Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N- jakby zdrobnienie od kruka, tak mrocznie:lie:

A- może być, trochę nie podoba mi się niedbałe wykonanie rysunku Flutterki

S- podobają mi się te "migające" lampeczki :P

U- dosyć specyficzne poczucie humoru :rainderp:momentami nader hardcorowe, momentami fajne. Nie miałam okazji poznać dokładniej, żeby więcej powiedzieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciężko to powiedzieć nawet na trzeźwo, ale jest dość oryginalny, kojarzy mi się z pikselami. Na pewno nie jest na minus, ale przez próbowanie tego wypowiedzenia ciężko powiedzieć, że jest super nickiem :rainderp: 

A: Ładnie wykadrowany, chociaż ja bym usunęła i zrobiła tło przeźroczyste, by wyglądało wtedy zajebiście. Kolorystyka jest bardzo spoko, nie za bardzo jaskrawa, taka w sam raz. Co do samej postaci to typowe animu, więc nie dla mnie, jednak ocenię pozytywnie.

S: Brak.

U: Mimo 500 ponad postów to ciężko z czymś go skojarzyć, nawet nie wiem czy kiedykolwiek tak dłużej rozmawialiśmy.  A avka widzę, że lubi amino i tyle mogę powiedzieć. Neutralna ocena.

 

 

(btw, jeśli ktoś jest na kom to mnie nie interesuje, sygnaturki jak wszystko zawsze oceniamy)

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciężko jest mi się jakoś przyczepić do tego nicku. Rozpoznawalny, w miarę krótki i dobrze się kojarzy. Ogólnie mam całościowo pozytywne odczucia do tego nicku, daję okejkę.

A: Widzę powrót do starego avka. To zdaje się postać z Metal Geara o ile dobrze pamiętam. Poprzedni podobał mi się lepiej, acz ten też ma swój urok i to jest chyba avek, do którego ta użytkowniczka wraca najczęściej. Doceniam wykonanie, niby szkic a jednak bardzo wyraźny.

S: Nie powiedziałbym, żebym zgadzał się z tym hasełkiem, gdyż nie lubię memów, ale podoba mi się tło.

U: Często gadamy, czasem się nie zgadzamy, w różnych kwestiach, ale mimo to nie jestem w stanie negatywnie ocenić. Daję użytkownikowi oficjalnego drewnianego apruwala :v

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: prosty i fajny, łatwy do zapamiętania

A: nie wiem z czego to (nie oglądam, nie gram?) ale podoba mi się, ładnie wykonany

S: też na plus, lubię takie wykonanie artów (to moje zboczenie) lekko rozmazana komiksowa kreska ma w sobie to coś

U: raczej nie piszemy w tych samych wątkach, częściej widzę jego obecność na czacie, raczej nie rozmawiamy, więc nie poznałam go dobrze i nie mogę za wiele powiedzieć 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dość dziecinny się wydaje, ze względu na prosty rym. No przynajmniej łatwo zapamiętać, 

A: EG, ble. Avek rozmazany, Rarity i jej mina jest bardzo brzydka, a EG to twór szatana.

S: Brak

U: Zobaczy się tu i tam posty tej użytkowniczki, na pewno nie jest rakiem, co już jest plusem. Nie miałem okazji pogadać prywatnie, więc nie ma co dalej wypisywać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Kojazy mi się tylko z nawozem *shrug*

A: No..ciekawy "fetysz", nigdy nie widziałem żeby ktoś tak lubił te małe latające szczury 

S: Jakiś taki, nijaki koteł 

U: Nie znam kompletnie, ale jako że nie lubię gołębi to raczej się nie dogadamy lulz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Wpada w oko za oryginalność, mało kto używa historycznych nazwisk jako nick.

A: Spodziewałbym się zdjęcia Dąbrowskiego, ale król też spoko.

S: Cytaty i profil ze steam, ujdzie ale jednak nie moje klimaty.

U: Wygląda na spoko usera, ale dla mnie kompletnie obca osoba, nigdy nie gadaliśmy razem o ile kojarzę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Prosty do zapamiętania skrót, raczej ciężko jest pomylić z kimś innym

A: Podirytowana Luna? Nie wygląda źle, trzeba przyznać

S:...Śpi czy martwa? Ciężko jest mi tutaj cokolwiek powiedzieć :rd11:

U: Parę razy z nim pisałem, i niczego nie żałuje ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

N: Fajny nick, bez jakiś udziwnień.

