Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N : Nie podoba mi się, to pewnie przez to, że jest tam za dużo Capslocka, grr. 

A : Nie mam pojęcia kto to ,ale mnie przeraża, patrzy w stronę mojej herbaty i wygląda jakby miał co do niej złe zamiary.

S : Twilight po operacji plastycznej przenoszenia kopytek z prawej strony na lewą, poza tym link do dA. Jak ktoś nie widział ładnych krzaczków to tam są właśnie.

U : Nie znam tej osoby, na pewno kojarzę i wiem, że jest tu już od jakiegoś czasu, *sprawdza * dokładnie pół roku. Wydaje się w porządku . Nie komentuje się wzajemnie z przyjacielem, więc jest dobrze.

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Mam cassie na zegarku...a nie chwila to cassio xd, ale nick dobry. 

A: Ładna Fara, ale jakoś taka sobie 

S: Genji i Mercy? No ciekawy ship. i need healing 

U: Jakiś czas temu pisałem, naprawdę fajnie się z nią piszę, miła, fajna osoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Perelixu już by bardziej pasowało

A: Zmień wreszcie tą skarpetę na kogoś innego c:

S: Rower ratuje tą sygnaturę, chwała mu

U: Dobry przyjaciel czy coś, obrazków nie chce wysyłać co obniża mu ocenę. Plsniebijmocno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Wcześniej było Zirathel, teraz Zira Na pierwszy rzut oka patrzę i "o jakaś nowa koleżanka na forum"   oh, w sumie może wolałby być koleżanką i to dlatego.

A : Jakaś dziewczyna z Anime która ma kły i ma różowe włosy , za chiny nie wiem kto to , ale jakość ładna 

S : Sombra, bardziej wolę Sombrę w tej postaci https://i.pinimg.com/564x/ce/ee/da/ceeeda0db6ea6418d9194ab2f204e5b2.jpg , ale ładne kolory są . 

U : User który wysławiał albo wciąż wysławia Lunę i liże jej kopytka, i komentuje się nawzajem z kolegą. 

 

12 minut temu, PrlixuXd napisał:

ale jakoś taka sobie 

 i need healing 

jeśli chodziło o jakość, to akurat jest bardzo ładna >:c 

ps.

tumblr_oqw11xR2to1qh8q00o1_1280.png

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cassidy, przez wujka google kojarzy mi się tylko z czarnym raperem

A: Fara z ptaszkami~

S: Healing za róże? Sounds good

U: Użytkowniczka która chyba bardzo lubi Overwatcha, ale nie wyznaje Hanzo więc nie wiem co myśleć :c

Edytowano przez Zira
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zira kojarzy mi się z Królem Lwem. Jeśli chodzi o postać to podoba mi się jak została stworzona, więc nawet ją lubię. Jako nick dość fajny jest. Krótki i fajnie brzmi, aczkolwiek sądzę że dość ciężko takim się gdzieś zarejestrować by mieć go wszędzie. O, teraz przeczytałam, że to facet (przynajmniej tak podane) a mi się to kojarzy stricte z żeńskim nickiem, welp xD

A: Dziewczynka z anime. Nie przepadam za stylem anime, szczególnie tym nowszym, ale powiedzmy, że chociaż ten avatar został ładnie wykadrowany, a dziewczyna ma dość uroczą minkę :3 (szkoda, że bez nosa, ale cóż).

S: Podobnie jak wyżej, tyle, że tutaj ten styl jest jeszcze bardziej na odwal (nie chodzi mi o chibi, tylko jak został wykonany), ale boopowanie zawsze na propsie. Gif mógłby chociaż być przeźroczysty, bo jako sygnaturka tak średnio się nadaje.

