Skocz do zawartości

Gdzie mieszkamy? (Spis Bronies i Pegasis)


Downdraught

Recommended Posts

~ Kto by pomyślał, że prowadzę ten spis od ponad 2 3 lat i jeszcze się nie znudziłem :pinkie2:
 

Cytat

Tak więc temat jest reaktywacją starej listy pisanej przez Ziomisza
O co w tym chodzi mówią Jego słowa:

 

Tylko pytanie, po co zakładam ten temat drugi raz?
Stwierdziłem, że w starej wersji, znajduje się wiele osób, które nie należą już do fandomu. Konieczna jest nowelizacja.

Link do "nowego" tematu na forum: https://mlppolska.pl/topic/15314-spisbroniestk-nowy-spis/

 

Edit: W związku z połączeniem spisu z projektem mapy, linki prowadzą to stron oraz formularzy z nowego projektu. Tematu nie zamykam, ze względu na nowe osoby (a raczej znaczenie działu)

Edytowano przez Downdraught
  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest w formie listy? Myślałem, że to jest takie w formie Google maps, a nasze położenie możemy sobie określić znacznikiem.

 

Cytując:

 

spis

rzeczownik męski

lista, wykaz spis alfabetyczny

rejestr mieszkańców

lista dań

spis rozdziałów książki

Jeżeli oczekiwałeś mapy proszę bardzo, jest już taki temat:

Btw. Planuję dodać możliwość podania większej liczby poniaczy... W związku z tym, czy lepiej by było gdyby pojawiały się ich miniaturki zamiast imion?

A odnośnie uwagi z postu powyżej musiałeś trafić w jedną z poprawek :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wsparcie, maszyną nie jestem, błędy się zdarzają :)
A więc tak drobne poprawki wykonane, dodałem możliwość podania większej ilości poniaczy (będzie wyświetlać max 3, ale fitry działają też na te niewidoczne)
Co do dalszych planów, pracuję nad sortowaniem wiekiem... i muszę w końcu dodać 250 osób :burned:

Edytowano przez Downdraught
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma ułatwić jedynie kontakt z daną osobą. Wiek natomiast jest potrzebny do obliczenia wieku. Link... przypuśćmy, że prowadzisz blog ~ masz możliwość umieszczenia do niego linku. Z resztą ta część formularza nie jest obowiązkowa :)

Edytowano przez Downdraught
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli korzystaliście z filtrów żeby siebie znaleźć, to właśnie je naprawiłem... (nie działały :v)

A co do aktualizacji listy, mam jeszcze do uzupełnienia około 2 województwa (z 2 pierwszych dni, reszta już czeka w kolejce), potem będę robił wpisy na bieżąco

Edytowano przez Downdraught
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka sprawa, np. nie wiedziałem, że Częstochowa jest w woj. łódzkim albo Gdańsk w zachodnio-pomorskim... poza tym ustalam stałe nazwy kucyków (nie skróty albo przekręcenia) i usuwam niestosowne linki (a kilka takich się trafiło)... głównie dlatego wpisuję to ręcznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...