A: Postać z jakieś bajki, niestety całkowicie mi obca.

S: Eeee oryginalna, ale zupełnie nie moje klimaty.

U: Spoko user, nie mam zastrzeżeń.

 

@Cassidy

5 godzin temu, Cassidy napisał:

A : Pani lisek z jakiejś Disney'owskiej bajki, której nazwy nie pamiętam, wygląda uroczo, jeszcze jakby było odwrócone i tak miziała noskiem post, aww

Gotowe ;) A jest to bajka "Lis i Pies 2"

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N : BRONIESiPEGASIS, fajnie, że nick został skrócony, o ile dobrze pamiętam to jest niezmienny.

A : Pani lisek z jakiejś Disney'owskiej bajki, której nazwy nie pamiętam, wygląda uroczo, jeszcze jakby było odwrócone i tak miziała noskiem post, aww

S : Pani lisek, która postanowiła przedstawić nam już swojego mężczyznę, urocze

U : Zaklinacz reputacji i władca postów, to ten user, który jest widywany praktycznie wszędzie, ale to dobrze, ogólnie oceniam pozytywnie~

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

N: Fajny i już chyba przyległ na dobre, bo w przeszłości często był zmieniany ;)

A: Widać jaką grą jest się teraz zainteresowanym, choć trochę blado on wygląda.

S: Tu podobnie jak wyżej, sygnaturka pozbawiona spoilerów.

U: Jest tu od dawna, zatem jest osobą znaną dość dobrze forum, jak dla mnie to nie mam zastrzeżeń.  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

N: Od lat niezmienny nasz BiP, chociaż jako skrót może brzmi dobrze to już rozwinięcie tego nicku nie bardzo, więc dobrze, że w większości widać go skróconego.

A: Ładny, szczególnie że Król Lew ma śliczną kreskę, a moim zdaniem Kiara jest najśliczniejszą ze wszystkich lwic i lwów, jakie stworzyli. Jedyne czego bym mogła się przyczepić to tego, że gif nie jest płynny, zapewne ktoś go zrobił by ważył mniej, ale niezbyt mi się to podoba.

S: Tutaj z płynnością już lepiej. W dodatku klimat pasuje do avatara :D Jeden z bardziej wzruszających momentów w Królu Lwie. Mimo że gif nie zapętla się dobrze to nie przeszkadza to, bo przeskok między pierwszą i ostatnią klatką jest niewielki. Jedynie co bym zmieniła to dała gifa na środek. Przynajmniej mi tak ładniej wygląda.

U: Tyle razy oceniałam, ale nie zostawię pustego pola. BiP ma swój świat, ma swój gust, niestety często się nie zgadzamy i kłócimy, ale to nie powód by kogoś nie znosić. Staram się po prostu nie wchodzić w paradę, bo przez mój narwany charakter nie kończy się dobrze kiedy mamy inne zdania xD. Bez niego galerie byłyby o wiele chudsze, niż są teraz ^^

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kiedyś oceniałem. PervKapitan kojarzy się z piratem degeneruchem, brzmi zabawnie i nie jest to zły nick.

Avatar: Nie mam najlżejszego pojęcia kim jest koleś, ale po pierwsze podoba mi się że avatar to gif, po drugie lubię jego mundur, a po trzecie wygląda na solidnego skurwysyna. Lubię i szanuję.

Sygnaturka: Kolejny bardzo ładny, tym razem wyraźniejszy gif, i kolejny badassowy koleś. Ten mniej mi się podoba bo nie gustuję w sumie w takich fantasy nierzeczywistych, powybrzuszanych zbrojach, ale nie jest zły. Szanuję gust.
Użytkowniczka: Znam osobiście, i krótko bez ogórdek powiem - zajebista koleżanka. Nie zawsze się zgadzamy, ale można pośmieszkować, podyskutować, przyjemnie wspominam wspólne czasy w maku. Może kiedyś zgadamy się na piffko, jak nie będę biedakiem? XD

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ten nick to klasyk. Taki prosty, a taki nietypowy. Przywykłam do niego i w sumie to mi się podoba. Ot i co. 