U: A, teraz patrzę, że to jest Zirathel, lel. To czyli co pisze w nicku z tym, że ciężko gdzieś się z takim zarejestrować to rozumiem, że ustawiłeś se go teraz tak zdrobniale i pieszczotliwie xD A co do usera to mimo ilości postów to rzadko go widzę, często patrząc na nick, nawet pełny, myśle, że jest innej płci (ale nie martw się, ludzie z moim mają to samo). Nie obraża innych, więc jest spoko.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kurka wodna, no Perverted Captain. Czy takie było założenie, nie wiem, ale to jest główna rzecz która mi się z tym kojarzy. 
A: No to zdecydowanie jest ktoś z krwawiącym okiem. Szaro i ponuro trochę, ale przynajmniej ma świąteczną czapkę. 

S: "Take a sip of this my little cuphead, one verse and I already made a pun." Nie no, King Dice to kozaczek, a i gif w sumie fajny, taki hipnotyzujący.
U: To jest tak, kojarzę ale nigdy nie rozmawiałem. No ale nie zna Klubu Doki Doki dla Piszących Poematy żeby zdobyć serce Najlepszej Dziołchy (Jeno Monika) :/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Straaaaasznie kojarzy mi się z Ghost Rider'em, ale to tylko zapewne moje przemyślenia.

A: Em...Eddy? Nie pamiętam dokładnie, ale ciekawa przeróbka nie powiem xd

S: Scena z jakiegoś animu, nie kojarzę tego za bardzo, ale może być ciekawym animu 

U: No co mogę dużo powiedzieć, nie znam waszmości, ale może to błąd. Czas pokaże 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: To Xd naprawdę odbiera cały urok temu nickowi.

A: Zaczynam podejrzewać że ma fetysz na skarpety, zwłaszcza na twarzy.

S: Chce taki rower na urodziny, jeździłbym.

U: Jest to sobie człowiek który śmiesznie krzyczy, dużo krzyczy. Ja lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Elektryzujący i głośny... Ha, ha... Żart taki :twiblush: [ucieka pod stół] 

A: Gdyby komuś przyszło do głowy robić ranking "najbardziej uroczych awatarów", to ten byłby na podium :)

S: Kucyki w 3D. Nigdy ich nie polubię. Pewne rzeczy powinny zostać w 2D (np. Asterix) :rd7:

U: Jestem takim odludkiem, że nie znam. Tak jak większości ludzi na tym forum. Ech...  

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Coś z łaciny?
A: Ładny, fioletowy kucyk. Uważam, że ma ładne, białe futerko i miłe uosobienie. Nie jest moim ulubionym kucykiem, jednak jest w porządku. Sam avatar jest fajnie przycieniowany, kolory są mało krzykliwe, stonowane. Delikatny błękit na powiekach ładnie podkreśla jej oczy.

S: Bardzo fajna animacja, oglądałem całość praktycznie. Fajne zakończenie, ogółem polecam (jedna z lepszych, jednak zwyczajny serial ją przebija :)). Trudno wypowiedzieć mi się na temat bannera, nie jest profesjonalnym grafikiem.

O: Osoby nie znam, jednak ja mało kogo tutaj znam. Może niech tak zostanie. Jedną z moich zasad (których jednak nie zawsze przestrzegam) jest to, że jak się na czymś nie znam, bądź mam znikomą wiedzę na ten temat to staram się nie wypowiadać. Jednak jeżeli już muszę to zrobić - Staram się pisać według swoich przewidywań (przyznam nieskromnie, że zazwyczaj są trafne), jednak nie tyczy się to ludzi.

Edytowano przez Eksplorator Pustkowi
Rozpisanie :P :P :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bleh, nie przepadam za takimi nickami.

A: O! Kindreeeeeeed, lubię bardzo, ładny obrazek. <3

S: "Fight like a Krogan, run like a leopard." Nie mam pojęcia o co chodzi ale nawet się trochę rymuje więc co w tym złego.

