Recommended Posts

Przesyłam wam moje skromne bazgrołki. 
Kucysie rysuje od marca 2012 roku (nadal nie umiem) i staram się pogłębiać technikę rysowania ich.  Mój pierwszy, nieskopiowany rysunek 

UWAGA, TO JEDNE Z MOICH NAJNOWSZYCH PRAC. STARYCH NIE CHCECIE WIDZIEĆ. (no, chyba, że mnie watchujecie na DeviantARTcie)

Jakieś porady? Przydadzą się bardzo, bo ostatnio tylko kucysie bazgrolę. Sugestie co do rysowania postaci również chętnie przyjmę np. co mam narysować.
To tyle, baj, baj. :3

Uważam, że masz bardzo niechlujny lineart. Nie rób go zwykłym, cienkim, czarnym dlugopisem, lepszy jest trochę grubszy cienkopis. Również kolorowanie do poprawy, niestaranne. Co do stylu rysowania, widzę ze lubisz ten oryginalny z kreskówki. Ucz się dalej, będzie coraz lepiej. Rogi Discorda sa zrobione na "odwal", naprawdę nie widzę tu staranności. Anatomia nie najgorsza, przeszkadzają mi tu tylko te dziwne tylne nogi, ale ja tez mam z nimi problem.

Kształć się, przynajmniej szkic dziennie :3 Ja stosuję nadal ta metodę. Efekty widać.

Powodzenia!

Uważam, że masz bardzo niechlujny lineart. Nie rób go zwykłym, cienkim, czarnym dlugopisem, lepszy jest trochę grubszy cienkopis. Również kolorowanie do poprawy, niestaranne. Co do stylu rysowania, widzę ze lubisz ten oryginalny z kreskówki. Ucz się dalej, będzie coraz lepiej. Rogi Discorda sa zrobione na "odwal", naprawdę nie widzę tu staranności. Anatomia nie najgorsza, przeszkadzają mi tu tylko te dziwne tylne nogi, ale ja tez mam z nimi problem.

Kształć się, przynajmniej szkic dziennie :3 Ja stosuję nadal ta metodę. Efekty widać.

Powodzenia!

A co do kolorowania jest jednak jedna usterka: skaner totalne cholerstwo i pożera każdy kolor, łapie tylko kreskę. Więc ta, muszę się nieźle narobić, żeby chociaż trochę złapało.

Co tam, zobaczę, skomentuję, dam nieco krytyki. A rysunki wyglądają obiecująco.

1. Fryzurka przednia, wyszła bardzo kształtnie, Zauważyłam tu inne cieniowanie niż w większości takich prac, to miło. Róg jest trochę pochlastany cieniem zbyt ciemnym. Ucho wyszło ciekawie. Bardzo ładnie wyszły ci oczęta i powieki razem z rzęsami. Nie rozumiem tylko ,,zagięcia'' pyszczka do wewnątrz, ale jeśli tak miało być to się nie wtrącam.

2. Jestem fanką prac w sepii, więc także i ta mi się podobała. Śliczne tło, pięknie wyszły ci stroje. Mam tylko jedną uwagę - tu fryzury ( w przeciwieństwie do pierwszej pracy ) wyszły nieco gorzej niż reszta. Warkocze Babci Kowal zaginają przestrzeń, a Zecora chyba właśnie ogoliła się kosiarką.  :twiblush2:

3. Adagio ( jak na szkic ) wyszła ci bardzo ładnie. Nie mam zastrzeżeń.

4. I TO jest prawdziwa perełka. Od dziś moja tapeta na telefon  :giggle:

Mam nadzieję. że moje uwagi pomogą ci w tworzeniu następnych prac. Bywaj!  :rd2:

• +1 1

No i kolejna praca do kompletu. Tym razem OC znanego muzyka Flyghtninga z Twi. Całujących się na chmurce. Kawaii, czyż nie? :3

11738034_848628588539977_259635273035675

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się