Skocz do zawartości

Stacja [Oneshot][Dark][Sci-fi]


Sakitta

Recommended Posts

Co byś zrobił/a, wiedząc, że twój statek kosmiczny niebawem rozbije się o powierzchnię niezamieszkałej planety i pozostały ci sekundy życia? Można pożegnać się ze zdjęciem bliskiej osoby, wspomnieć swoje życie i zamknąć oczy, aby później obudzić się w ciemnym pomieszczeniu z pozszywaną twarzą. Jednak... kim jest ten mroczny kucyk, chowającym swe świecące ślepia pod kapturem?

 

Stacja

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Cóż... Krótkie, nieco zawiłe, ale bez problemu zrozumiałe. Historia... całkiem, całkiem, chociaż niespecjalnie mnie zainteresowała. Główna bohaterka nieźle stworzona, jak na pięć stron, to nie mógłbym wymagać niczego więcej. Na zakończenie klasyczny wręcz element, czyli "Show must go on" - nie powiem, nawet tutaj pasuje. Nic wielkiego, ale można zerknąć, bo długie nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Mocny fik. Ciężko się tutaj dużo rozpisywać. To tylko 5 stron, ale za to konkretnych. I ta świadomość, że mogą być rzeczy gorsze od śmierci... Jednak samo opowiadanie jakoś bardzo nie wgniotło mnie w fotel i chyba nie zapadnie w pamięć na długo. Czegoś mi tutaj brakuje.

Znalazłem parę błędów. Niestety komentarze wyłączone. 

Edytowano przez Zena92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...