Skocz do zawartości

Chajre!


Sarenka

Recommended Posts

Witam, witam, z tej strony... Cóż... Sarenka... O tym dlaczego Sarenka może dopiero za chwilę :v
Tak więc, wracając do tematu: Mateusz. Zim już 21 zaznałem, studiuję na polibudzie, a samym serialem zacząłem się interesować stosunkowo niedawno, kilka miesięcy zaledwie temu. Hah, gdyby mi ktoś w zeszłym roku powiedział, że zacznę oglądać kucyki lub zetnę kuca to najpewniej bym go wyśmiał, ale życie jednak potrafi zaskakiwać. Zresztą moja kucykowa przygoda zaczęła się dość dziwnie, bo od Księżniczki Molestii, której zawsze pozostanę wiernym poddanym, jak i Gamer Luny oraz Fluffle Puff, tak więc nieco od tyłu. Nie dziwota, że chciałem w końcu poznać tło, jakie kryło się za tymi postaciami, a dziś... Skończyłem tutaj. Darn. W sumie mogło być gorzej :P
Tak więc, gdy spojrzycie wyżej i nieco w lewo, zapewne domyślicie się, że ulubioną mą postacią pozostała Luna (Gamer czy nie, nieważne, niemal się nie różnią), na drugim planie Celestia/Molly, Rarity, Trixie i Applejack. Do tego niepoprawny fanatyk Mass Effecta*, ASGej, fan muzyki rockowej i metalowej. Cięższym brzmieniom nie mówię nie, aczkolwiek nie trawię growlu. Kocham za to dźwięki pianina. Do tego dodajmy nieco muzyki filmowej/growej, i powstanie dość kompletny opis mego gustu muzycznego.

I lecimy dalej! Fantasta, miłośnik smoków i obcych (Xenomorfów, dla ścisłości), czytelnik, dobrym filmem również nie pogardzi, fan militariów, czasem sklei też jakiś model, również rysuję, choć hobbystycznie i niezbyt pięknie.
A o osobowości powiem tyle... Introwertyk w połowie, nie lubię tłumów, zyskuję przy bliższym poznaniu, choć z drugiej strony funkcja starosty (grupy, nie powiatu! :v) wymaga ode mnie trucia dupy różnym osobistościom i radzę z tym sobie całkiem nieźle. Ponadto mam dość wypaczone poczucie humoru i cały hajs najchętniej wydałbym na pierdoły. Nieco chomiczej duszy we mnie gra :)

Słabości? WH40k (For the Emperah!), Mass Effect, Dark Souls, Warframe. Zrobię też wszystko za puszkę kukurydzy.


*Część dla wtajemniczonych. Kiedyś nickiem był Saren jako ulubiony nie-taki-czarny charakter, a potem ktoś zawołał Sarenka, a mnie w sumie się to spodobało. Got it?

Edytowano przez Sarenka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1., 2., 3. Mój drogi, starosta grupy się kłania, nie powiatu :D Zresztą na starostę są, o ile mnie pamięć nie myli, pewne wymogi wieku.
4.

A) Czerń jest uniwersalna i nie wychodzi z mody.
B) Kiedyś? Matma bądź polski. Obecnie? Chyba będzie to inżynieria materiałowa.
C) ASG.

D) Trudne pytanie. Mógłbym prędzej wskazać 10 ulubionych filmów, ale niech będzie to... Alien.

E) Cykl Hyperion.

F) I znów trudne pytanie. Fajnie sobie pogadać o średniowieczu, jednocześnie milczeniem pomijając wszystkie jego mroki i cienie. Sądzę, że moja ulubiona epoka to ta obecna. Jestem wolny, mogę zaznawać wszelkich radości życia jako przedstawiciel klasy średniej.

G) Dunno. Jest dużo fajnych obiektów. Może zdecyduję się na swoje łóżko...

H) MLP, of course! :v A tak poza tym to może Spartacus: Blood and Sand, Tekkamana też uwielbiam.

