Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Był raz zmieniany, bo została dopisana V (piątka), ogólnie spoko.

A: Ładny ogierek, ale jednak nie umywa się do :rarity:

S: Jakoś nie przepadam za tego typu sygnaturkami pokazującymi jedynie profil.

U: Znamy się od daaaaaana, ogólnie to też nigdy nie mieliśmy spiny, więc jest spoko znajomym, choć mało piszemy razem teraz. :brohoof: 

2 godziny temu, Chip napisał:

yyy... nie wiem czy dobrze pamiętam Kovu i... nie mam pojęcia co za samicę on obłaskawia

To Kiara, córka Simby i Nali. Ta sama co w avatarze ;)

 

 

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: chyba raczej stały i niezmienny od dłuższego czasu - jest ok

A: zawsze jakieś lewki i to często animowane, ale i tak po zmianie avka wiadomo że to BiP :)

S: yyy... nie wiem czy dobrze pamiętam Kovu i... nie mam pojęcia co za samicę on obłaskawia - fajny

U: Znany z zapełniania w profesjonalny sposób forumowych galerii. Plus za to że ma gust podobny do mojego. Bardzo spokojny user, jest w porządku.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: nie pamiętam by zmieniał, rozpoznawalna marka - jak dla mnie plus, łatwo zidentyfikować.

A: mniee się podoba, ma coś w sobie, taki charakter, dość fajny klimacik.

S: wszyscy po równo, nikogo nie faworyzujemy, każdy piękny kucyk ma tyle samo miejsca. Mnie się podoba.

U: Nie znam osobiście, ale wierzę, że to fajny człek. Mnie się wydaje spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Początkowo myślałem, że nick wziął się od nazwiska, ale teraz nie wiem. Ogółem taki średnie, może trochę oryginalny, ale w tym oryginalność nie równa się jakość. 

A: Niezmienny od lat, skacząca Pinkie na czarnym tle. Mam wrażenie, że Pinkie jest trochę zniekształcona, ale to może mi się po prostu ubzdurało. Ogółem rzecz biorąc, niezły. 

S: Cytacik z piosenki Myslovitz, zespół genialny, utworek też super, więc ogromny plusik za gust. Poniżej jakiś link do czegoś. 

U: Mimo, że gość sporo wie o życiu to jest optymistą i szacunek za to. Umie ciekawie powiedzieć i lubiłem z nim rozmawiać, żartować. Pamiętam jak rok temu wspólnie gadaliśmy na głosowym, też było przyjemnie. Bardzo sympatyczny gość. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem w sumie z czym mi się kojarzy, możliwe że zwyczajnie mam niską kulture osobistą

A: gołąbek wszędzie tego lata w sumie

S: pusto tu trochę, widzę że redaktor i że komplement to miło akurat :)

U: Nie było mnie tu dawno to chyba nie znam albo to ktoś kogo znam ale zmienił nick trudno powiedzieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podoba bardzo mi się ten nick, jest taki... jedyny w swoim rodzaju. Ciężko nawet zgadnąć skąd ma pochodzić. Dwuczłonowy, oryginalny. Z niczym konkretnym mi się nie kojarzy, przez co bardzo mocno pokazuje, że jedyne z czym trzeba kojarzyć to z właścicielem nicka ^^

A: Na pewno ogromny plus za przeźroczystość, takie awatary zawsze ładnie wyglądają. Jest to kuceł, mogę zgadywać, że OCek, bo nigdzie indziej takiego wcześniej nie widziałam. Bardzo ładny ten kuc swoją drogą. Nie tylko sam pomysł na niego, co styl, w jakim został zrobiony. Idealnie nadaje się na awatar :3 Mógłby być jedyne trochę bardziej wyśrodkowany ten pyszczek.

S: Gif, przeuroczy gif. Nie znam animacji z której jest wzięty, ale ten ludzik wygląda tak uroczo z tą twarzą i tym ubrankiem ala oficerskim XD jeszcze ten rękaw drugi, który nie jest założony na ramię. Na dole widać jakieś przycięte napisy, a na górze jakąś zieloną kreskę. Można by było to przyciąć to by nieco lepiej wyglądało, a przy okazji sygnaturka byłaby trochę mniej wysoka. 

