Zaloguj się, aby obserwować  
PlagueOverlord

MLP team HOST

Recommended Posts

Siemka wszystkim forumowiczom, czy ktoś jest chętny do utworzenia drużyny do Heroes of the Storm (bez względu na poziom w grze).

Mecze będą się odbywać soboty wieczorem albo jak się jakoś dogadamy.

Wszystkich chętnych proszę o napisanie podania w stylu:

Nick wraz z Battletagiem: MegaJacob#2718

Główny poziom w grze: 27

Nie jestem za specjalnie dobrym graczem. Właściwie to pomimo iż trochę grałam wciąż jestem noobkiem ^^" Aczkolwiek znalazło się podczas gier wieeeele gorszych ode mnie osób i właśnie dlatego myślę, że mogę spróbować. 

Battletag: Minku#2161

Poziom w grze: 40

Bohaterowie kupieni: Jasnoskrzydła, Tyrande, Anub'Arak, Tassadar, Valla, Zagara, Lili, Sylwana, E.T.C, Malfurion, Kerrigan, Lunara, Abathur, Li-ming, Tracer. 

W sumie takie mecze będą przy okazji ćwiczeniem. 

Edytowano przez Uszatka

Ja z wielką chęcią dołączę do teamu, zeby pograć coś razem. Sliver#2178, obecnie 19 level.

Kupieni bohaterzy (razem ze skinami, żeby się pochwalić):

Raynor (level 7)

Azmodan (level 7) [AzGul'Dan Azmodan]

Malfurion (level 6) [storm Mantle Malfurion]

Muradin (level 6)

Tyrael (level 2) [serapthim Tyrael]

Anub'Arak (level 2) [Cyb'Arak Anub'Arak]

Jakimś pro graczem nie jestem, ale najlepiej mi idzie Azmodanem i nim najbardziej lubię grać.

Ostatnio miałem przyjemność pogrywać w tę gierkę, tak już z pół miesiąca, więc jak coś to też chętnie się przyłączę~!! ^^

Discors#2834, level 29, bohaterowie - tylko Kerrigan i Sylvanas, role - tylko Kerrigan i Sylvanas xd

~no a jak nie to... i tak łapcie te dane, a nuż się na coś kiedyś tam przydadzą przy kombinowaniu drużyny x]

Jak wciąż jest miejsce, to też mogę się przyłączyć. Nick: Theraselking#2497. Aktualnie mam 30 lvl oraz posiadam 5 postaci (Nova, Zeratul, Sylvana, Tyrael, Valla). Gram od lutego tego roku, więc co nie co tam wiem. Najbardziej to lubię grać zabójcami, ale jakiegoś suppa, wojownika czy specjalistę też mogę wziąć.         

Jeśli o mnie chodzi to choć w HotS'a nadal bardzo lubię grać obecnie nie mogę. Od kilku tygodni internet mi na to zwyczajnie nie pozwala. Druga sprawa, że sporo gram z inną grupką także gdybym jednak była w teamie to raczej na zasadzie "pogram od czasu do czasu lub wezmę udział w turnieju". 

W moim przypadku ciężko by było się umówić na jakiś konkretny termin na rozgrywkę, niemniej gdy jestem na sb na tym czy na innym forum, wystarczy mi dać znać, a zapewne chętnie dołączę do meczu, jeśli akurat będę miał możliwość zagrać ^^ Więc jak coś, wiecie, gdzie mnie szukać xd Jeśli chodzi zaś o czempionów którymi pogrywam, wiele się nie zmieniło ~ poza tym, że do Kerri i Sylwii dołączył Leoryk :3

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować