Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Gość Ziemowit

N: Oniks, kojarzy mi się z orzeszkami :x

A: Ma od dłuższego czasu, jest znakiem rozpoznawczym tej osoby. Bardzo lubię.

S: Mądry cytat, chociaż wolałbym nie kontemplować nad nim

U: Haxball, haxball, pełno haxa. Poza tym dał się poznać jako bardzo przyjazny człowiek. Takich nam trzeba ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Gosia i Ella, Gosia to ten żółwik a Ella użytkownik rzecz jasna

A : Ona próbuje rozwiązać ten szyfr nad nią, którego nikomu się pewnie nie chce rozwiązywać.

S : Te żółwiki mi się po woli przejadają, ale ładne kolorki

U: Ma tendencję do denerwowania się na mnie ;-; a tak poza tym całkiem spoko, tylko za bardzo czasem bawi się w bycie emo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Smutny Chuopiec napisał:

za bardzo czasem bawi się w bycie emo

Emo? Blee... 

Każdy może mieć czasem mniej lub bardziej depresyjne dni, ale to nie znaczy, że zaraz jest emo

 

N: Rozumiem go

A: Ta Lyra też wydaje się smutna :(

S: Nie widzę, tel.

U: Poniekąd mnie rozumie, poniekąd nie chce mnie rozumieć i ocenia nieco pochopnie, mimo to jest nawet ok

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawe połączenie dwóch imion :fluttershy5:

A: I teraz zagwozdka, czy ten żółwik jest smutny czy poprostu zawstydzony :rainderp: . Niestety się na nich nie znam, ale avek jest Bra

S: Zaś żółwiki... ten filtr jest zacny :lunaderp:

U: Mało niestety znam, ale wywnioskować moge że jest osobą interesującą.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciężko przeczytać i w ogóle wymówić, bo 3 spółgłoski pod rząd i do tego "r" i "l", a po "l" mamy jeszcze "i". Nie podoba mi się, główne z względu trudności z wymową. 2/10

A: W sumie spoko. Nawet nie wiem, czy to jakiś ocek, czy z serialu postać, ale to nic. Ładnie dopasowany, ładnie wycięty. 7/10

S: O zgrozo. Jakieś obrzydliwe mi się to kopyto wydaję. I ogólnie jak piszę to mnie irytuje mocno. 1/10

U: Ostatnio widzę jego wysoką aktywność, ale ale to raczej na stornie głównej przejawia mi się gdzieś jego avatar. Poza tym, raczej nie widuję. Nie mam pojęcia, kto to, kiedy dołączył ani nawet jakiego działu jest opiekunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak zwykle ciekaw jestem genezy tego nicku, lecz nadal - przyjemnie brzmiący

A: Również bardzo przyjemny, ciepłe kolorki i art sam w sobie ładny

S: Spoiler#1 - kek, Spoiler#2 - kek i niczego sobie cytacik, no... spoko :v

U: Jeden z tych starszych użytkowników forum, którzy zostali na dłużej aż do teraz, których kojarzę już od lat, zawsze miło patrzy się na takie osoby

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z pewną stroną internetową.

A: Fajna Lyra

S: Albo rano, albo idzie na randkę ^^  

U: Nie kojarzę użytkownika,nie mieliśmy okazji ze sobą konwersować,ale nie mam nic do niego :)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Major- u, wysoki stopień

A: Troszkę dziwny ten kucyk, ale oczka ma bardzo ładne ;)

S: Telefon

U: Kojarzę głównie z tego, że Zirathel nazywał go per Major Detektyw xD

Mimo wszystko wydaje się być miłą osobą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Bez polotu, ale za to łatwy do zapamiętania

A: Jak zmieni na mniej rozmazany to może ocenie pozytywnie :hmpf:

S: Żółwie przybijające piątkę okiem narkomana

U: Uzależniona od żółwi, posty głównie w off-topie. Nie mam nic do niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Męskie imię strych czasów, we Wrocku jest Plac Ziemowita xD 

A: Wyjazd na Sybir? 

S: Tracz ty cieniasie, i tak skarbówka cię zniszczy :D

U: Opiekun działu jabłkowej klaczy, nawet mu to wychodzi, nie mam zastrzeżeń, pomimo swojego wieku jest dojrzały. Da się z nim pogadać i ma szacunek u mnie.   

Edytowano przez Major Degtyarev
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Najlepszy major jakiego znam, a poza tym znam tylko jednego i to takiego co jest dość mało konkurencyjny. No i mamy jeszcze coś  co mi wygląda na opcję pro-Putinowską. Tak czy siak pomysł na nick fajny.

