Skocz do zawartości

Poszukiwany rysownik/osoba robiąca wektory.


Izeer

Recommended Posts

Witam!
 
Otóż chcę zrobić animację, ponyfikacje pewnego teledysku. Jednak by ją zrobić, potrzebuje wielu wektorów postaci oraz tła. Wektorować umiem, ale gorzej z tworzeniem szkiców postaci w różnych pozycjach. Dlatego poszukuje osoby, która mi w tym pomoże. 
Ja zajmował bym się poskładaniem i zanimowaniem tego wszystkiego, oraz pomagałbym tworzyć wektory. Ale niezbędne są mi do tego szkice. Oczywiście jakieś opinie co do tego jak całość może wyglądać, zawsze bedą mile widziane podczas pracy.
Myślę, że jest to warte zachodu, bo efekt na pewno bedzie niezły. Oczywiście, nie jest to animacja komercyjna czy coś, po prostu dla własnej satysfakcji, i jestem pewien że się ostatecznie wielu spodoba ^^
O jaki teledysk chodzi i co dokładnie zamierzam, zdradze dopiero, gdy zawiąże współprace z daną osobą, bo nie lubie zdradzać nad czym dokładnie pracuje :P
Normalnie pracuje z osobami z zagranicznego fandomu, ale myślę że dla odmiany z rodakiem byłoby miło popracować :)

Mój kanał, jakby ktoś chciał ocenić, czy warto się angażować we współprace ze mną https://www.youtube.com/user/izeer1337/videos

Pozdrawiam.
 

Edytowano przez Izeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...