U: Nie znam, widzę chyba pierwszy raz. Wydaję się być przyzwoitą osobą wartą poznania. Niestety nie za wiele więcej mogę powiedzieć bo po prostu nie mam co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Zira... kojarzy mi się z nazewnictwem lwic z "Król Lew" ale tylko takie przypuszczenie xD
A:Anime, 120% Cutness i tylko tyle powiem bo na anime się nie znam xD
S:Boop...Boop....BOOOOOOp.... każda animacja z boopowaniem mnie rozbraja <3
U: Fajne fajne 2/10 (A tak serio to mocne 9/10 ;) :D)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A: Jako, że mam już totalnie wypaczony umysł lotnictwem, to kojarzy mi się bezpośrednio z  myśliwcem, starym jak i tym nowym. Tak czy siak fajny nick. 

S: Przeuroczy. Chciało by się po prostu go wyrwać z monitora.  No i bardzo miły dla oka styl,  gratki dla autora.

S: Alternatywa dla magi w rozwiązywaniu problemów Equestrii. 

U: W sumie mógłbym powiedzieć, że nie znam i pójść w cholerę. No ale to nie w moim stylu.  Po przeleceniu teczek twierdzę, że jest to jeden z tych sympatycznych użytkowników, nieskalanych chamstwem itd... no i lubi militaria. Jak dla mnie wygląda w porządku. 

Edytowano przez WilczeK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick kojarzy mi sie normalnie z drapieżnikiem "Wilk" ale że jako kolega lubi lotnictwo strzelał bym że tak mogli by go wywoływać przez radio "Wilczek, masz ogon!" czy coś
A: Bardzo na luzie, ale gratki dal szczegółowości bo widać ich wiele i to starannie zrobionych ^^ 
S: Oh tak <3 DA! 10/10 bo sam kocham lotnictwo jak i wszystko co strzela :D 
U: Sumarycznie wydajesz się bardzo w porządku ziomeczkiem. Twoja opinia (w sensie status liczący obecnie 1060 Plusów ) mówi sama za siebie :D :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z błyskawicą i jasnym światłem i gościem co tym oberwał kilkanaście razy.

A: Switaśny kucyq którego bym przytulił, bo lubię tulić taborety i inne wyroby fotelopodobne z Ikei.

S: Kucyq snajper, kamperzy to zuo ale samemu jestem zamiłowanym snajperem w grach. xD

U: Miły gościu, nie znam go dobrze "In carne" ale tak z boku patrząc wydaje się być osobą godną lubienia. Jeśli wolno mi tak rzec oczywiście.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JustMonika

N: hmmm brzmi jak odgłos przy usuwaniu...hihi

A: Jaki uroczy lew <3

S: Proszę mi wybaczyć, ale chyba nie ma możliwości sprawdzić sygnatury na telefonie 

U: Niestety jestem tu nowa i nie znam tego jegomościa, ale może w przyszłości się to zmieni..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, ktoś nowy. Witamy!

 

N: Prosty i łatwy do zapamiętania, co się ceni. A może miało być JustynaMonika, ale miejsca na wpisanie zabrakło? No dobra, żartuję. 

A: Jakaś mangowa pani. Ładnie i prosto narysowane. 

S: To na wypadek gdyby ktoś zapomniał nicku? ;) A tak na serio. Niezbyt ładna, ale przynajmniej wyśrodkowana. 

U: Co mam napisać o kimś, kto jest z nami od godziny? Ale jedno już mogę pochwalić - styl pisma. Żadnego "cb", "sb" i innych patologii. 

 

PS. Na serio jesteś z Japonii? :rd7:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Smutne serce ale dlaczego? Ładnie brzmi jako tako ale gdy znasz znaczenie, zastanawiasz się cóż mu jest, że tak się zwie?
A: Rarity <3 :rarityexcited:

S: Gravity Falls! Bardzo fajne. Z mądrym powiedzeniem u góry.

U: Nie znam? Wydaje się być w porządku ergo nie mam mu nic do zarzucenia. Per interim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Kojarzy mi się z bronią z czasów I/II wojny światowej, za co daje plusik

A: OC jegomościa z pluszakiem rarity, jak kto lubi :shrug:

S: Na telefonie to no tego no 

U: Nie znam, widzę że dosyć często się udziela i z wyglądu kojarzy mi się z prowadzącym kanału "ZagrajnikTV"

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...