Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

*Z nudów wchodzi w temat z ocenianiem użytkowników*- Może być ciekawie *Przechodzi do ostatniej strony i przewija do ostatniego posta spodziewając się zwykłego użytkownika* - O Bosch... Będzie ciekawie.

 

 

N: Ciekawy nick, wygląda kreatywnie, nie jest co jakiś "Adam3945" czy... no nie wiem... "Suchar". Osobiście mi się podoba

A: Mroczny, do tego gif i to z piorunem. Pasuje do pełnionej funkcji jako, że może dodatkowo budzić respekt wśród nowych użytkowników;)

S: Scena z jakiejś gry, niestety nie kojarzę...Pewnie teraz zostanę zjechany, bo to jakiś klasyk xd

U: Znam praktycznie tyko z widzenia, nie było okazji żeby pogadać.

Edytowano przez Suchar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Może to dziwne ale pierwszym skojarzeniem jakie przyszło mi do głowy na ten nick to herbatnik. Nie wiem czy słusznie domniemam pewną dozę autoironii użytkownika określającego się tym nickiem;

A: Starlight Glimmer - jak dla mnie czy to w avku czy jakiejkolwiek innej grafice zawsze jest ok;

S: niestety nie spotkałem tego tekstu w żadnym znanym mi utworze, nie wiem skąd pochodzi, a i ten cały PrinceCośTam nic mi nie mówi. BTW: pewnie imponuje lub fascynuje Suchara na tyle że ten postanowił umieścić tekst w sygnie.

U: Nowy użytkownik, a już dostąpił możliwości codziennego głaskania Octavii. Nie znam go, nie rozmawiałem z nim, ale życzę mu zabawy na forume i pomysłów na prowadzenie działu swojej podopiecznej wiolonczelistki.

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Chip dalej ten sam nick co lata temu pasuje jak ulał do avka. Kojarzy się bardziej z jakimś urządzeniem elektronicznym niż ta wiewiórką no ale jednak.

A:Też taki sam jak zawsze. Disneyowy twór wyobraźni

S:Wybacz jestem na weekend w domu nie widać na telefonie

U: jeśli dobrze pamiętam bawi tutaj od mniej więcej tego czasu co ja albo dłużej. Pamiętam raczej jako wporzadku osobę. Życzliwa wobec mnie pomimo raka jaki tu tworzyłem te 3 lata temu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem czy to literówka, chęć nieużywania polskich znaków czy to rzeczywiście ma być Dabrowski, zamiast Dąbrowski, ale dość irytuje mnie brak tego ogonka. Tak jakoś. Z ogonkiem byłby o wiele lepszy.

A: Wujek google twierdzi, że to Harold Alexander, więc wierzę, że to jest ta postać. Na avatar wygląda spoko. Od razu widać, że użytkownik bardziej lub mniej interesuje się historią. 

S: Właściwie wyłożyłabym sygnaturkę ze spoileru, bo nie przekracza 240px, a co do jej treści to chyba można poznać, że użytkownik widocznie jest studentem. :wow: Ale niedobry Hitler, bo jak student może se na wykład nie pójść, tak już pracusie do pracy muszą :c

U: Pojawia się na forum okresowo. Szkoda, że tak rzadko, ale nikomu w prywatne życie wnikać nie będę, ale z tego co pamiętam raczej spoko człowiek, z własnymi opiniami, zdaniami, a jednocześnie nie kręcący gównoburz. 

Edytowano przez PervKapitan
ślepa Berwi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...