Skocz do zawartości

Witajcie. Temat powitalny.


Isen Pan Chaosu

Recommended Posts

Witajcie! Nie lubię kucyków.

 

 

No dobra, nie zaczynajmy na ostro.

 

Od razu mówię wszystkim fankom kucyków (fanom?), że jestem tu tylko po to, aby pogłębiać me uzależnienie od ... MAGicznych POJedynków.

 

Jestem osobą trudną, nie jestem otwarty na (selfi) głupią młodzieżową modę na głupie gimbuskie pierdoły, żeby zostać moim przyjacielem (mam 2) trzeba lubić to samo co ja. Moje półkule mózgu to dwa bieguny.

 

Lubię matmę. Mam 5. Jestem dobry.

 

Kocham literaturę, piszę opowiadania chętniej niż gram na kompie, rozmowa to me hasło przewodnie, (narty!) czytam tylko albo do północy albo o siódmej rano. Na lekcji ciągle gadam z panią o literaturze, Mitologia (!), Percy Jackson.

 

Smartfony robią z ludzi debili. Korytarze są ich pełne.

 

 

Disco Polo jest dla wieśniaków.

 

Mam swój świat fantasy (Prawda Magi). Jestem załamany głupotą rówieśników.

 

Mówię zawsze szczerze (walę prosto z mostu).

 

I ostatnie. Przede mną trudny okres. Idę do gimbazy. Wspierajcie mnie duchowo!

 

Oto "Inny" Mati.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 


Lubię matmę. Mam 5. Jestem dobry.

Próbowałeś się nauczyć czegoś z matematyki wyższej? Tam dopiero robi się ciekawie...

 


Smartfony robią z ludzi debili. Korytarze są ich pełne.

Prawda. Chociaż nie do końca. Pewnie w przyszłości zmądrzeją.

 


Disco Polo jest dla wieśniaków.

No cóż, raczej zbyt trudna i skomplikowana muzyka to to nie jest.

A jakiej ty słuchasz?

 


Mówię zawsze szczerze (walę prosto z mostu).

Zauważyłem.

 


I ostatnie. Przede mną trudny okres. Idę do gimbazy. Wspierajcie mnie duchowo!

To tyle na temat matematyki wyższej. :

 

Mam jeszcze pytanie: Jak tu trafiłeś?

 

Miłej zabawy na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Trochę.

2 Robią, robią. miejmy nadzieję, że zmądrzeją.

3 Metal, Rock, Blues.

4 Uwierz. W klasie nie jestem uwielbiany.

5 Czytałem magiczne Pojedynki. Zobaczyłem użytkownika Seluna i pomyślałem, że ją znam. Stwierdziłem, że nie. Założyłem konto, aby robić magiczne pojedynki. Seluna do mnie napisała i moje wątpliwości się rozwiały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór.

 

Napisałeś, że nie lubisz kuców... to się jeszcze okaże.

 

Idziesz do gimbazy i chcesz, aby wspierać Cię duchowo? No dobra jako gimbus III stopnia (czyli  uczeń 3 gimnazjum) życzę miłych chwil spędzonych w gimnazjum i przesyłam Ci dobrą energię, ale nie przepierdziel jej na głupoty. 

 

To tyle, baw się dobrze na forum. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Smartfony robią z ludzi debili. Korytarze są ich pełne.

 

Czyli mam rozumieć, że broń zabija? Według mnie ci ludzie zachowują się tak, jak się zachowują, bo są debilami, a nie dlatego że mają smartfony. (Inna sprawa, że raczej nie powinni ich mieć w tym wieku)

 

Witajcie! Nie lubię kucyków.

 

Skoro jesteś fanem kucyków, to mam pytanie, jaki jest twój ulubiony? :rainderp:

 

Disco Polo jest dla wieśniaków.

 

99% tej muzyki, to nieprzystosowany do słuchania przez zdrowych psychicznie ludzi syf. Jednak z przykrością muszę zauważyć, że powyższe stwierdzenie idealnie wpasowuje się w mentalność gimbusów.

 

 Jestem załamany głupotą rówieśników.

 

Większość ludzi to idioci, jeśli dostrzegłeś to w tak młodym wieku, to znaczy że rozwijasz się prawidłowo.

 

 

I ostatnie. Przede mną trudny okres. Idę do gimbazy. Wspierajcie mnie duchowo!

