Skocz do zawartości

Poulsenowy minikonkurs fanfikowy "Dwie setki i alikorn"


Poulsen

Recommended Posts

Witam Was, moi drodzy parafianie. Nie umiem pisać wstępów, więc przejdę od razu do rzeczy: organizuję mały konkurs literacki, własnego pomysłu i na własny koszt. Zapewne nie wiem, na co się porywam, ale miałem ochotę zrobić coś takiego od dawna i w końcu uznałem, że nadeszła pora. Zasady znajdziecie poniżej. Jeżeli macie co do czegoś wątpliwości, pytajcie, a ja postaram się je rozwiać.

 

Termin oddawania prac: 09.04.2015 23:59

Limit słów: 200

Temat: "Jestem alikornem. Istnieję, by służyć."

Tagi: dowolne, ale bez [Clop], [Gore] oraz [Random]

Każda osoba może zgłosić jedno opowiadanie.

Sędziowie: ja (Poulsen)

 

Nagroda: przetłumaczę na język polski dowolny, wybrany przez zwycięzcę angielski fanfik długości poniżej 4000 słów, niebędący clopem lub gore.

 

Wyniki zostaną podane w przeciągu 2-4 dni od ostatecznego terminu oddawania prac. Tak jak w konkursach Dolara i spółki wrzucajcie w postach linki do docsów z Waszymi dziełami. Proszę o trzymanie się limitu słów - może być równo 200, ale nie więcej (liczone bez tytułów, tagów itp.). Po zgłoszeniu pracy nie można jej już edytować. Teksty nie mogą być również uprzednio edytowane i/lub sprawdzane przez osoby trzecie. Jakakolwiek wzmianka w opowiadaniu o Button Mashu lub jego matce będzie skutkowała natychmiastową i nieodwołalną dyskwalifikacją.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :ajawesome:

 

 

 

 

 

[temat założony został za wiedzą i błogosławieństwem Dzierżącego Łopatę]

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem troszkę czasu, więc pomyślałem - co mam do stracenia? 200 słówek, nie zajmie mi to więcej niż pół godziny. I napisałem. Poziom - tak myślę - niski, ale przynajmniej się nie nudziłem. I na dodatek 10 minut myślenia nad tytułem, by w końcu stworzyć jakiś prosty i wcale nie oddający głównej myśli tekstu (to w sumie nawet na plus).

 

Co do samego tekstu - odnosi się on do konkretnego alikorna, jego cechy, która stanowi obiekt niezadowolenia fanów. A zresztą kto wie, może w tym alikornie dostrzeżecie pewne odbicie prawdziwych, dzisiejszych władców?

 

Powrót Lorda

 

Tagi (kolejne stracone 10 minut) : Slice of Life

Opis: Lord Tirek powraca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem troszkę czasu, więc pomyślałem - co mam do stracenia? 200 słówek, nie zajmie mi to więcej niż pół godziny. I napisałem. Poziom - tak myślę - niski, ale przynajmniej się nie nudziłem. I na dodatek 10 minut myślenia nad tytułem, by w końcu stworzyć jakiś prosty i wcale nie oddający głównej myśli tekstu (to w sumie nawet na plus).

 

Co do samego tekstu - odnosi się on do konkretnego alikorna, jego cechy, która stanowi obiekt niezadowolenia fanów. A zresztą kto wie, może w tym alikornie dostrzeżecie pewne odbicie prawdziwych, dzisiejszych władców?

 

Powrót Lorda

 

Tagi (kolejne stracone 10 minut) : Slice of Life

Opis: Lord Tirek powraca.

 

Praca zdyskwalifikowana ze względu na przekroczenie limitu słów - Open Office pokazuje mi 216 wyrazów (bez tagów, tytułów itp). Tak do 205 bym puścił, ale 216 to niestety za dużo.

 

Przykro mi :burned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko przez gwiazdki, bo gdyby ich nie było to wychodzi 200.

 

Bez gwiazdek wychodzi mi 207. Niestety nadal za dużo.

 

 

Seluna - pod linkiem wywala, że plik nie istnieje.

Edytowano przez Poulsen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez gwiazdek wychodzi mi 207. Niestety nadal za dużo.

 

 

Seluna - pod linkiem wywala, że plik nie istnieje.

Dziwne, jak włączyłem zamień * na spacje to mój word 2013 pokazuje 200...

 

Kreda

Link nie działa

Edytowano przez Chief
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się bałam, że nie zdążę, ale jednak to do dziś :yay:

Tak więc moja interpretacja "służby". Nie umiem wymyślać tytułów.

Opis:

Armia Celestynki stacza bitwę.

*** [NLR vs SE] [Wypalam wam oczy] [One-shot]

p.s

Będą recenzje? :megusta:

[EDIT] Cholerne literówki :suspicious:

Edytowano przez Mommomi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...