A: Nie wiem co to za poni, ale jest urocze, a nawet bardziej. Jeżeli znasz autora to podeślij, bo naprawdę fajne wykonanie. Sam kucyk, jak pisałem jest super, kolorystycznie jak i  kompozycyjnie. Nawet nie wiem co powiedzieć. Kupiła moje serduszko.

S: Chyba chodzi o to, że wygrał. No to fajnie.

U: Nasz forumowy, niezastąpiony dreseł,  który czuje kuce. Dość ciekawe połączenie.  Lubię go za to, że ma swoje zasady, których potrafi się trzymać. To dość cenna umiejętność, pozwalająca nie stracić głowy. 

Pozdrawiam. 

Edytowano przez Curtiss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Curtiss

 

N: Dla mnie jeszcze długo pozostanie Wilkiem ;) Ale nowy nick nawiązuję do jego pracy :) 

A: Moja ukochana hipiska :pinkie2: Spoko avek i postać dla mnie bardzo pozytywna ^^ 

S: Komiks z paleniem bonga, z taką towarzyszką to i ja bym się upalił :ivXRI:

U: Technik Lotnictwa który pracuję w swoim zawodzie co naprawdę szanuję ;) Pokazał że i bez studiów można spełnić marzenia. 

 

Przy okazji łap linka Majster http://silent-shadow-wolf.deviantart.com/gallery/

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Majorek :x. Jest bardzo rozpoznawalny, choć tego Degtyarev zwykle nie czytam, starczy, że widzę Major, to wiem o kogo chodzi.

A: Radosny pucyk, bardzo sympatyczną ma mordkę

S: Usain Bolt, najszybszy ziomek na świecie. Akurat za tym biegaczem zbyt nie przepadam, mam innych sportowych idoli :D

U: Fajny, sympatyczny gościu, trochę się rozmawiało i powiem, że dzięki tej rozmowie sporo się dowiedziałem jak było dawniej i mogłem sobie wszystko porównać. Szacun.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Seksi Veksi :wow2:

A: Wygląda jak by planowała napad na słoik z ciastkami :wow:

S: No ten tego, nie wiem kto to jest, ale myśle że pan Vexi ma podobną gestykulacje ciała :spitfire2:

U: Świetny przyjaciel, można na nim liczyć ;)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Już pisałem, że brzmi dość ''współcześnie''. Do tego warto dodać, że spełnia takie moje wyimaginowane wymogi co do nicku. Czyli krótki i charakterystyczny.

A: Wawrick z Lola? Ale nie jestem pewny. Dawno nie grałem. Albo bardzo fajny avek, taki animowany. WoW

S: Nie wiem czy to jakaś nowa postać, czy nowy skin do Wawricka, ale sądząc po avku to to drugie. Z jednej strony fajnie, ale z drugiej wygląda bardziej lisowato.

U: Dołączył tu w momencie, kiedy byłem na przymusowej przerwie od forum, czy jak kto woli zesłany do koloni karnej przez administrację. XD Nie no takie żarty. Tak czy siak, Przez ten czas zrobił sobie splendor na forum. W summie... mimo, że go nie znam jakoś bardzo to bije od niego taki pozytywny duszek. Daje okejkę. 

 

Edytowano przez WilczeK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Wciąż uważam, że WilkU było lepsze

A: Nie pamiętam imienia tego kucyka, ale pamiętam, że był wkurzający

S: Obrazek, a poniżej cytat, który warto przemyśleć

U: Nie miałem okazji za dobrze poznać, ale wiem, że to dobry człowiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Ziemek, Ziemowit, Ziemcio. Zdradź nam swoje drugie imię.

A : Bing Bing Bong, od razu mam w głowię tę melodyjkę 

S : Nie specjalnie mi się podoba i trzeba aż otworzyć spoiler żeby ją zobaczyć ,ale no...Jest nieźle.

U : Jest miłym i pomocnym użytkownikiem ~ Lubię go i no. Chce byśmy mu dali parówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Czeemu smutny?

A: Lyra  niezbyt przyjazną miną

S: Mrooooook

U: Jest dobra, godna zaufania i pomocy, zawsze można na nią liczyć, mogę być dumny, że jest moją przyjaciółką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak to ten Ziemko tutaj jest. Nick jak nick no co mam oceniać :v

A: THOMAS, THOMAS THE DANK ENGINE

S: Tracz zawsze był i jest na propsiku

U: G(o)łąb. Ogólnie to dobry user, coś tam na forum robi, udziela się tu i ówdzie. No dobry user no.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...