Downdraught

Gdzie mieszkamy? (Spis Bronies i Pegasis)

Recommended Posts

Ciekawe, powinno wszystko działać... Trahall z tego co widzę to wpisałeś się: 2015-04-18 15:26:21

Edited by Downdraught

Jeżeli korzystaliście z filtrów żeby siebie znaleźć, to właśnie je naprawiłem... (nie działały :v)

A co do aktualizacji listy, mam jeszcze do uzupełnienia około 2 województwa (z 2 pierwszych dni, reszta już czeka w kolejce), potem będę robił wpisy na bieżąco

Edited by Downdraught

Jest taka sprawa, np. nie wiedziałem, że Częstochowa jest w woj. łódzkim albo Gdańsk w zachodnio-pomorskim... poza tym ustalam stałe nazwy kucyków (nie skróty albo przekręcenia) i usuwam niestosowne linki (a kilka takich się trafiło)... głównie dlatego wpisuję to ręcznie.

Jasna sprawa, rozumiem. Poza tym, czy jest planowane umieszczenie ludzi nie na liście, a na mapce? Taka funkcja byłaby w sumie przydatna ^^

Ciekawe... zaraz pokombinuję dlaczego... (błąd zlokalizowany i naprawiony)
Co do mapki to może kiedyś, tylko nie wiem jeszcze jak to zrobić...

Edit.

Przed chwilą założyłem GG, więc ewentualne problemy proszę kierować właśnie tam (nie będziemy robić offtopu) ~ A z resztą podam: 53728070
Ewentualnie pozostaje wiadomość prywatna na forum :)

Edited by Downdraught

Szybka informacja: do uzupełnienia została jeszcze wielkopolska

A, nieobecny będę przez następny tydzień więc nie oczekujcie aktualizacji (ale zgłoszenia przyjmuję)

Drogie kucyki, na poprzedniej stronie autor spisu napisał że nie będzie go przez tydzień. Czy tak trudno przeczytać informacje???

• Upvote 1

K***a... ludzie... chyba jasno napisałem, że mnie nie ma na tydzień (wielkie dzięki DaringDo za pomoc). Chwilowo listy nie uzupełnię, ponieważ jak patrzę za posty, to muszę zrobić zakładkę z odpowiedziami na skargi i ewentualne pytania (wszystkie się powtarzają)...

Pragnę przypomnieć, że spis prowadzę dobrowolnie i nieodpłatnie... równie dobrze mogę wpisywać nowe osoby po połowie roku albo wcale, poświęcam na to swój wolny czas... dodaję nowe elementy (przez wielu niezauważalne) i naprawiam błędy...

Jeżeli moja praca wam się nie podoba, proszę bardzo zróbcie nowy spis. Z chęcią zobaczę czy poprowadzicie go dłużej niż ja :v

Edit: Wszyscy dodani, jeżeli kogoś niema skargi proszę kierować do Google xD

Edited by Downdraught

Mam pytanie, co jeśli nie mieszkam na stałe w Polsce? Czy podać lokalizacje w Naszym kraju czyy .. można wpisać dwie?

Podaj jedno zgłoszenie i w uwagach napisz drugie miejsce zamieszkania :)

Wow... Białystok, pustynia fandomowa, że tak to ujmę.

Pustynia, ponieważ jeszcze mnie nie dodano. Żeby nie było: "poczekam, popatrzę, nie cofnę kijem Wisły" :P