Skocz do zawartości

Fallout Equestria: The Rejected Ones [Z][Dark][Violence][Adventure][Slice of life][Crossover]


Dorek

Recommended Posts

Witam!

Od dawna nic nie publikowałem, ponieważ pracowałem nad tym fikiem. Choć w sumie dopiero zacząłem go pisać, to jednak powoli nabiera kształtu. Wziąłem sobie do serca rady ludzi odnośnie Takifugu i zrobiłem wszystko, by to opowiadanie było od niego lepsze. Mam nadzieję, że się udało.

Tak na marginesie, jestem rebel i ten fik nie ma nic wspólnego (poza paroma nazwami) z oryginalnym FoE. Uznałem, że nie mam sensu pisać kolejnego side story, zamiast tego kontynuowałem Takifuguniverse, ale z racji różnicy czasu z oryginalnym TFem też ma niewiele wspólnego. Po prostu postarałem się, wszystko zrobić od nowa, po swojemu, wzorując się głównie na moich przygodach z New Vegasem. 

Serdecznie zapraszam do lektury ^^

fallout_equestria__the_rejected_ones_by_
 

Link: https://docs.google.com/document/d/1CrIygXRBTq_XXVlhtGKA-HSwZzTz7BZrddjtJD9omtU/edit

Edytowano przez Dorek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak tagu obowiązkowego. Czas na poprawę - 2 dni.

 

Instrukcja: Edytuj pierwszy post - użyj pełnego edytora - dodaj w temacie tag obowiązkowy (w tym wypadku NZ)

 

Całego opowiadanie nie przeczytałem, tylko sprawdziłem i już wiedzę tu typowo Opadowe smaczki, tak więc przenoszę do MLN. Nie oszukujmy się - F:E to świat brutalny i lepiej mu tam będzie.

 

PS: F:E a nie FoE. FoE to Fall of Equestria i nie ma to nic z Fallotum wspólnego (na szczęście).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy fanfic, coś innego niż wszystkie inne Fallouty jakie czytałem. Sam mam w domu całą trologie gier Fallout.

Powiem tyle, że nie mogę się doczekać dalszych przygód tej dwójki. Choć powoli zaczynam się domyślać co ich czeka.Dżemonator012, dnia 27 Kwie 2015 - 7:50 PM, napisał:

 

Dziękuję, dwa kolejne rozdziały są już skończone i będą opublikowane wkrótce :) A, można wiedzieć, jakie są Twoje domysły, co do przyszłości bohaterów? Tylko prosiłbym na PW :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Zachęcam do zobaczenie i wyrażenia szczerej opinii w takim razie ;)

A tak z innej beczki, właśnie opublikowałem rozdział 8 i zarazem kończy on Akt 1, W międzyczasie poukładałem sobie nieco fabułę i zaspoileruję, że łącznie będzie 21 rozdziałów (+ epilog) podzielonych na 3 akty. Wkrótce pojawi się także krótki one shot, będącym swego rodzaju wprowadzeniem do świata znanego z głównego opowiadania, ale nie chcę spoilerować za dużo.

Link do rozdziału 8:
https://docs.google.com/document/d/1EQUFvpTFI2aL32W27adB4a7Ip8CGC6clEOPf3l6FkK0/edit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...