Skocz do zawartości

Pracownia graficzna Pana Pierwszego.


1stChoice

Recommended Posts

Ostatnio z powrotem zacząłem tworzyć jeśli chodzi o grafikę komputerową- spodobał mi się styl kontur na czarnym tle i zacząłem go praktykować :D

 

Jak się podobają wam moje prace? Zapraszam na mojego Devianta do ocen, komentarzy i krytyki.

 

http://myfirstchoice.deviantart.com/

 

Zrobię twoje OC, ulubioną postać w tym stylu ;) ( proszę brać pod uwagę, że jestem początkujący i nie zawsze wyjdzie super dobrze :D).

 

Czasami bazuje na powstałych już pracach jak mam problemy tworząc tzw. recolory. Niestety ciągle się uczę.

 

Oto moje przykładowe prace:

 

my_little_pony__boating_with_her__limbo_

 

luna__what_a_wonderful_night___limbo_sty

 

ori_and_the_blind_forest__ori_digital_dr

 

ori_and_the_blind_forest__nap_time_by_fi

 

3oewrFT.jpg

 

_hd__training_flitter_wallpaper_1080p__b

 

_order__my_little_pon_originial_characte

 

w0jvu9l.jpg

 

conversation_no__11_by_myfirstchoice-d8o

 

C6JxLEe.png

 

tapeta1_by_myfirstchoice-d8ox6vs.png

 

_order__wandy__original_character_by_myf

 

_order__night_glider_wallpaper__by_myfir

 

Zajmuje się też tworzeniem muzyki, zapraszam do działu twórczość fanów> Muzyka.

 

I na mój kanał YT:

 

https://www.youtube.com/user/FirstChoice1337

Edytowano przez 1stChoice
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie wyszły Ci te prace. Osobiście też lubię ten styl, ale się nim nie zajmuję. Przy okazji spytam się w jakim programie robisz swoje dzieła? Czy to po prostu paint? :fluttershy5:

Według mnie twoje rysunki nie wymagają większej krytyki, ponieważ wyszło Ci to bardzo ładnie! Mogłabym złożyć także zamówienie na swoją Pony Sony'ę? Jeżeli tak to poprosiłabym na PW ^^ BTW... Muzyka też super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są świetne, ale pierwszy i ostatni art mnie urzekł, ma swoją głębie...

Chętnie złożyłbym zamówienie na mojego OC, mam to zrobić na PW?

(Jeszcze raz - świetne :yay: tym bardziej, że chyba pierwszy raz widze ten styl c: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandy Lenki:

 

_order__wandy__original_character_by_myf


Chciałbym złożyc zamówienie na tego oto oc:

j5KGFNV.png

P.S Ach, no nie wyraziłem się jasno xd Chodziło mi o to, że jeszcze kucyków nie widziałem w tym stylu... chyba...

 

Em... to klacz czy ogier? Bo kształt twarzy ogiera ale oczy i rzęsy wskazują na klacz :P


Jak każdy zamawia to ja też... także sobie życzę Night Glider  :)

Btw. Ciekawy styl, dobrze się prezentuję ^^

 

Mogę prosić o link do postaci?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Onyx, dnia 06 Kwie 2015 - 2:33 PM, napisał:

Chciałbym złożyc zamówienie na tego oto oc:
Spoiler

P.S Ach, no nie wyraziłem się jasno xd Chodziło mi o to, że jeszcze kucyków nie widziałem w tym stylu... chyba...



Em... to klacz czy ogier? Bo kształt twarzy ogiera ale oczy i rzęsy wskazują na klacz :P

Eee... racja tu są rzęsy xD muszę poprawić tego oc-ka. To ogier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne rysunki. Niby proste, a świetne :v

Bardzo podobają mi się te wyciągnięte ogony. Mam więc dla Ciebie takie wyzwanie i prośbę naraz, czyli tą oto klaczkę:

art_trade_with_celly__by_dashiepl-d7mbqt

Przy jej uczesaniu pewnie nie będzie łatwo, ale jednak sądzę,że wymyślisz coś aby wyglądało dobrze :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak... pewnie jeszcze nie obejrzałeś 5 sezonu.

Łapaj linka: http://orig05.deviantart.net/4716/f/2015/094/9/9/night_glider_3_by_alicornoverlord-d8ofdcq.png

 

Tym razem dla odmiany w formie tapety i przy użyciu innego stylu. Mam nadzieję, że trafiłem w twój gust.

 

_order__night_glider_wallpaper__by_myfir

 

Bardzo ładne rysunki. Niby proste, a świetne :v

Bardzo podobają mi się te wyciągnięte ogony. Mam więc dla Ciebie takie wyzwanie i prośbę naraz, czyli tą oto klaczkę:

 

IMAGE

 

Przy jej uczesaniu pewnie nie będzie łatwo, ale jednak sądzę,że wymyślisz coś aby wyglądało dobrze :3

 

Postaram się.

Edytowano przez FirstChoice
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłabym złożyć zamówienie na rysunek tej oto OCtki? Sorki, że nie jako obrazek w spoilerze tylko link, ale mam nadzieję, że nie szkodzi :fluttershy4:https://docs.google.com/file/d/0Bw7TtD1LsMiENTRjaU9LZ3Zjams/edit?usp=docslist_api (Poza tym, grzywa klaczy ma inne kolory niż normalnie: powinna być od góry granatowa, a od dołu bladoniebieska, ale rysowałam trochę rozkojarzona i nie chciałam już ścierać ^~^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłabym złożyć zamówienie na rysunek tej oto OCtki? Sorki, że nie jako obrazek w spoilerze tylko link, ale mam nadzieję, że nie szkodzi :fluttershy4:https://docs.google.com/file/d/0Bw7TtD1LsMiENTRjaU9LZ3Zjams/edit?usp=docslist_api (Poza tym, grzywa klaczy ma inne kolory niż normalnie: powinna być od góry granatowa, a od dołu bladoniebieska, ale rysowałam trochę rozkojarzona i nie chciałam już ścierać ^~^)

 

Mogę prosić o imię ocka? Jeśli znasz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę rzec bardzo bardzo ładnie. Jeśli to nie problem to ja też baardzo poproszę o zrobienie coś z moją Ockosoną.

 

TempestCaela_zpsb447e582.jpg

 

 

Może być wersją "pogodna" bądź "pochmurna", i ma takie zółte "glowing eyes", zaznaczę. :kUzFl:

Z góry serdecznie dziękuję! :fluttershy5:

Edytowano przez Tempest Caela Cumulonimbus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, tworzy muzykę, rysuje. Śliczne prace ^^ Podobają mi się te takie ogromne, długie ogony. Śliczne.

Przyjmujesz tylko zamówienia z wektorów?

 

Nie, jak widać miałem 3 zamówienia nie z Vektorów ;)

 

 

Muszę rzec bardzo bardzo ładnie. Jeśli to nie problem to ja też baardzo poproszę o zrobienie coś z moją Ockosoną.

 

Może być wersją "pogodna" bądź "pochmurna", i ma takie zółte "glowing eyes", zaznaczę. :kUzFl:

Z góry serdecznie dziękuję! :fluttershy5:

 

Postaram się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...