Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

 

N: Ciekawe połączenie, można tu już mówić chyba o kreatywności, więc jestem na tak!

A: Kojarzę z "Gdzie jest Nemo", przypominają się dobre lata mojego życia, więc nostalgia > na plus.

S: Miłość, miłość wszędzie.. Za to mogę nawet dać repa :D

U: Udziela mało informacji o sobie, co szanuję. Nie wiem o niej zbyt wiele, wydaje się miła i grzeczna. Pozytywnie :)

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: nie wiem co oznacza ta dziewiątka, lecz wcześniejsza część tego nicka jest dokładnie taka sama jak nazwisko mojego nauczyciela historii z technikum.

A: Pinkie ze swoim nastawieniem bez względu na sytuację, zawsze znajdzie światełko w tunelu.

S: Oda do nienawiści, a raczej (chyba) kawałek tekstu nieznanej mi piosenki.

U: Widuję tu i tam, ale nie za bardzo znam i nie miałem okazji rozmawiać. Wydaje się być w porządku userem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oh ileż to wspomnień, czy to z grą czy z bajkami drużyny RR. Ino trzeba poszukać Dale'a do pary wszak to duo ikoniczne wręcz :D

A: Jak wyżej, do kompletu, możemy podziwiać kimże ów Chip jest. I to w pełnym popiersiu okazałości.

S: No to tak, kształty fajne, pierwszy niesławny Monolit, ileż ja się z tymi draniami namęczyłem, specjalnie iż zdawać by się mogło, promieniowanie ich nie tyka. Druga TW, w stylu który oddaje jej wszelakie sprawiedliwości. Trzeci zaś znak jest mi obcy, choć mam wrażenie że gdzieś go kiedyś już widziałem, choć tylko przelotem, to i w pamięci na dłużej nie został.

U: Stosunkowo świeża osoba - 2-3 miesiące stażu? Rocznik dający powody by chylić kapelusza(ino chyba tylko Dolar starszy tutaj) a i zainteresowania ciekawe. Trzeba kiedyś pogadać, choćby i o pogodzie. Ot tak, dla zabicia Czasu :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Z jakiegos powodu kojazy mi sie z krecikiem :lunaderp: (byl odcinek "krecik zegarmistrz :V)

A: Moge sie mylic, ale to jest chyba" discorded doctor whooves". Ale moge sie oczywiscie mylic, mimo to podoba mi sie ;)

S: No cóż...na telefonie cieżko jest to ocenic xd

U: Dużo go niestety nie znam, i to pewnie duży błąd, gdyż w moich odczuciach jest to persona godna poznania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godziny temu Michalski9 napisał:

A: Kojarzę z "Gdzie jest Nemo", przypominają się dobre lata mojego życia, więc nostalgia > na plus.

To akurat Żółwik Sammy i spółka, sequel Żółwik Sammy i Żółwik Sammy 2

 

N: Zawsze kojarzy mi się z pixelem

A: Sonata Dusk, ładnie uśmiechnięta

S: Mobile

U: Kojarzę powierzchownie, ale wydaje się spoko osóbką :lunasmile:

Edytowano przez GosiElla
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Połączenie imion użytkowniczki i ulubionej postaci z tej... bajki o żółwikach.

A : Wszyscy prosili o zmianę, bo rozpikselowany. No i jest inny, problem w tym, że nadal najlepszej jakości to on nie ma...

S : Ładne kolorki, no i jakość lepsza, nie wiem dlaczego ,ale te postacie budzą we mnie uczucie strachu. 

U : Pisalimy trochę, ma świra na punkcie pewnych gadów . Przez te żółwiki jest nieco rozpoznawalna :rainderp: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dwa imiona, nie wiem jak to czytać swoją drogą... Gośella.

A: Żółwik, szkoda, że rozmazane, gdyby nie to, wyglądałby pięknie. 

S: Przykro mi, nie widać jej u moje. Obstawiam, że są tam te dwa żółwiki przybijające...no właśnie co, płetwę?

U: Bardzo miła i pozytywna użytkowniczka, polecam. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Skrócona wersja poprzednich, a sam w sobie brzmi tak dość... nowocześnie. Trochę jak pixel. Tak mi się kojarzy.

A: Nie kojarzę imienia, ale samą postać już tak, ta ta od kwiatów. No i ten uśmiech,  właśnie jeden z tych bezcennych.  

