Skocz do zawartości

[Zabawa] Co wiesz o poprzednim użytkowniku?


Kobayashi

Recommended Posts

Suchy2601 Rozpisał się w dziale "O Sobie" lubię takie coś. Gra na perkusji, rozwija swoją pasję, uwielbiam to u każdej osoby, lecz zobaczymy czy będzie na tyle silny by podtrzymać to przez lata. Oryginalny podpis i sygna, sympatyczny user, tylko po co mu tyle cyferek w nicku? Nadużywa przekleństw - jak ja... musimy z tego wydorośleć ; P Jara się historią, jaram się tym :)

Link do komentarza

kurcze ... wysilcie się bardziej :D (a napisałem kilka postów, dzięki którym można się czegoś dowiedzieć, a jest ich na tyle mało, że nie trzeba długo w nich "grzebać") :rainderp: Wilk11 Ma na imię Kamil, słucha metalu, rocka i lubi czytać książki fantasy! ( :yay: )

Link do komentarza

Cichy... :rainderp: Mam nadzieję że mnie żaden ninja nie wyprzedzi więc: Jest pesymistycznym pesymistą i spoko gościem, fajnie się z nim gada, robi przypinki (hahahaha umrzyj!) strzela z ASG i cichy jest do momentu kiedy nie znajdzie gdziekolwiek jakichkolwiek nawet najmniejszych przejawów hate'u (bo wtedy jest Mordor że ja ) xD

Link do komentarza

Suchy :derp2: Jest w porządku, fajnie się z nim gada na różne tematy, bardzo ładnie rysuje i ma do mnie pretensje ze mu to mówie:D Jest bardzo dobrym graczem w samoloty (sory zapomniałem nazwy fail) :rainderp: Lubi Spit i RD taki napływ informacji mam ze nie wiem co napisać xD Edit: Przypomniało mi sie, jest dobrym graczem w Dodge Fighter

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...