I) Cokolwiek z dużą ilością mięsiwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :)
1) G36 (obecnie posiadam C, sądzę, że gdy zdecyduję się na lufę precyzyjną to przy okazji wyjdzie mi z tego K) i generalnie sporo dziwnie wyglądających wynalazków. Lubię bezkolbowce generalnie, następną do kolekcji chciałbym dodać P90 z konwersją na magazynki od M4, ze starszych sprzętów to BAR, Bren, M1 Garand oraz nieśmiertelny Luger.
2) Nie mogę powiedzieć, że nie słucham, ale jest to tylko kilka utworów na chwilę obecną: Lullaby for a Princess oraz Luna's Reply, The Moon Rises. Czemu? Jak pisałem na wstępie - PIANINO <3. Generalnie też wolę tych piosenek covery w wykonaniu MEMJ0123. Jeśli idzie o poszerzenie listy to zapewne kiedyś się to stanie, choć nie bardzo sam wiem czego szukać :P
3) Spoko postać z tła, tak zwana "pozytywna", choć nie żywię żadnych osobistych do niej uczuć.

Edytowano przez Sarenka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Pozwól, że zadam ci parę pytanek! (Jakie to oklepane...)

Mam do ciebie pytania:

1. Pianino traktujesz jako instrument do akompaniamentu, czy może słuchasz też utworów stworzonych tylko i wyłącznie na ten instrument?

2. Politechnika...  czy nadal lubisz matmę? Analizę i tak dalej..

3. Próbowałeś kiedyś grać na jakimś instrumencie?

4. Ulubiona postać z Mass Effecta?

 

I życzę dobrej zabawy na forum!

 

PS. Z niecierpliwością czekam na pomyłki odnośnie twojej płci... :ajawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin:  i :cydr: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! :D Bardzo lubię odpowiadać na pytania, toteż lecimy!

Zestaw 1:
1) I jedno i drugie. Jeśli idzie o samo pianino, to niech przykładem będzie zespół Caamora, uwielbiam też wykonywane na pianinie Arrival to Earth, do znalezienia na jutiubach :P
2) No niestety dalej lubię  :pinkieo:

3) W imię zasady: "Więcej sprzętu, mniej talentu" znajdziesz u mnie akustyka i klawisze, tak też... Nigdy nie byłem dość pilny by przy tym siedzieć dzień w dzień i się uczyć.
4) There's no Shepard without Vakarian!

I zestaw 2:
1) Meh. Generalnie wszystkie złe postacie są tutaj bardziej tragiczne niźli prawdziwie złe, więc... Zdecyduję się może na Celestię z alternatywnej rzeczywistości :D A z oryginalnej niech będzie to Discord za całokształt.
2) Luna, zdecydowanie Luna, choć obie zyskały nieco głębi i przestały być czwartoplanowymi dzięki komiksom.

3) Niewielką mi to sprawiło różnicę, ale alikorn. Dostała te kilka milimetrów wzrostu więcej :v

4) Fanart. Chyba. Jestem fanem artów oraz tumblr'owych serii, one też się pod "art" chyba zaliczają. Nie wyobrażam sobie za to czytać zbytnio o kucykach.

A skoro mowa o quizach... Chętnie spróbuję i też zrobię reklamę aplikacji QuizUp na androida, gdzie można marnować czas w kuckowych quizach gdziekolwiek by się nie było :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był sobie Crusader Mk 1... Dosłownie był. Stał na półce jakiś rok, miesiąc mi zajęło spostrzeżenie, że już nie stoi. Nikt nie wie co się z nim stało.
Space Marine z papieru sobie też kiedyś był, ale papier nietrwały. Zabierałem się również za Normandię SR1, ale tej nigdy nie skończyłem.
Obecnie stoi za mną Panterka gotowa w jakiś... 35-40 procentach. Kiedyś ją skończę. Kiedyś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...