U: Wydaje mi się, że kiedyś tego użytkownika widziałam na forum częściej, bo ten nick kojarzę, jak pisałam wyżej, dość charakterystyczny. Ale tak to nie pamiętam w ogóle jego postów, ciężko jest mi ocenić, bo zwyczajnie niewiele pamiętam o nim. Ale widzę, że rzeczywiście mało ostatnio wchodziłeś. W każdym razie zapraszamy byś został na dłużej ^^

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny i kojarzę go z forum teraz i nieco z czasów gdy jeszcze byłem tu aktywny, perv kapita w sumie adekwatne i fajne x3

A: Zapewne z jakiejś gry, ale nie wiem z jakiej bo nie mam pamięci fotograficznej, fajnie się prezentuje jednak :)

S: Opisze ją tym: "dont mess with king dice dont mess with king dice! Dont you dare mess with me!" Tak lubię cuphead i tego gostka x3

U: Ponownie kojarzę, ale nie bywam na forum z byt często, a co do mnie to moze mnie nie kojarzysz ale po ilości postów możesz się domyslić że spędziłem na forum dużo czasu x3, byłem avkiem discorda, Octavii i udzielałem się w życie forum mocno kiedyś, od roku/2 jednak nie bywam tu zbyt często, tak btw tak to mój ocek i tak ciężko mi się przycina bo mam zrypaną rolke od myszki btw poprawiłem sygnaturke nieco x3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Emm, oryginalny przynajmniej tylko ciekaw jestem co znaczy i czy to czasem nie imię tego OC.
A: Puceł, lubię puceły. OC prosto rzecz biorąc, który nie wygląda jak nasienie zła z możliwościami boskimi ala alikorn.

S: Nie wiem na co paczam w sumie.

U: Nie znam ze żadnych ze stron więc nie mnie mówić cokolwiek o nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: kojarzy mi się z barmicwą, nie wiem czemu i to V em... jakoś mi nie pasuje do reszty, ta kropka także nie jest za specjalnie potrzebna tam

A: Puceł kony standardowy avek jak dla mnie, nawet ładnie narysowany, ubranko takie na misje specjalne nieco

S: osiągnięcia i gry, nic specjalnego jak dla mnie, ale brawo za spędzony czas żeby to osiągnąć

U: Nie znam a po ilości postów wnioskuje że jest dość nowy, ja tu byłem od 3 sezonu a potem znikłem, ale muszę chyba nadrobić nowe persony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Jest ok nie mam żadnych zastrzeżeń i w sumie tyle
A:Puceł ma ciekawy wygląd nawet mi się podoba ale róg nie ma pasków i oczy mogły by być trochę lepsze a tak poza tym jest OK
S:Nie wiem oczo chodzi
U:jestem nowy więc pierwszy raz widzę tego użytkownika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Imię jego OCka, mało oryginalne. Mamy dużo użytkowników lunarnych, solarnych i z członami imion Mane 6.

A: Jego OCek - w sumie średnio się sprawdza jako avatar, bo no, prostokątna kartka umieszczona w kole. Sam pucyk wygląda dość przeciętnie, ale zastanawiam się ile pali zielska, że ma takie czerwone oczy. No i czemu on ma racice?

S: Brak.

U: Nowy na forum i nieogarnięty. Przypomina mi czasy, kiedy sama byłam młoda, nieogarnięta i nie umiałam w fandom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jedyny w swoim rodzaju, oryginalny. Właściwie to nie jestem pewna czy dobrze to czytam (tak jak się pisze po polsku), ale brzmi spoko, kojarzy się tylko i wyłącznie z nią.

A: Z tego co pamiętam to jej OCek. Ładny. Ogólnie zeberkowe OCki są dość oryginalne. No i ta czarna plama na pyszczku jest taka urocza :3 Art dobrze wygląda jako avatar, dobrze wykadrowany.

S: :ming: Jest cudowna po prostu. Chociaż zastanawiam się za każdym razem, patrząc na nią co dokładnie miałaś na myśli rysując to, czy to wynika z jakiegoś wewnętrznego żartu, czy zwyczajnie wena poszła wziąc wszystko co kreatywne i tego najebać. Poza tym Spike wygląda w końcu jak smok, a nie pluszak. Ładnie pocieniowany art ^^

U:  Ma sporą wiedzę na różne tematy, co ogromnie szanuje. Ma ciekawe zainteresowania, rzadko kiedy widzę żeby ktoś tak lubił "kfiatki", a w dodatku ma dość specyficzny charakter. Jedni nie polubią, ale drudzy polubią i ja na pewno należę do tych drugich. Ironiczno-sarkastyczna, ale też wie kiedy tego użyć, a nie że kryje swoje błędy ironią czy sarkazmem. :3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oryginalny, krótki i łatwo go spamiętać. Zawsze kojarzy mi się z czymś pozytywnym. Lubię ten nick jest taki dość wyjątkowy i unikalny

A: Z tego, co pamiętam z rozmów jest to Moonsoon z MGR Revengeance. Niezbyt kojarzę postać, bo nie grałem w MGR, ale ten uśmiech jest powalający. Poza tym dość ładnie wykadrowany

S: King Dice z Cupheada. Podoba mi się ten gif obrazuje całe cwaniactwo, jakim charakteryzuje się King Dice. W każdym razie jeśli chodzi o samego Cuheada to muszę go dokończyć w końcu. W każdym razie sygna bardzo ładna.

