Skocz do zawartości

Książkowe wydanie Equetrip i dodruk Past Sins


Sun

Recommended Posts

No i znowu to zrobiłem. I tym razem z większym rozmachem (chyba), wiec od razu przejdę do rzeczy. Tym razem na tapetę trafia znany i lubiany fanfic Equetrip, czyli opowieść o czwórce broniaczy, która wyrusza na tygodniowe wakacje do Equestrii.

Do tego oczywiście, na życzenie kilkunastu użytkowników zrobię dodruk Past Sins (o ile będzie dostatecznie dużo chętnych).

 

Najważniejsze informacje:

 

1. Akcja jak zwykle przebiega 2 etapowo. Pierwszy etap  (do dnia 7.06) to etap składania wstępnych zapisów. Jest on o tyle ważny, że rzutuje na powodzenie akcji (zebranie minimum 30 chętnych na dany fanfic) oraz ostateczną cenę, którą będzie trzeba zapłacić za egzemplarz (im większe zamówienie tym taniej).

Drugi etap (8.06 do 25.06), Płacenie. W tym okresie należy przedpłacić za książkę oraz sposób dostawy (wysyłka albo odbiór na 4.07). W tym okresie nadal można sie zapisywać, ale nie wpłynie to już na cenę.

 

2. Zamówienia należy składać na adres [email protected] w tytule wpisujac tytuły zamawianych fanfików, a w treści ich ilość oraz to czy chcemy zamawiać z wysyłka, czy z odbiorem na ponymeecie w warszawie. To ostatnie jest o tyle ważne, ze zawczasu będę wiedział jaki transport organizować. Bo co innego zabrać 2 książki, a co innego 40.

 

3. Dane do wysyłki przesyłać dopiero po zapłaceniu (8.06 wysyłam dane do przelewu). Jeśli to możliwe dołączyć tez potwierdzenie przelewu albo jakąś informacje, która pozwoli mi powiązać przelew z konkretnym adresem (bywa, ze na przelewie jest zupełnie inny adres niż adres wysyłki)

 

4. Wstępna, zawyżona cena wynosi odpowiednio:

Equetrip: 40 zł

Past Sins: 29 zł

 

Cena wysyłki to standardowo 12 zł (14 w wypadku Equetripa, gdyż jest on zauważalnie cięższy od poprzednich) + 1,5 zł za każdą kolejną książkę w paczce. 

 

Zachęcam do składania zamówień i zadawania pytań.

 

ps. Newsleterów nie rozesłałem, bo przez pomyłkę wyczyściłem całego gmaila.

 

1.jpg

 

Możliwe delikatne zmiany koloru tła, opisu z tyłu i czcionki. 

 

 

UWAGA!

Ci, którzy wybrali opcję odbioru osobistego na Vistulianie muszą wiedzieć, ze nie będę miał własnego stoiska tylko będę poruszał się po terenie meeta z książkami. Żeby jednak znalezienie mnie nie było tak trudne, powiem od razu, że będę się raczej rzucał w oczy jako mały zielony ludzik (w mundurze austriackim z lat 70-tych.) książki będę miał przy sobie jak i listę ludzi, którzy zdecydowali się je odebrać. Na pewno będę też na turnieju CCG, więc tam można mnie będzie złapać.

 

kontakt na wypadek odbioru osobistego, problemów z paczką i innej Apokalipsy: 608 191 320

Edytowano przez Sun
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie poprawa błędów znajdujących się w treści (nieszczęsna literówka alikornym i parę innych), dodany spis treści i numeracja stron. Zastanawiam się też nad dodaniem tytułu na grzbiecie, lecz wydaje mi się, ze to będzie źle wyglądać. Do tego poprawki przy za dużych marginesach odchudzą ją do 460 stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy będzie możliwość dostawy przez paczkomat?

