Skocz do zawartości

Pracownia graficzna Pana Pierwszego.


1stChoice

Recommended Posts

I już mamy powód twojego braku weny - nie jest nim brak czasu, tylko brak komentarzy! Prawda jest taka, że gdyby każdy komentował, to nikt nie miałby tak zwanych kryzysów weny, bo każdy wiedziałby, jak się rozwijać!

 

To, że nie mam czasu ostatnio to również prawda. Chodź masz racje, takie komentarze jak twój... w ogóle ich obecność motywują do dalszej pracy. Niestety pod tym względem mój deviantart jak i ten temat leży i płacze. W sumie nic dziwnego, moje prace nie prezentują jakiegoś wysokiego poziomu.

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To, że nie mam czasu ostatnio to również prawda. Chodź masz racje, takie komentarze jak twój... w ogóle ich obecność motywują do dalszej pracy. Niestety pod tym względem mój deviantart jak i ten temat leży i płacze. W sumie nic dziwnego, moje prace nie prezentują jakiegoś wysokiego poziomu.

Przestań myśleć o swoich pracach negatywnie. Jeżeli się Tobie podobają to jest dobrze. Moje prace też nie mają za dużo komentarzy, oprócz moich znajomych, nikt raczej nie komentuje. Poza tym ja też Tobie pisałam parę ładnych komentarzy >< Bardziej do muzyki, ale w artach chyba też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, twoje prace są naprawde bardzo ładne :3 A co do małej ilości komentarzy i watchersów, zapisz się do społeczności mlp-fim. Odwiedza ją bardzo dużo ludzi, to szybko zdobędziesz komy i fav'y :squee:

 

Dzięki za rady ale chyba moje prace nie trzymają poziomu- do tej pory z 4 prac wysłanych mlp-fim zaakceptowało mi... 0...

 

Bronies polska z 6 wysłanych w przeciągu 2 lat... zaakceptowali 0. I ciągle nie akceptują.

 

Dlatego z grupami dałem sobie już spokój.

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luna__what_a_wonderful_night___limbo_sty

 

Luna, wszystko łącznie z jej wektorem, tłem zrobione przeze mnie. Inspirowane grą Limbo. Chyba lepiej idzie mi rysowanie wody niż w pracy wcześniej. To była próba.

 

I jeszcze jedno z Ori ( prawdopodobnie ostatnie):

 

_redraw_ori__restoring_the_light__facing

 

Nie wiem po co to wspomnę znowu ale HD dostępne na Deviancie, zapraszam...

Edytowano przez FirstChoice
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze zrobiłeś - grupy już dawno stały się kołami wzajemnej uwagi, co oznacza, iż zaczęły akceptować tylko swoich. Prędzej, lub później się to na nich zemści. Może spróbowałbyś wysłać coś na For Glorius Equestria?

 

FGE? Rzadko odwiedzam ostatnio, nawet nie wiem czy ciągle robią tam serie z artami. Zresztą trochę się wstydzę bo jestem no em... początkującym a na fge czasami są takie prace, że aż można zaniemówić. Zresztą nie mam tak jak kiedyś znajomościu u redaktorów- ekipa się pozmieniała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna od całkowitego zera stworzona przeze mnie. Tło, wektor i cała praca wykonana przeze mnie. Suchy pędzel, technika cyfrowa. Photoshop CS6.

 

I to wszystko zapakowane w Full HD 1920x1080 ( na Deviancie bo tutaj takiej rozdziałki nie wstawie). 

 

luna_drawing__training__dry_brush__dark_

Edytowano przez FirstChoice
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Random treningowy.

 

girl_from_the_southern_area_no__11__by_f

 

Nie kucykowy. Portret pewnej pegasis. Chodź nie wyszła mi podobna chyba bo robiłem z pamięci meh. Pamiętałem tylko tą grzywkę i zielone oczy... chodź może były brązowe ;-; xD

 

Pełny rozmiar na moim deviantarcie!

Edytowano przez FirstChoice
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

2 nowe prace, pojawiły się na DeviantArcie:

 

Szkic cyfrowy jednej postaci z jednej z moich ulubionych gier:

 

_wip__rosa_joanna_farrell_drawing__train

 

Rarity, zainspirowana z odcinka "Suited for success" ( "Modna na sukces"):

 

rarity__suited_for_succes_digital_drawin

 

I making of ( zapisywałem prace co pół godziny): 

 

making_of__rarity__suited_for_success_by

Edytowano przez FirstChoice
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz naprawdę dobre rusunki ludzi ^^

 

Cieszę się, że Ci się podobają. Ale na razie robię twarze z profilu bo całego ciała nie umiem i potrafię dobrze tylko rysować płeć piękną ( rysując facetów jakoś nie czuje tej weny... kilka razy się brałem za narysowanie Master Chiefa ale nigdy nie wychodził). Na razie korzystam z zrobionych już przez kogoś rysunków/zdjęć czy czegoś i na podstawie tych rzeczy rysuje ( np. Pani 2 posty wyżej narysowałem na podstawie kadru z filmiku), chodź w ostatnim czasie zrobiłem dwa portrety od całkowitego zera z własnej wyobraźni ( są na deviancie). Jeśli chodzi o kucyki to dalej je tworze bo są ważną cześcią mojego DeviantArta i nie planuje tego przerwać bo właśnie rysowanie/tworzenie grafiki z MLP:FIM daje mi najwięcej zabawy i wolności tworzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie ci te arty wychodzą. Naprawdę, podziwiam. Teraz nie zostaje nic innego, jak tylko rozwijać ten talent.

 

Niezwykle mi się Rarity podoba. Ładnie zrobiona, w szczególności pod względem kolorystyki.

 

Przy okazji: fajnie że próbujesz różnych stylów. Z tego co mi wiadomo, to właśnie tak różnorodność rozwija najbardziej.

 

A przedmiot z ostatniego rysunku skądś poznaję.  :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...