Skocz do zawartości

Książkowe wydanie Equetrip i dodruk Past Sins


Sun

Recommended Posts

Dodruk Past Sins właśnie był i kolejny wymaga zebrania minimum 25 chętnych (około, byle więcej niż 20) więc raczej za szybko nie będzie. Nie ma też wolnych egzemplarzy ostatni został sprzedany na aukcji charytatywnej na MLK za 200 zł. Znaczy jeszcze 1 sztukę ma Gravis i miał mi oddać na aukcję na krakowskim, ale niestety kontakt mam z nim słaby. Co do okładki Equetripa to na razie nie ma co się fatygować bo dodruk się nie szykuje.

Co do okładki to każde dzieło potrzebuje swojej i najbliższa potrzebna to prawdopodobnie mam pomysłu jaka tu by pasowała okładka więc możesz narysować cokolwiek co by pasowało. O ile oczywiście chcesz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodruk Past Sins właśnie był i kolejny wymaga zebrania minimum 25 chętnych (około, byle więcej niż 20) więc raczej za szybko nie będzie. Nie ma też wolnych egzemplarzy ostatni został sprzedany na aukcji charytatywnej na MLK za 200 zł. Znaczy jeszcze 1 sztukę ma Gravis i miał mi oddać na aukcję na krakowskim, ale niestety kontakt mam z nim słaby. Co do okładki Equetripa to na razie nie ma co się fatygować bo dodruk się nie szykuje.

Co do okładki to każde dzieło potrzebuje swojej i najbliższa potrzebna to prawdopodobnie mam pomysłu jaka tu by pasowała okładka więc możesz narysować cokolwiek co by pasowało. O ile oczywiście chcesz. 

Bardzo chętnie zrobię tą okładkę :D I czy mogę zrobić jakiś post czy coś i zapytać bronies i pegasisters czy chcą dodruku "Past Sins"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie przeczytałem fanfica i zarazem nie lubię czytania na kompie/tablecie, a Kindla jeszcze nie posiadam. Podoba mi się jednak opis Past Sins, w związku z tym zaufam Wam na słowo, że jest zajebisty jak Rosja Radziecka i wpisuje się na listę oczekujących :P

Edytowano przez Sarenka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie przeczytałem fanfica i zarazem nie lubię czytania na kompie/tablecie, a Kindla jeszcze nie posiadam. Podoba mi się jednak opis Past Sins, w związku z tym zaufam Wam na słowo, że jest zajebisty jak Rosja Radziecka i wpisuje się na listę oczekujących :P

Mozna go było na MLK kupić, ale jedyna sztuka, za 200 zyla poszła :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna go było na MLK kupić, ale jedyna sztuka, za 200 zyla poszła :D

Ja wiem, że charytatywna aukcja i w ogóle, ale jeszcze mnie tak nie pokopytkowało żebym dawał ponad 200 za książkę lub ponad 470 za pluszaka, skoro już o tym mowa  :D

Zresztą by mi budżet wtedy zdechł xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie przeczytałem fanfica i zarazem nie lubię czytania na kompie/tablecie, a Kindla jeszcze nie posiadam. Podoba mi się jednak opis Past Sins, w związku z tym zaufam Wam na słowo, że jest zajebisty jak Rosja Radziecka i wpisuje się na listę oczekujących :P

Mamy już dwóch! Yay xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zrobię tą okładkę :D I czy mogę zrobić jakiś post czy coś i zapytać bronies i pegasisters czy chcą dodruku "Past Sins"?

Proszę bardzo, zrób post i jak zbierzesz chętnych daj mi znać. A jak jesteś odważny, to znajdź jednocześnie drukarnie i sam ogarnij akcję zbiórki kasy i wydruku. Ułatwię ci sprawe i dam gotowego docxa albo pdfa i okładkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
9 godzin temu mcdamian10 napisał:

Kiedy będzie następny dodruk Past Sins i ile będzie kosztował?

Prawdopodobnie w tym roku. A co do ceny, to zależy ilu będzie chętnych, ale trzeba liczyć około 30 zł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Sun napisał:

Prawdopodobnie w tym roku. A co do ceny, to zależy ilu będzie chętnych, ale trzeba liczyć około 30 zł. 

Sun? A Historie poboczne będą ZINTEGROWANE w książkę? Czy jako osobny tom? Bo jak zintegrowane, to trochę mi nie robi zamawiać kolejnego SINSA[ z resztą reszcie też by się jakoś nie uśmiechało]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Accurate Accu Memory napisał:

Sun? A Historie poboczne będą ZINTEGROWANE w książkę? Czy jako osobny tom? Bo jak zintegrowane, to trochę mi nie robi zamawiać kolejnego SINSA[ z resztą reszcie też by się jakoś nie uśmiechało]

