Skocz do zawartości

Gdzie mieszkamy? (Spis Bronies i Pegasis)


Downdraught

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Hejka!
Przez około pół roku była cisza, nic nie aktualizowane ~ taka prawda, że pracowaliśmy z ekipą nad nową oprawą graficzną strony...
I oto jest: aktualizacja do wersji 3.0 :pinkie4:

(Troszku się pozmieniało, napiszcie co sądzicie, może znajdziecie jakieś błędy...)
Edit: Linki są takie same jak wcześniej

Edytowano przez Downdraught
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
var points = [
    ['name1', 59.9362384705039, 30.19232525792222, 12, 'www.google.com'],
    ['name2', 59.941412822085645, 30.263564729357767, 11, 'www.amazon.com'],
    ['name3', 59.939177197629455, 30.273554411974955, 10, 'www.stackoverflow.com']
];

To powinno działać na mapie. Linki do profilu danej osoby.

Nie znam sie na google maps api, ale w php, czy html moge pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Raven K2 napisał:

To powinno działać na mapie. Linki do profilu danej osoby.

Nie znam sie na google maps api, ale w php, czy html moge pomóc.

Aktualnie mniej więcej na takiej zasadzie to działa, a z php chętnie skorzystam ale dopiero jak się zabiorę za robienie aktualizacji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Triste Cordis napisał:

Jest, jest. Z "miasta" znanego ze "Święta Ziemniaka" i smrodu gdy się do niego wjeżdża :crazytwi2:

Mońki, tak?. Z tego co słyszałem, tam szwagry mieszkają. A może to była Dąbrowa :lunathink:

 

A tak btw zapytam: co się robi w trakcie tego święta? Obieranie ziemniakóf na czas czy coś w tym stylu ? :kappa:

Edytowano przez Zexel !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minuty temu Zexel ! napisał:

Mońki (sprawdzałem w necie, bo nie wiedziałem gdzie xd). Z tego co słyszałem, tam szwagry mieszkają. A może to była Dąbrowa :lunathink:

 

A tak btw zapytam: co się robi w trakcie tego święta? Obieranie ziemniakóf na czas czy coś w tym stylu ? :kappa:

 

Nie. Dawno temu "święto ziemniaka" = "dni Moniek". Rozbito to na dwie imprezy. "Dni Moniek" zawsze są latem, zaprasza się gwiazdę (byli już: Stachursky, Elektryczne Gitary [pozamiatali], I. Santor, Krawczyk [kurde, ale były tłumy :twilightconfused:], Piersi, Czerwone Gitary, Łzy [bez Wyszkoni :'(] P. Markowska [nudna jak flaki z olejem], Boys [zeszli na psy] i wielu innych... Ciekawe kogo wezmą w tym roku, wykonawcy się kończą ;) ). Święto ziemniaka to taka "wsiowa" impreza, na którą dają dużo mniej kasy. Pokaz ciągników, konkursy typu jedzenie babki ziemniaczanej na czas... Hmm... obieranie? A wiesz, że może i coś takiego było? "Miejscowi" idą tam, połażą 30 minut i wracają do domu :P Miasto organizuje je chyba z przyzwyczajenia, sentymentu, cokolwiek... Ale na "Dni Moniek" warto przyjechać, tym bardziej, że nie ma żadnych biletów. 

 

Ok, koniec offtopu o tym co jest w jakim mieście :P

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ty potrafiłbyś zgadnąć gdzie ja mieszkam bez wchodzenia na mój profil ?(pewnie wiesz) Miasto, w którym wydarzył się Cud Eucharystyczny :) 

 

4 minuty temu Triste Cordis napisał:

Ale na "Dni Moniek" warto przyjechać, tym bardziej, że nie ma żadnych biletów. 

Tak w sumie to czemu nie? Mieszkam niedaleko, więc co mi szkodzi. Tylko którego odbywa się to "święto"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez oglądania profilu, nie :) To "święto ruchome" :crazy:, ale z reguły lipiec-sierpień (najwidoczniej dostosowują się do wykonawcy). Dwa dni. Sobota (szkoda czasu) i niedziela (wieczorem występuje "główna atrakcja") Ostatnio przez pogodę zahaczyło o poniedziałek. Była taka burza i ulewa, że tylko przygłup wystąpiłby w miejscu otoczonym drzewami  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...