Avatar: Mam nadzieję, że nie palnę tu teraz gafy stulecia, ale to Stalin trzymający się za łeb, czyż nie? Pewnie widzi co się teraz w Europie odpierdala i aż łapie się za głowę. A może to dlatego, że widzi masę okazji, których Putin nie wykorzystuje? Kto wie, kto wie. Swoją drogą lubię styl tych starych plakatów, obrazów itp. 

Sygnatura: Za polandballem i innymi ballami jakoś szczególnie nie przepadam, ale ta konkretna...hmm, scena, przedstawiająca solidarność słowiańską - nawet jeśli podwórkową - jest zacna. 

Użytkownik: Znam osobiście, fajny koleżka, szkoda, że tak szybko się zwinął z pracy. W sensie, że niedługo po tym jak ja się tam zatrudniłam. Miło się rozmawiało, śmieszkowało, a i zdarzyło się, że mnie podwiózł do domu. Jak się umówicie na to piwko to mnie też zaproście XD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: puchacz, uhu - tak jakoś sowio brzmi ten nick.

A: absolutnie i w ogóle nie mam pojęcia cóż za postać przedstawia, lecz znając życie w pewnym sensie może nawiązywać do cech charakteru, usposobienia albo nastroju userki

S: jak wyżej; ta kulka różowa - nie wiem czym być może, ale kojarzy mi się z lepiącymi się do wszystkiego piłeczkami, które po uderzeniu w coś zamieniały się w rozpaćkanego kleksa - można je było kiedyś tam na kramarzach odpustowych kupić.

U: Podobno zdolna graficzka. Odbieram ją jako osobę bardzo miłą i niezwykle uprzejmą, lecz niepokoją mnie jej od czasu do czasu publikowane statusy i wypowiedzi na tematy śmiercio-egzystencjalne. Mam nadzieję że jest to przejściowy stan, który nie zasłoni przed nią pełni życia.

  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chip może mieć tak wiele znaczeń, ale patrząc na avatar chyba wiemy jakie rzeczywiście miał autor znaczenie na myśli. Albo na odwrót. Dostał gdzieś taki pseudonim i skojarzył go najpierw z Brygadą RR. W każdym razie nick prosty, nie powiem że mi się szczególnie podoba, bo pewnie często taki jest zajęty, ale zły nie jest.

A: Ten art ma naprawdę świetne wykonanie. Śliczne kolorki i cienie, a w dodatku jest przeźroczysty co bardzo fajnie nadaje się na awatar :3 No i przede wszystkim pasuje do nicku.

S: Mam tutaj mieszane dość uczucia, kadry są perfidnie wzięte z artów +18, niby nie widać nic co by te +18 tworzyło, ale cóż, to oczywiste z czego są wycięte. No i same w sobie arty moim zdaniem nie są szczególnie ładne, przynajmniej te dwa pierwsze. Średnio też pasują jedne do drugich, a poprzyklejane razem wyglądają nieestetycznie. Szczególnie że niektóre mają tło, a inne nie. Może jakaś wizja do tego jest, ale mi się sygnaturka nie podoba. Jedyny plus to to, że jest wyśrodkowana dla mnie. 

U: Czasami zdarzyły się rozmowy, ale na tyle było ich mało, że niewiele z nich pamiętam. Na pewno nic negatywnego, wręcz przeciwnie. Raczej spoko człowiek, który jak ma coś do powiedzenia to pisze, przy okazji nie obrażając innych. Z tego co pamiętam też lubi siedzieć po nocach. :wow: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Perwersyjny Kapitan? Ciekawe 

A: Ach... Admirał Stukov. Jak ja tego gościa lubię i w SC1 i w SC2
S: Może jestem jak to sie mówi Hordziakiem ale mimo wszystko słyszę to jak Varian mówi "For the Alliance"
U: Cóż osobiście nie znam tego pana ale że i w awatarze i sygnaturce są rzeczy od Blizzarda mam przeczucie że się dogadamy :enjoy:

Edytowano przez wiej007
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Wygląda ok, widzę nawiązanie do pewnej serii filmów z Wielkiej Brytanii ;)

A: Szkoda, że brak tu wizerunku owego agenta, moim zdaniem bardziej by pasował, niż ocek, który co prawda nie wygląda źle.