Te historie poboczne zajmą około 300 stron, czyli prawie tyle ile past sinsy. Nie ma sensu integrować ich, bo grzbiet będzie pekał, a z czasem mogą się rozpadać (choć nie tak szybko jak Crisis). Poza tym, nikt by ich nie kupił razem z Past Sinsami. Dlatego plan jest prosty. wziąć się do roboty z tłumaczeniem, i ogarnąć wydanie jednego i drugiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko. A może dajcie mi pierw przetłumaczyć i poprawić to i tamto? Nie mówiąc o założeniu tematu i wymyśleniu rozwiązania odwiecznego problemu okładki? (Pewnie wezmę tą z past sins i dam inny tytuł, oraz może tytuł na grzbiecie, choć średnio mi to pasuje)

A swoją drogą, właśnie publikuję 2 rozdział, bo wczoraj o 22:00 forum nie było. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Sun napisał:

Matko. A może dajcie mi pierw przetłumaczyć i poprawić to i tamto? Nie mówiąc o założeniu tematu i wymyśleniu rozwiązania odwiecznego problemu okładki? (Pewnie wezmę tą z past sins i dam inny tytuł, oraz może tytuł na grzbiecie, choć średnio mi to pasuje)

A swoją drogą, właśnie publikuję 2 rozdział, bo wczoraj o 22:00 forum nie było. 

Jasne, że damy :D Ale, skoro jesteś naszym Oficjalnym wydawcą. Nawet na Wiki o tobie pisze. Że jako jedyna osoba w PL fandomie się tym zajmujesz, to nie dziw się, że tak cię męczymy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Jasne, że damy :D Ale, skoro jesteś naszym Oficjalnym wydawcą. Nawet na Wiki o tobie pisze. Że jako jedyna osoba w PL fandomie się tym zajmujesz, to nie dziw się, że tak cię męczymy :)

Cóż, to cena, którą się płaci za wprowadzanie porypanych ambitnych pomysłów w życie. Z drugiej strony gdyby ludzie mi nie dzwonili, nie pisali i nie przypominali żebym wydawał Past Sins, zamiast grać w stalkera, to pewnie bym już przechodził mod Misery 2.x.x z zamkniętymi oczyma (kto grał, ten wie, że dopiero z Misery, stalker stanowi jakiekolwiek wyzwanie)

 

A skoro o ambicjach mowa, ambicja moja by była, by wyrobić się z tym do MEC 2016. Wystarczy tylko przetłumaczyć jeszcze 94 strony, poprawić coś koło 120 (+ te dwa poboczne fanfiki), zebrać ludzi i pieniądze, po czym udać się do drukarni i złożyć zamówienie. I to wszystko przed końcem czerwca. Na pewno damy radę :crazytwi:

 

I wikia się myli. Spidi też wydał swoją książkę (praktycznie sam i to w jakim nakładzie). aTOM wydał książkę (tez piękny nakład). A ja wydałem tylko 3. (mina ludzi z poza fandomu, gdy mówię, ze wydałem 3 książki jest bezcenna)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu WildyRock napisał:

Tera już 4, i zapiskowywuję się od razu na poboczne ^^

Zanim poboczne będą przetłumaczone to już nazbiera się osób na książki :P

ps. Też zapisuję się do kolejki czyli już 5 osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to są jeszcze 2 fanfiki o Nyx, z poza serii ,,W rodzinie", ale one się nie pojawią. Po pierwsze, to nie ejst seria ,,W rodzinie", po drugie, nie ma opcji bym to w tym roku przetłumaczył, a po trzecie, wyjdzie za gruba książka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Sun napisał:

W sumie, to są jeszcze 2 fanfiki o Nyx, z poza serii ,,W rodzinie", ale one się nie pojawią. Po pierwsze, to nie ejst seria ,,W rodzinie", po drugie, nie ma opcji bym to w tym roku przetłumaczył, a po trzecie, wyjdzie za gruba książka. 

Chodzi ci o Nightmare and Nyx... I?

 

 

Ps, jest jeszcze jedna książka Pena z NYX... "Creeping Darkness" i w tej książce...

Spoiler

Nyx JEST NMM :) Znaczy NMM jest źrebakiem :)

To mógłbyś przetłumaczyć :D To naprawdę, pierwsza, powieść z Nyx :) 14 rozdziałów + Prolog i Epilog.

 

Okładka pierwszego dzieła, gdzie narodziła się Nyx :)

Spoiler

mWPzW.png

 

 

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu Accurate Accu Memory napisał:

Chodzi ci o Nightmare and Nyx... I?

Chodziło mi o The road home.

 

19 minut temu Accurate Accu Memory napisał:

Ps, jest jeszcze jedna książka Pena z NYX... "Creeping Darkness" i w tej książce...

  Pokaż ukrytą zawartość

Nyx JEST NMM :) Znaczy NMM jest źrebakiem :)

To mógłbyś przetłumaczyć :D To naprawdę, pierwsza, powieść z Nyx :) 14 rozdziałów + Prolog i Epilog.

I może jeszcze frytki do tego? Może kiedyś przetłumaczę (jak się uporam z resztą) i wydam razem z the road home. Ale jest jeden drobny szczegół. Ja mam tylko 2 rączki (lewe) i życie prywatne, więc na jutro się na pewno nie wyrobię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...