Skocz do zawartości

Fallout Equestria: The Rejected Ones [Z][Dark][Violence][Adventure][Slice of life][Crossover]


Dorek

Recommended Posts

No cóż. Trochę mi zeszło, ale w końcu udało mi się zmęczyć twoją książkę. Bohaterowie na pewno utkną mi w pamięci na jakiś czas. Początkowo obawiałem się że do fanfika żywcem przenieś gry od Bethesdy, na szczęście z czasem moje obawy okazały się błędne i nie mogłem powiedzieć czegoś w stylu "Ej? Nie grałeś w NV? sprawdź tego fica <link> :v". Przede wszystkim szacunek za stworzenie fallout equestria od początku. Co prawda mi się on w gruncie rzeczy wydał dziwnie obcy i taki, hmm... nienaturalny(?) (tak, znam fallout equestria od lat, a małe oczko w kierunku tamtego uniwersum wywołało przyjemne ciarki :v) ale domyślam się że wymagało to od ciebie wysiłku, żeby poskładać to wszystko do kupy, także szanuje i podziwiam. Cóż, jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to na tę chwilę cięzko mi cokolwiek powiedzieć (tak, jestem świeżo po)  może tyle, że czasem miałem wrażenie, jakby jakieś sceny działy się zbyt szybko (zbyt krótko/bezpośrednio opisane ?) nie wiem, może jak spojrzę chłodniej po czasie to przypomni mi się coś więcej. Tak nie umiem pisać na temat tego co przeczytałem, nigdy tego nie robiłem, ale jak zobaczyłem niewielkie zaangażowanie innych czytelników pod twoim jednak konkretnych rozmiarów tomiszczem, to aż mi się smutno zrobiło i uznałem, że powinienem dać coś od siebie. Książka de facto zostawiło pewną pustkę po sobie, długi czas czytania jednak odcisnął jakieś piętno w moim umyślę, tym bardziej że czytało się bardzo przyjemnie, więc to chyba dobrze :)
Póki co tyle, jeśli coś sobie jeszcze przypomnę dam znać. Dziękuje za tą lekturę, bardzo dobrze się przy niej bawiłem. Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...