Skocz do zawartości

Rysunki Orchid


Velvie

Recommended Posts

Hejka!

 

Od dłuższego czasu czyli od ponad pół roku zajmuję się rysowaniem pastelowych taboretów. Uznałam, że prace są na tyle dobre, abym mogła je tutaj wstawiać. Mam nadzieję, że się wam spodobają  :squee:

 

1.

 

wearing_this_dress_makes_me_20__cooler_b

Rysunek Rainbow Dash wykonany kredkami Conte. Sądzę, że udały mi się buty i grzywa  :rd2:

 

2.

infinity___ancient_greece_style_by_velve

Moja OCtka Infinity w stylu starożytnej Grecji. Przepraszam za kartkę w kratkę, ale akurat nie miałam innej pod ręką  :unsuresb: Ta praca jest jedną z moich ulubionych :3

 

3.

 

infinity___i_feel_pretty_by_velvetorchid

Tym razem Infinity w wersji "normalnej". Są małe niedoróbki, ale uważam, że rysunek wyszedł w miarę ładnie :3

 

Zachęcam was do komentowania i oceniania prac - jako Urodzona Optymistka niestety nie potrafię wyłapywać błędów, a wydaje mi się, że takie gdzieś się ukrywają  :aj5:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki są bardzo dobre, ale z jedną małą ujmą, o której napisała Cahan, więc nie będę się rozpisywać na, Celestia wie ile, słów ;) Bardzo podobają mi się twoje pomysły na kostiumy i stroje, a jednocześnie wspaniale cieniujesz (co mi wychodzi "do rzyci" :v). Z drugiej strony, bycie zadowolonym z własnej pracy nie zawsze jest pozytywne. Mam tu na myśli często spotykany w moim przypadku niedosyt na zasadzie: "Ooo fajnie wyszło, ale tu mogłem coś dodać, a tam lepiej zacieniować. Lepiej zostawię mazioka takim, jakim jest i zrobię innego", ale ty możesz na to patrzeć i rozumieć to inaczej :P

 

Wracając do rysunków, moją faworytką jest grecka Infinity :3 Nie mogę się doczekać kolejnych rysunków i życzę powodzenia, Velvet! :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć!

 

Przepraszam za długi czas nieaktywności, ale nie miałam czasu aby wstawić nowe rysunki. W dzisiejszym programie: dwa obrazki wykonane nowym stylem i pierwszy rysunek kredkami Conte (z grudnia 2014) :3

 

1.

 

reading_is_magic_by_velvetorchid67-d8qus

Znowu rysunek Infinity, tym razem małej, czytającej książkę. Zastosowałam styl z mocnymi konturami i delikatnym cieniowaniem. Nie wiem, czy wyszło mi tylne kopyto...

 

2.

 

working_hard_by_velvetorchid67-d8qus7m.j

Starsza Infinity w tym samym stylu, czyli jak czytanie książek wpływa na człowieka kucyka :)

 

3.

 

applejack_by_velvetorchid67-d8quu2y.jpg

Applejack pod nieudanym drzewem i plastikową skrzynką na jabłka. Jak już mówiłam, to jest mój pierwszy rysunek przy użyciu kredek Conte. Całkiem go lubię ze względu na ciepłe barwy i inny sposób rysowania oczu  :ajawesome: Niestety, "zepsułam" przednie kopyto  :ajsleepy:

 

Dzięki za komentarze, teraz wiem, na co muszę zwracać większą uwagę  :NjdaT:  Następna seria obrazków niedługo  :rarityawesome:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ten 1-szy obrazek jest taki so cuute :3

2. Do tego obrazka AJ, coś mi nie gra...

2a. That eyes... Wyglądają bardzo podobnie to tych, które ma Kryśka

2b. Ta mina... Tak w ogóle... Co ona wyraża? xD

3. Co do 2-ego obrazka, to ta szklanka jest ciut krzywa, ale jeśli o to chodziło, to zwracam honor :spike:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...