Skocz do zawartości

Co najbardziej lubicie bądź cenicie w fandomie?


Recommended Posts

Ostatnio można słychać dużo narzekań na to że fandom jest taki czy taki.

Więc poatanawiam zaoytać co najbardziej cenicie w tym fandomie?

Ja sobie cenie to, że większość osób (nie wszyscy niestety) są poprostu otwarci na innych ludzi. Przyjmują ich bez względu jakie maja poglądy, wyznanie, orientacje, pochodzenie czy kolor skury (to z kolorem skury bardziej podchodzi pod fandom światowy). Podoba mi się to, że mogę w nim się wyluzować, bo wiem, że jestem wśród swoich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takie tematu już istnieją, Gabryś.

 

Powiedziałbym, że istnieje różnica między tymi trzema tematami. Pierwszy wymieniony przez ciebie temat to klasyczny random w którym możesz pochwalić się np. znajomością pojęcia sarkazmu. Drugi to miała być poważna dyskusja. Tutaj z kolei mamy coś w rodzaju "każdy-coś-dopisze-ale-nikt-tego-nie-czyta". Poza tym, kto się przejmuje takimi rzeczami jak dublowanie tematów?

 

No to się wypowiem: Nie zgadzam się, że w fandomie jest obecnie dużo narzekania. Kiedyś było tego o wiele więcej. Połowa publicystyki w tych wszystkich "Brohoofach" i "Manezette'ach" to było narzekanie. Ponadto, bardzo popularny niegdyś temat "Czego nie lubimy w fandomie" leży zapomniany od 17 lutego. I to mi się właśnie podoba. Jako fandom idziemy pod tym względem w dobrym kierunku.

 

Ogółem w fandomie kiedyś też bardzo mi się podobała muzyka klasyczna. Teraz już chyba nikt tego nie produkuje. A szkoda, bo było czego słuchać.

 

Ludzie w sumie są całkiem ok. Przede wszystkim można kulturalnie podyskutować na mniej lub bardziej ambitne tematy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja lubię w fandomie ? Mógłbym wymrnić dziesiątki rzeczy, ale w sumie cenię w nim otwartoć i szczerość tu nikt mnie nie ocenia za moje poglądy (czasem tylko powie to żartem) i mówi co mu szczerze leży na sercu odwrotnie niż w prawdziwym świecie- Pełnym kłmastw, zamydlania oczu i  oceniania myśli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skury

 

My_eyes.png

 

Lekki offtop ale no... no po prostu japierdole :giggle:

 

Poza tym, kto się przejmuje takimi rzeczami jak dublowanie tematów?

 

Moderacja chociażby aby nie powstawał burdel :rarityawesome:

Edytowano przez Eternal
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

 

kolor skury (to z kolorem skury bardziej podchodzi pod fandom światowy).

Pod polski fandom też to podchodzi, bo w Polsce nie jest mało osób o innym kolorze skóry.

To, że można na spokojnie z kimś pogadać na temat serialu i można odczuć od was pozytywną wibrację. Mówię to na podstawie Ponymeeta, na którym byłem.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...