Skocz do zawartości

Sztuka.


Gość

Czy Tric jest indestructible master of war?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Tric jest indestructible master of war?

    • Tak!
    • Nie, to jego rysunki są indestructible master of war!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 415
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Syty temat. Dużo stron, dużo rysunków, jest na co popatrzeć. Przede wszystkim widać rozwój umiejętności twórcy. Wystarczy porównać pierwsze prace z tymi ostatnimi i wtedy najlepiej widać jak wiele nauczył się twórca przez cały ten czas.

Jest co raz lepiej. Nowe rysunki pojawiają się znacznie rzadziej, ale widać dlaczego - znacznie odróżniają się jakościowo od pozostałych, oczywiście na plus. Fajnie, że na rysunkach postacie zaczynają pojawiać się w całości. Nie oznacza to, że portrety były złe, ale jednak wolę te ostatnie rysunki, gdzie widzimy danego kuca w całej okazałości. Nowy styl jaki obrał twórca znacznie bardziej przypada mi do gustu ja na jego miejscu kontynuowałbym rysowanie właśnie w tej konwekcji (grubsze kontury, nieco inna kolorystyka i sposób cieniowania, bardziej dopracowane proporcje). Może też jakieś eksperymenty z tłem albo kilka postaci na jednym rysunku? Moim zdaniem warto spróbować.

Zauważyłem , że swego czasu miałeś własnego OC i to nie jednego. Potrafiłbyś może narysować powiedzmy... magiczny pojedynek tychże postaci (wszak mają rogi), albo ich podniebny wyścig (w końcu obaj mają też skrzydła)? Uważam, że te nieco już zapomniane postacie mogą wiele zyskać dzięki Twoim nowym umiejętnościom, nowy styl rysowania nada im całkowicie nową jakość.

Nie to, że rozgrzebuję jakieś niuanse z przeszłości. Po prostu uważam, że twórca powinien dbać o swoje dzieła i doceniać je (tak samo jak i swoją pracę ogólnie), a kiedy po upływie czasu wydadzą mu się "nie takie jakie miały być w pierwotnym zamierzeniu" to powinien coś z tym zrobić. Teraz moim zdaniem jest doskonała okazja.

Czekam na kolejne prace. Nie ulega wątpliwości, że mogą być tylko lepsze.

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde ładnie rysujesz ja na kompie w ogóle nie potrafię :fluttersad:

na papieże podobno mi ładnie wychodzi ale ja dostrzegam wystarczająco dużo błędów żeby było dla mnie kiepsko rysuj rysuj naprawde masz talent ostatni rysunek z luną bardzo ładny oby takich i jeszcze lepszych więcej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discord wyszedł bardzo fajnie. Z twarzy pewny siebie cwaniaczek, zapewne rozmyśla jak by tu uprzykrzyć życie porządnym kucom (albo po prostu ogląda post użytkownika powyżej). Nie ma do czego się uczepić, dobrze dobrane kolorki i ciekawy sposób cieniowania, zastanawia mnie jedynie ten napis - czyżby pierwotnie rysunek miał być sygnaturą?

Podobnie ma się sprawa z Pinkie. Odkąd zmieniłeś styl to chyba najweselszy rysunek jaki powstał. Fajnie, że tym razem poza samą postacią mamy na obrazku coś jeszcze. Największy postęp prezentuje jednak ostatnie dzieło. Nareszcie otrzymaliśmy tło! Tło z prawdziwego zdarzenia i do tego ta malutka Twilight zwierzająca się Celestii jakim wspaniałym Avatarem jest autor obrazka. Co tu dużo mówić, lepsze samouwielbienie niż depresja. Mam nadzieję, że to znak, że autorowi poprawił się humor i że niedługo zaleje nas kolejnymi, co raz to lepszymi pracami.

Ja już swoją sugestię zamieściłem, nie próbuję zgadywać co będzie tematem kolejnej pracy. Daję autorowi wolną rękę (a może raczej kopyto? Nie, łapę?) i czekam na kolejne rysunki.

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...