Naprawdę fajny avek.

S: Chyba Kled się zwał, tak? Bo już dawno nie grałem, nawet fajny design postaci. Taki trochę ala Turek. XD Ale nigdy nim nie grałem.

Sam trailer też dość fajny

U:  Widziałem tu i tam wydaje się być w porządku. Kiedyś już pisałem, że podoba mi się to że robi w Gmodzie, ale chyba jeszcze nic od niego nie widziałem.  Będzie pewnie jeszcze okazja. Ale propsy za samo zainteresowanie, bo możliwości daje sporo.

Ogarniał, też jakieś sprawy w wojnie... niestety miałem tydzień zawalony i nie dałem rady wbić. Przepraszam.

A tak ogólnie to nawet lubię.  Szczególnie za to, że się angażuje w forum.

Edytowano przez Curtiss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Pościel la 

A : Ten żółwik, dlaczego te żółwiki zawsze są takie porozmazywane, może dlatego jest taka smutna :c 

S : O , a tutaj już nie są rozmazane i od razu się cieszą. Nawet sobie przybijają płetwę za ten sukces.

U : A tak sobie piszemy i stwierdzam, że bardzo fajna i miła osóbka.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: We francuskiej wersji językowej Kaczych opowieści śpiewali posługując się podobnym wyrazem

A: Nastał mrok, choć ten pucyś się raczej z tego cieszy

S: Ehh... no, telefon

U: Nie znam zbyt dobrze, kojarzę go głównie z tego tematu

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nadal mi się podoba, wiele się nie zmieniło. Kojarzy mi się pozytywnie, bo user sprawia wrażenie w porządku ziomeczka.
Avatar: Mam nadzieję, że prędko go nie zmieni, bo jako Lunafag bardziej adoruję ten art motzno. Kółeczko ładnie go podkreśla.
Sygnatura: Zmienił z Luny na Sombrę. Luna pasowała bardziej, ale obecny art jest lepszy. Kolorystyka jest przyjemna dla oka i ładnie skomponowana.
User: Chyba zapomniał trochę o zasadach tej zabawy, o których stronę bądź dwie temu wspominał Zegar. Ale fajny user, sporo postów, widzę go w wielu miejscach na forum. Szanuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wielokrotnie zmieniany, aczkolwiek niemal zawsze ma w sobie kruczą cząstkę. Można zatem uznać, że jest rdzennym kruczkiem. Poza tym lubię krótkie nicki. Daję okejkę

A: Jego OC. Przyznam, że nie czytałem zawiłości jego historii, jednakże arcik jak najbardziej w porządku. Niby pastelowe kolory, a odpowiednio stonowane. Propsuję

S: Dwa cytaty. Gdyby mi się chciało bawić w analizę osobowości na podstawie cytatów zamieszczonych w sygnaturce pewnie popełnił bym parę błędów, ale udałoby się coś z tego wyciągnąć. Nie mniej jednak ie chce mi się tego robić, ani też nie jestem jakoś szczególnie dobry w te klocki, powiem więc tylko, że fajne cytat. Dodatek reklamujący jego OC tylko balansuje całość.

U: Znam go z forum dosyć długo, według mnie jest naprawdę w przoądku i ma poukładane pod kopułą. Spoko user poletzam i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sosna...hmmm, nigdy nie widziałem takiej nazwy, więc plusik za oryginalność ;)

A: Ms.Fortune cofająca się....wole Valentine :rainderp:

S:Tym razem jej animacja "sprintu", ale no cóż ^

U: trochesiegoboje Nie znam za dobrze, ale może kiedyś się to zmieni :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Prlixu, w końcu nauczę się to czytać. Chociaż łatwiej mi pisać plrprlpxlpxlxp

A : Śliczna Reinbowka, bardzo mi się podoba aww 

S : Lubię jej włosy bardzo i uroczy jest ten gif sam w sobie.

U : Ładną liczbę postów posiada 500 ~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Prlixu , ogólnie pisemnie już mam to opanowane, teraz słownie.

A : Śliczna te Rainbow nadal, do głaskania :x 

S : *przykłada łapkę do monitora*

U : Opiekun i współopiekun , szacun.

9 minut temu Prlixu napisał:

N: Co to za "Smutny Chuopiec"? Stary był miliard razy lepszy :v

Nah, Kiedy jakiś śmieszek zamiast tytułu zmieni ci nick :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...