Downdraught

Gdzie mieszkamy? (Spis Bronies i Pegasis)

Recommended Posts

Guest Maniek

Dobra też się dopisałem, żeby podbić trochę liczbę ludzi ze Świętokrzyskiego bo rekordowa to ona nie jest :D

13 minuty temu mcpunkey napisał:

Pozdrawiam ludzi z Norwegii... O ile ktoś jest z Norwegii oprócz mnie emoji16.png

Pozdrawiam ludzi z Podlasia... O ile ktoś jest z Podlasia oprócz mnie :spike:

• Upvote 1

13 minuty temu mcpunkey napisał: Pozdrawiam ludzi z Norwegii... O ile ktoś jest z Norwegii oprócz mnie

Możemy się pozdrowić nawzajem xd

44 minuty temu Zexel ! napisał:

Jest, jest. Z "miasta" znanego ze "Święta Ziemniaka" i smrodu gdy się do niego wjeżdża :crazytwi2:

10 minut temu Triste Cordis napisał:

Jest, jest. Z "miasta" znanego ze "Święta Ziemniaka" i smrodu gdy się do niego wjeżdża :crazytwi2:

Mońki, tak?. Z tego co słyszałem, tam szwagry mieszkają. A może to była Dąbrowa :lunathink:

A tak btw zapytam: co się robi w trakcie tego święta? Obieranie ziemniakóf na czas czy coś w tym stylu ? :kappa:

Edited by Zexel !

21 minuty temu Zexel ! napisał:

Mońki (sprawdzałem w necie, bo nie wiedziałem gdzie xd). Z tego co słyszałem, tam szwagry mieszkają. A może to była Dąbrowa :lunathink:

A tak btw zapytam: co się robi w trakcie tego święta? Obieranie ziemniakóf na czas czy coś w tym stylu ? :kappa:

Nie. Dawno temu "święto ziemniaka" = "dni Moniek". Rozbito to na dwie imprezy. "Dni Moniek" zawsze są latem, zaprasza się gwiazdę (byli już: Stachursky, Elektryczne Gitary [pozamiatali], I. Santor, Krawczyk [kurde, ale były tłumy :twilightconfused:], Piersi, Czerwone Gitary, Łzy [bez Wyszkoni :'(] P. Markowska [nudna jak flaki z olejem], Boys [zeszli na psy] i wielu innych... Ciekawe kogo wezmą w tym roku, wykonawcy się kończą ;) ). Święto ziemniaka to taka "wsiowa" impreza, na którą dają dużo mniej kasy. Pokaz ciągników, konkursy typu jedzenie babki ziemniaczanej na czas... Hmm... obieranie? A wiesz, że może i coś takiego było? "Miejscowi" idą tam, połażą 30 minut i wracają do domu :P Miasto organizuje je chyba z przyzwyczajenia, sentymentu, cokolwiek... Ale na "Dni Moniek" warto przyjechać, tym bardziej, że nie ma żadnych biletów. 

Ok, koniec offtopu o tym co jest w jakim mieście :P

Edited by Triste Cordis
  • Upvote 1

A czy ty potrafiłbyś zgadnąć gdzie ja mieszkam bez wchodzenia na mój profil ?(pewnie wiesz) Miasto, w którym wydarzył się Cud Eucharystyczny :) 

4 minuty temu Triste Cordis napisał:

Ale na "Dni Moniek" warto przyjechać, tym bardziej, że nie ma żadnych biletów. 

Tak w sumie to czemu nie? Mieszkam niedaleko, więc co mi szkodzi. Tylko którego odbywa się to "święto"?

Bez oglądania profilu, nie :) To "święto ruchome" :crazy:, ale z reguły lipiec-sierpień (najwidoczniej dostosowują się do wykonawcy). Dwa dni. Sobota (szkoda czasu) i niedziela (wieczorem występuje "główna atrakcja") Ostatnio przez pogodę zahaczyło o poniedziałek. Była taka burza i ulewa, że tylko przygłup wystąpiłby w miejscu otoczonym drzewami  

W takim razie czeka mnie podróż Bla Bla Car'em, bo jak tak teraz patrzę to nie mam żadnego PKS'a i PKP do Moniek. Chociaż tak praktycznie mówiąc to mam... z przesiadką w Białymstoku :rainderp:

Guest Maniek

A na kogoś z Kielc lub okolic to tu raczej nie ma co liczyć, co nie ? Smutno trochę :discord:

5 godzin temu Bubblegum napisał:

Lubuskie, Zielona Góra ;-; ..??

Byłem, pojechałem z mamą jak robiła kiedyś interesy ( miała tam swój sklep czy coś). Posiedzieliśmy tam kilka dni, gdzieś tak w połowie dołączył do nas wujek, aby nam pomóc.

Dzień po jak przyjechał ukradli mu radio w samochodzie. :spike:

Ładne miasto, złe wspomnienia. Ale są też dobre strony! Zielona góra zawsze mi się kojarzy z wakacjami, bo przejeżdża się przez nią jak się jedzie nad morze ( ta sama trasa od lat- Świdnica-Strzegom-Legnica-Lubin-Zielona Góra-Gorzów Wielkopolski-Szczecin-Morze :D ). Z wyjątkiem tego roku, bo ten wyjątkowo spędziłem na wyspach... 

Spoiler

W Anglii robiąc na kuchni. xD

1.09.2016 at 00:19 Hedale90 napisał:

Jest ktoś z Wołomina albo okolic?

Znam takich dwóch, jeden bardzo spoko ziomek i mój kolega, ale marzyciel i naiwniak, druga- urocza, ale roztrzepana pegasis, która nie wie co chce od życia i odpierdziela co jakiś czas dziwne akcje.

Także ten... ciekawi ludzie.

Są na forum, powodzenia w szukaniu.

Edited by 1stChoice