Z góry dzięki. W sumie mam czas do czerwca; mam nadzieję, że do tego czasu się zdecyduję :P

@Down:

Koszt się zmieni, jasna sprawa. Ale paczkomat znacznie zwiększy moje szanse na zamówienie.

Edytowano przez Lepus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy możliwość odbioru osobistego. Tak, jak było z Crisisem tłumaczenia od aTOMa, na MLK2 :) No, i jak się uda rozdać w obecności Psorasa, to Autograf Autora na którejś ze stron :) Kurcze, Nightmare, dałeś radę... Jeszcze jedno. Nie mogę się doczekać okładki... Ciekawi mnie, jak rozwiązałeś propozycję. I czy w ogóle :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equetrip? Nie słyszałem i nieczytałem. Trochę szkoda, bo spodziewałem się innej pozycji. No trudno, to do następnego wydania książkowego. 

Jeśli spodziewałeś się Silent Ponyville, to przyznam, ze tam jest ogrom pracy. A Crisis jeszcze nie jest przetłumaczony do końca. Mimo to polecam bo bardzo dobry, Polski Fanfic z dziedziny lekkich, przyjemnych i bezkrwawych, z dużą dawką dobrego humoru oraz szczyptą absurdu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oraz szczyptą absurdu.

 

Co do SZCZYPTY :) Tak, potwierdzam. Jedna sprawa, dotycząca samego Psorasa, wbiła mnie w glebę wraz z krzesłem. Chodzi o to, czego Szalony Zenon, nie powiedział Psorasowi na początku, miał powiedzieć po powrocie i powiedział :D Napisałem do autora, nie byłem jedynym, który miał MindFucka :D Jak się okazało :D Więcej nie zdradzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy miałeś poprzednie produkcje, wiec wyjaśniam. Drukarnia, na potrzeby takiego zamówienia, udostępnia wyłącznie druk tonerowy na papierze 80g (taki papier jest też stosowany w domowych drukarkach). Zatem odpowiadam, papier jest biały (nie znam dokładnego stopnia białości). Innej opcji na razie nie ma i raczej sie nie pojawi gdyż wymagałoby to znalezienia innej drukarni. (ta ma w tej chwili najtańszą ofertę i wywiązuje się rzetelnie ze zleceń)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta Polska. Przesyłka priorytetowa. Dolicz do tego konieczność zakupu folii bąbelkowej oraz taśmy klejącej. 9kartony są darmowe)

Poza tym, w wypadku zamówienia 1 Equetripa książka waży 900-950g więc paczka przekroczy kilogram i jej nadanie będzie kosztować 13zł (potaniało od ostatniego razu kiedy było 13,5)do tego taśma i folia, wiec 14 zł to rozsądna cena, choć pewnie ulegnie drobnej aktualizacji. W wypadku Past sins 450g około paczka kosztuje 11 zł +taśma i bąbelki, więc to 12 zł (niecałe). Pakiet Equetrip i Past sins (po 1 egzemplarzu ) powinien zamknąć się w 14 zł (również), zatem po gruntownym namyśle ulegnie to drobnej zmianie albo będę indywidualnie ustalał ceny. 

W zależności od ilości zamówionych sztuk cena samej książki również może spaść gdyż obecnie jest dość bezpiecznie zawyżona. (bezpiecznie dla mnie). Na ten przykład początkowa cena 1 wydania Past Sins wynosiła 37 (o ile dobrze pamiętam) a stanęło na 30 (chyba). Zatem możesz się śmiało zapisać bo na pewno zapłacisz mniej (nie wiem o ile)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedatrans mogę zaoferować oczywiście przesyłkę listową nierejestrowaną, aczkolwiek w tym momencie nie odpowiadam za to czy dojdzie (powinna). Cena w tym momencie wyniosłaby 4,75 zł za przesyłkę + jakieś 2-2,5 za kopertę bąbelkową (musiałbym iść do papierniczego przymierzyć i kupić).

Jeśli byś się zdecydował na taką ofertę to przy okazji maila z zamówieniem przypomnij o tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...