Skocz do zawartości

Pracownia graficzna Pana Pierwszego.


1stChoice

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Proste, ale ładne, ma w sobie to "coś".

 

Właśnie dlatego ostatnio też rysuje takie proste rysunki. Podobają mi się one nie tylko mi ale też moim znajomym. Jakoś taka prostota pozwala mi się czasami pobawić grafiką i jak rysuje coś na szybko i nie chce poświęcać dużo czasu na nowego arta. Dziękuje bardzo za opinie.

 

 

Bardzo ładnie ci te arty wychodzą. Naprawdę, podziwiam. Teraz nie zostaje nic innego, jak tylko rozwijać ten talent.

 

Niezwykle mi się Rarity podoba. Ładnie zrobiona, w szczególności pod względem kolorystyki.

 

Przy okazji: fajnie że próbujesz różnych stylów. Z tego co mi wiadomo, to właśnie tak różnorodność rozwija najbardziej.

 

A przedmiot z ostatniego rysunku skądś poznaję.  :rdblink:

 

Dziękuje bardzo za komentarz. Fajnie, że podoba Ci się Rarity bo mimo, że nie powala na kolana to i tak jestem zadowolony ponieważ robiłem ją sam nie z gotowego wektora ( obrazek inspirowany jedną ze scen z odcinka "Suited for Success"). A style próbuje różne bo chce się nauczyć wszystkiego po trochu i chce sprawdzić co ludzie lubią najbardziej oglądać.

 

A przedmiot na rysunku to dawno oczekiwane przeze mnie pianino cyfrowe Yamaha P35, które przyszło do mnie w zeszłym tygodniu. Świetny sprzęt. 

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Napisano (edytowany)

Długo nic nie wstawiałem, ponieważ pracowałem nad czymś innym+ konkurs w dziale Rarity.

 

Jestem dumny ze swojego nowego dzieła. A wam jak się podoba?
 

Wprawdzie brak kucyków ale to mi chyba wybaczycie.

 

Obrazek jest ogromny i byk waży prawie 10 MB ( ponad 3000x3000- rekordowy- jeszcze nigdy takiego nie robiłem) dlatego wstawiam tu tylko miniaturkę- oryginalna wersja tylko na DeviantArcie.

 

Od tego czasu oprócz kucyków przyjmuje również krajobrazy na zamówienie.

 

falls_from_southern_area_no__11_by_first

 

Update do wersji 2.0- poprawione kilka rzeczy.

Edytowano przez 1stChoice
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Tutaj akurat się popisałeś. Art wprost epicki. Wygląda, jakby wymagał włożenia ogromnej pracy - bynajmniej nie zmarnowanej. Przegięcie w kosmos Ci to wyszło.

Czekam na więcej.

 

Dziękuje bardzo za komentarz, to miłe i motywujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Firstu taki fotorealista:

 

http://first-choice.deviantart.com/art/WIP-Natalie-535174169

 

I coś kucykowego, ponieważ trochę odszedłem od tematyki MLP, pora to nadrobić.

 

Praca na zamówienie:

 

_commision__embrace_note_heart_pony_by_f

 

Dodatkowo pracuję już nad nowym krajobrazem po sukcesie poprzedniego. Ten kto zgadnie co to będzie, wygrywa talon.

 

_wip_the_forest__new_landscape__by_first

 

Jak zwykle zapraszam na deviantarta.

 

http://st.1ts.pl

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończony The Forest!

 

the_forest_by_first_choice-d8uupf2.png

 

Rozmiar 3000x1441 na DeviantArcie. Ostatnio polubiłem duże rozmiary bo są duże możliwości modyfikacji/poprawek oraz wyższa rozdzielczość=lepiej :D

 

Czas wykonania ~8h.

 

Tia, następny będzie już kucyk.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta woda jakaś taka... za niebieska. A te drzewa za zielone

 

Pozdrowienia dla kolegi.

 

@Onyx dzięki za opinie! Super, że Ci się podoba.

 

A tymczasem nowa praca ( tak miałbyć kucyk ale dostałem zamówienie). 

 

Statek piratów dla Jaskier:

 

_request__pirate_ship__by_first_choice-d

 

Dodatkowo dziękuje Selunie- głównie za jej szczerość. Została moim krytykiem plastycznym i mam nadzieję, że dzięki niej będę ciut lepszy w tym co zrobię w przyszłości.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Jakie to jest cudne. *^* Masz naprawdę wielki talent, byłabym zachwycona jeżeli dałbyś radę wykonać taką jakby tapetę z kontur mojej OC, jeśli rozumiesz o co mi chodzi. ^^'

Jej wygląd:

http://i.imgur.com/8F1jMrM.jpg

 

Roger that! 

 

I dziękuje bardzo ^^ Prosiłbym jeszcze o rozdzielczość jeśli to możliwe.

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to twój rysukek "The Forest" jest idealny, ta "za niebieska" woda i "za zielone" drzewa według mnie dodawają takiej głębi, dzięki czemu owy pejzaż nie jest jak jeden z wielu tysięcy. Dodaje to obrazu "to coś" co na prawdę przykuwa wzrok i tak jakby zmusza do spojrzenia głębiej w ten rysunek. Przynajmniej tak jest w moim odczuciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to twój rysukek "The Forest" jest idealny, ta "za niebieska" woda i "za zielone" drzewa według mnie dodawają takiej głębi, dzięki czemu owy pejzaż nie jest jak jeden z wielu tysięcy. Dodaje to obrazu "to coś" co na prawdę przykuwa wzrok i tak jakby zmusza do spojrzenia głębiej w ten rysunek. Przynajmniej tak jest w moim odczuciu.

 

Na prawdę bardzo mi miło słyszeć takie komentarze!

 

Osobiście lubie żywe kolory może dlatego moje arty tak wyglądają... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ten temat został utworzony już dawno temu, ale chce powiedzieć że pięknie wyszedł ci rysunek Oriego...

Guess who using tapatalk ;)

 

Miło mi to słyszeć :D Dobrze wiedzieć, że ktoś inny tutaj oprócz mnie grał w tą świetną grę. Dziękuje bardzo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori and the blind forest to jedna z najlepszych i najpiękniejszych gier w jakie grałem. Także miło wiedzieć że ktoś docenia postać Oriego. Ale tą rozmowe chyba lepiej przenieść na pw bo oskarżą o spam. Miałabyś siłę coś dla mnie narysować? Jeśli nie lub jesteś zajęta to zrozumiem.

Guess who using tapatalk ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

embrace_note_by_first_choice-d8vd4fp.png

Teraz coś super simple. Mój OC Embrace Note.

 

Wyprzedzę innych:

"Firstu co ty w ogóle to wstawiasz? Takie coś to ja moge zrobić w 5 minut!"

 

A wstawiam dlatego, że jest to mój pierwszy od 2 lat rysunek wykonany za pomocą tableta. Nigdy na nim nie umiałem robić a nie chce żeby tylko leżał w szafce w pudełku i się marnował. Mimo, że wygląda jak narysowane przez kogoś kto dopiero zaczyna z grafiką i tak jestem zadowolony z tego :D Coś tam umiem rysować magicznym piórem.

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...