S: Mądre słowa, ale ja jakoś nie przepadam za tego typu sygnaturkami z tekstem.

U: Widzę, że mam w "obserwowanych", ale serio nie kojarzę, naszej ostatniej rozmowy gdziekolwiek, ale też nie kojarzę żadnej kłótni między nami, więc pozostaję neutralny :bronies:

 

 

EDIT @Uszatka to akurat jest mama Kiary,  czyli młoda Nala.

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Powiedziałabym, że ten nick to klasyk. Brzmi fajnie o ile mowa o skrócie, a nie rozwinięciu. Nadal nie mogę zrozumieć czym kierował się autor tworząc pełne rozwinięcie skrótu BiP, ale fajnie, że zdecydował się...no skrótu użyć. Namieszałam w tej wypowiedzi, heh. 

A: Z pewnością jest to Kiara. Bardzo ładny rysunek, a że ja Króla Lwa bardzo lubię, a druga część to mój wymarzony film z dzieciństwa to oczywistą sympatią darzę tę postać ^^ 

S: W sumie podobnie. Wspomnienia, jeden z ulubionych filmów, scena piękna. Jednakże ja bym wyśrodkowała sygnaturkę żeby jakoś tak lepiej to wyglądało. 

U: Etatowy wypełniacz wszystkich galerii :rainderp: Ale w sumie w innych tematach też jest aktywny. Fajnie, że tak bardzo lubi serię Król Lew, ewidentnie bardziej ode mnie, a ja też bardzo lubię te filmy. I jeszcze...czemu wklejasz do zakładki "O mnie" obrazki z watermarkiem? D: Watermark jest przecież po to by tych obrazków nie ruszać. 

 

@Sosna To z serialu Tangled: The Series / Rapunzel's Tangled Adventure. Polecam swoją drogą ;) 

Edytowano przez Uszatka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: kojarzy mi się z gatunkiem sowy takim ładnym, tudzież z rosyjską czapką zimową... A nie chwila ta czapka się nazywa uszanka, nie uszatka :thonk:. W każdym razie nick bardzo fajny

A: Nie mam w sumie zielonego pojęcia z jakiej kreskówki pochodzi ta postać, ani tym bardziej kim ta postać jest, ale podoba mi się kreska, a i to iż to jest gif daje mu dodatkowy plus. 

S: Tu ta sama postać (chyba) przedstawiona w innej sytuacji. Bardzo fajny gif. Podoba mi się

U: Forumowa graficzka, kiedyś prowadziliśmy razem dział. W sumie nie pamiętam kiedy ostatnio rozmawialiśmy. Chyba jakoś w zeszłym roku to było. W każdym razie użytkowniczka bardzo w porządku. Nie mam do niej żadych zarzutów. 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

N: Krótki, treściwy i stały, a nawet kolor pasuje do nazwy :sosna:

A: Kompletnie nie znam tej postaci, wygląda spoko, ale nic więcej nie jestem wstanie o avku powiedzieć.

S: Ładnie wykonany, jedna z postaci z Overwatch i dobra jakość.

U: Znamy się jeszcze od szaraka, na długo zanim oboje weszliśmy do ekipy, ogólnie spoko się nam egzystuje, choć zdecydowanie rzadziej gadamy niż przed laty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo prosta i urocza nazwa. Kojarzy mi się z pokemonem Eeveem, którego uwielbiam, szczególnie za jego eeveelucje ^^ 

A: Jakaś animu grill. Nie przepadam za tym typowym anime stylem, ale przyznam, że nie jest najgorzej. Postać ma ciekawszy nieco design. Cośtam pokazuje palcami, ale to pewnie tyczy się anime i nie wiem co ma oznaczać. Ładnie wykadrowany, jako avatar wygląda dobrze ^^

S: No niestety brak :C

U: Wydaje mi się, że kojarzę tę osobę z jej poprzedniego nicku, ale nie jestem pewna. Rzadko udziela się, to też nie mam okazji za bardzo się poznać czy porozmawiać.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...