U: Często nie potrafimy się dogadać, ale to może wynikać z różnic charakteru, czy coś. Mimo to lubię tę użytkowniczkę i muszę przyznać, że rozmawia mi się z nią w sumie dobrze.  Ogółem polecam użytkownika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Modrzew, Jodeł, Iglak - fajny nick, ale wskazuje raczej na dziewczynę (wiem, wiem, przyganiał kocioł garnkowi). Przede wszystkim jest krótki i oryginalny.

A: Jakaś postać, chyba z Overwatcha. Średnio mi się podoba, ale dobrze się sprawdza jako avatar, wygląda to estetycznie.

S: Znowu Ołverłocz. W sumie ładne, choć nie podobają mi się te nosy.

U: Jeden z moich pierożków w Equestria Times oraz towarzysz boju w moderacji. Wspaniały user i spoko człowiek. Można pogadać i pośmieszkować. Od jakiegoś czasu ciągnie go do brzozowych lasków :woops:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cahan... Cahan jak Cahan. Z niczym mi się nie kojarzy. Chyba nic nie znaczy, nie ma też ukrytego znaczenia. Niczym siekiera, idealny w swej prostocie. Choć zaraz pewnie okaże się, że to połączenie dwóch wyrazów oznaczającego coś zajebis**go, ale ja jestem na to za głupi. 

A: Kucyk, zebra. Czyli gatunek z Afryki, której nie ma w Equestrii. Chyba...  Tak czy siak to jest  jej OC'ek z jakiegoś z jej efefów. Sam arcik też mi się podoba. 

S: Taki obraz nasz. 

U: Szanuje choćby z powodu takiego, że marnuje swoje życie tutaj, tak jak ja, choć można marnować je na inne sposoby. Lubi rośliny, a rośliny lubią ją, chyba. 85% szans na to że choduje gdzieś za łóżkiem  trawę. 

Ogólnie oceniam na plus. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Fajny nick ale mało oryginalny, bo jest dużo nicków wilczek.

A:oryginalny kucyk (chyba że to co innego) .Po czapce widać że to chyba jakiś mechanik i po kropli ,oleju napędowego i ogólnie podoba mi się

S:OK

U:Nie znam tego użytkownika bo jestem. Nowy ale udzielał, się w moich wątkach

I myśle że jest OK

Ogólnie oceniam na plus.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: nick nic mi nie mówi, nie wiem do czego nawiązuje, ale za to brzmi całkiem spoko, nie jest jakiś wycudowany z masą powtarzających się za sobą literek, także na plus;
A: Lyra jakich wiele, fajna i sympatyczna;
S: void
U: nowy user, którego nie znam, ale za to mogę życzyć dobrej zabawy i mile spędzonego czasu na kucykowym forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick bodajże inspirowany postacią z jednej kreskówki, nie pamiętam jakiej. Ogółem krótki i łatwo się da zapamiętać, węc na plus. 
A:: Najprawdopodobniej kucyk w dziwnym kapeluszu, podobają mi się te długie wystające z kapelusza uszy, dodają urok avkovi.

S: Octavia, Starlight, Twilight i Zecora narysowane stylem za którym nie przepadam. Taka sobie. 

U: Dość inteligentny, często się udziela, zwłaszcza w offtopie. Ogółem dość sympatyczny, chociaż mamy trochę inne poglądy na temat wiary, ale wolę tego po prostu nie poruszać. Więcej powiedzieć o nim nie jestem w stanie, ponieważ bliżej nie gadałem z tym użytkownikiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Nick chyba ma coś wspólnego z jakąś nazwą marki.

Lub ze stroną ogólnie OK.

A:Zwykły Gołąb Skalny.

S:Ok

U:Pierwszy raz widzę tego użytkownika bo jestem nowy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Może być z niczym mi się nie kojarzy.
A:kucyk w kostiumie fallout’a
Lubię fallout’a więc avatar na plus
S:OK
U:Jestem Nowy.Brak mi zdania,


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...