w cholerę milusią osobą. Taki grizzly, który naprawdę jest jak pluszowy miś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Rozpoznawalny i stosunkowo krótki. Podoba mi się, nie był on chyba nigdy zmieniany. Aprobuję

A: Twalot z dziwną miną. Czyżby mina Hasbro po tym jak odkryło, że reszta odcinków razem ze skryptami wyciekła? :v

S: Gravity Falls... szczerze mówiąc nawet nie wiem o czym jest ta kreskówka i w sumie średnio podoba mi się kreska, ale co kto lubi

U:  Były opiekun CMC, Fluttershy i kilku innych postaci. Mogę powiedzieć, że jest ogarnięty i w sumie spoko ale jakoś nie miałem okazji dłużej pogadać

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick pochodzący od nazwiska, spoko :D Ogólnie ładnie brzmi, ale szkoda, że akurat sosny są jednymi z brzydszych drzew iglastych :c No nic, mamy parę zwierzątek na forum (z nicków) to i mamy roślinkę, a mianowicie drzewko ^^ Chociaż mógłby to być Świerk, ale nazwiska nie wybiera się :rainderp:

A: Jakaś goła pani szczelająca z łuku. Ładnie wykadrowane, ale tak szczerze to niezbyt mi się podoba. Dość randomowo wygląda ta babka. I mogła mieć o wiele seksowniejszy ubiór, skoro i tak już chodzi o to, by ociekała seksem. Tutaj raczej neutralna pozostanę.

S: Zmienia się co chwila, niektóre są ładniejsze, niektóre mniej. Ale na obecną chwilę wylosowało mi gif z Widowmaker, który sama Ci wysyłałam :D Cóż mogę powiedzieć...jak dla mnie jest śliczny. Ta kolorystyka, poza tym z animacji Blizzarda, która jest śliczna. A sama Wdowa...cóż. Uwielbiam tę postać i jara mnie mocno. Jak najbardziej na plus :D Mogę jeszcze skomentować że ciekawie, że zmienia się co odświeżenie, ale ja bym nie mogła tak mieć ^^

U: Dość dziwny człowiek, który pisze hue, które dalej nie wiem jakie ma znaczenie, ale kojarzy mi się z dyszeniem psów xD Nie tworzy gównoburz, jest spokojny, chociaż często się nie zgadzamy i nasze rozmowy na ogół w ogóle nie wychodzą, ale chyba zwyczajnie mamy takie charaktery. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...