Skocz do zawartości

Gdzie mieszkamy? (Spis Bronies i Pegasis)


Downdraught

Recommended Posts

Ciekawe... zaraz pokombinuję dlaczego... (błąd zlokalizowany i naprawiony)
Co do mapki to może kiedyś, tylko nie wiem jeszcze jak to zrobić...

 

Edit.

Przed chwilą założyłem GG, więc ewentualne problemy proszę kierować właśnie tam (nie będziemy robić offtopu) ~ A z resztą podam: 53728070
Ewentualnie pozostaje wiadomość prywatna na forum :)

Edytowano przez Downdraught
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

K***a... ludzie... chyba jasno napisałem, że mnie nie ma na tydzień (wielkie dzięki DaringDo za pomoc). Chwilowo listy nie uzupełnię, ponieważ jak patrzę za posty, to muszę zrobić zakładkę z odpowiedziami na skargi i ewentualne pytania (wszystkie się powtarzają)...

 

Pragnę przypomnieć, że spis prowadzę dobrowolnie i nieodpłatnie... równie dobrze mogę wpisywać nowe osoby po połowie roku albo wcale, poświęcam na to swój wolny czas... dodaję nowe elementy (przez wielu niezauważalne) i naprawiam błędy...

 

Jeżeli moja praca wam się nie podoba, proszę bardzo zróbcie nowy spis. Z chęcią zobaczę czy poprowadzicie go dłużej niż ja :v

 

Edit: Wszyscy dodani, jeżeli kogoś niema skargi proszę kierować do Google xD

Edytowano przez Downdraught
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
Dnia 8.05.2015 o 10:23, Triste Cordis napisał:

Pustynia, ponieważ jeszcze mnie nie dodano. Żeby nie było: "poczekam, popatrzę, nie cofnę kijem Wisły" :P

 

Coraz więcej problemów z tym formularzem :v

Jedyne co mogę poradzić to ponowne wysłanie zgłoszenia...

Edytowano przez Downdraught
Prośba użytkownika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w swoim czasie, jeszcze 2 lata temu nie powiem jak to wyglądało, aktualnie cała strona jest praktycznie javascriptem... php i msql dopiero zaczynam się uczyć, ale projektu nie porzucę :)

Z wpisywaniem na listę był problem tylko na starcie (300 zgłoszeń w 3 dni + masa błędów do naprawy)... teraz dziennie mam w porywach do 4 osób, minuta wystarczy.

Aktualnie pracuję nad systemem statystyk, które wyjdą na światło dzienne prawdopodobnie podczas "Vistulian"-u

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

* Ogłoszenia parafialne *

1. Dzisiaj (21.06) testowane są opcje zmiany podkładu oraz odtwarzanie dźwięku - jeżeli wszystko będzie działać, możliwe będzie zgłaszanie propozycji indywidualnych (np. na      dany dzień lub kilka).

2. Zastanawiam się nad publikacją statystyk opartych na spisie (będą one przedstawione na jednym z paneli podczas Vistulian-u), czy chcielibyście dostęp do takich informacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zapisany. :rd8: (Pod nick: Lucas)

Dobrze, że coś takiego prowadzisz. Ułatwi to kontakt w wśród fandomu.  :NjdaT:

Wygląda na to, że jestem sam jak igła w stogu siana w tym Bełchatowie. :dunno:

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...