Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
SystemShy

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2

Recommended Posts

N:Chip dalej ten sam nick co lata temu pasuje jak ulał do avka. Kojarzy się bardziej z jakimś urządzeniem elektronicznym niż ta wiewiórką no ale jednak.

A:Też taki sam jak zawsze. Disneyowy twór wyobraźni

S:Wybacz jestem na weekend w domu nie widać na telefonie

U: jeśli dobrze pamiętam bawi tutaj od mniej więcej tego czasu co ja albo dłużej. Pamiętam raczej jako wporzadku osobę. Życzliwa wobec mnie pomimo raka jaki tu tworzyłem te 3 lata temu :/

N: Nie wiem czy to literówka, chęć nieużywania polskich znaków czy to rzeczywiście ma być Dabrowski, zamiast Dąbrowski, ale dość irytuje mnie brak tego ogonka. Tak jakoś. Z ogonkiem byłby o wiele lepszy.

A: Wujek google twierdzi, że to Harold Alexander, więc wierzę, że to jest ta postać. Na avatar wygląda spoko. Od razu widać, że użytkownik bardziej lub mniej interesuje się historią. 

S: Właściwie wyłożyłabym sygnaturkę ze spoileru, bo nie przekracza 240px, a co do jej treści to chyba można poznać, że użytkownik widocznie jest studentem. :wow: Ale niedobry Hitler, bo jak student może se na wykład nie pójść, tak już pracusie do pracy muszą :c

U: Pojawia się na forum okresowo. Szkoda, że tak rzadko, ale nikomu w prywatne życie wnikać nie będę, ale z tego co pamiętam raczej spoko człowiek, z własnymi opiniami, zdaniami, a jednocześnie nie kręcący gównoburz. 

Edited by PervKapitan
ślepa Berwi
  • Upvote 1