 

O, tam to dopiero się załamiesz głupotą rówieśników. Życzę szczęścia- przyda się.

 

I bym zapomniał: CZEŚĆ!!!

Edytowano przez Phoenix13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajesz się bardzo inteligentną i ciekawą osobą, ale też i trochę męczącą przez swój indywidualizm (tak zgaduje po opisie).

Nie zniechęcaj się matmą. To że teraz masz łatwe rzeczy i mówisz że umiesz to już pierwszy krok by polubić i tę wyższą matematykę!

 

Raczej potrafię wyobrazić sobie jaka będzie odpowiedź, ale zadam te pytanie.

Ulubiona gra komputerowa bądź gatunek gier?

 

I zadam jeszcze jedno, bardzo ważne pytanie.

Jaka jest Twoja ulubiona potrawa bądź jedzenie. Po prostu co lubisz sobie zjeść. Bądź wypić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam pana, witam. 

Ciekawy powód do zarejestrowania się na naszym forum. Niemniej pochwalam, że kucykowe tło cię nie zniechęciło. Kto wie? Może je polubisz? Czas pokaże.  

 

Już po pierwszym poście widzę, że inteligentna z ciebie osoba. Dopiero idziesz do gimbazjum, a mądrze się wysłowić potrafisz, znasz gramatykę, ortografię i interpunkcję. Brawo, brawo~ Ale książki robią swoje i niech nikt nie mówi, że nie bo taka jest prawda. Czytanie (czegokolwiek co jest dobrze napisane) kształci. 

 


Smartfony robią z ludzi debili. Korytarze są ich pełne.

 

O to, to. Zatrważającym jest widok zebranych w grupce ludzi, którzy niewątpliwie się znają, ale zamiast ze sobą rozmawiać wlepiają oczyska w smartfony i świata poza tym nie widzą  :burned:

 


Jestem załamany głupotą rówieśników.

 

Cieszę się, że w tak młodym wieku to dostrzegłeś. Świat jest pełen debili i jak ktoś trafnie stwierdził w gimnazjum poznasz co to prawdziwy debil. Chyba, że ci się poszczęści i będziesz mieć spoko ludzi. 

 

I parę pytanek na koniec. 

 

1. Jakie książki (tytuły) lubisz najbardziej? 

2. Czytałeś może Wiedźmina, Siedem Królestw albo Trylogię Czarnego Maga? 

3. Co cię najbardziej załamuje w ludziach? 

4. Lubisz sowy? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witajcie! Nie lubię kucyków.

No elo, nie lubisz kucyków, ale może to nie działa w ten sposób. Ja lubię kucyki, ale nie takie przedstawione w serialu, poczytaj fanfiki i pooglądaj arty czy czoś, może Ci się coś spodoba ^ ^

No dobra, nie zaczynajmy na ostro.


Papryczka chilli

Od razu mówię wszystkim fankom kucyków (fanom?), że jestem tu tylko po to, aby pogłębiać me uzależnienie od ... MAGicznych POJedynków.


Magiczne pojedynki? I tak Zegar wygrywa wszystko :kappa:


Jestem osobą trudną, nie jestem otwarty na (selfi) głupią młodzieżową modę na głupie gimbuskie pierdoły, żeby zostać moim przyjacielem (mam 2) trzeba lubić to samo co ja. Moje półkule mózgu to dwa bieguny.

Nie rozumiem przenośni z półkulami mózgu, jedyne co mi przychodzi na myśl, to to że na jednej żyją pingwiny a na drugiej nie.


Lubię matmę. Mam 5. Jestem dobry.


Tak 3maj, ja w podstawówce też miałem, a teraz miałem egzamin komisyjny przez to cholerstwo >.<


Kocham literaturę, piszę opowiadania chętniej niż gram na kompie, rozmowa to me hasło przewodnie, (narty!) czytam tylko albo do północy albo o siódmej rano. Na lekcji ciągle gadam z panią o literaturze, Mitologia (!), Percy Jackson.

Literatura, props. Pisanie opowiadań, również props, chociaż uważaj na przeponiaków na forum (szczególnie Ylthin, która uważa że pisanie powinno mieć ograniczenie wiekowe :rainderp: ) Pisanie, chętniej niż granie na kompie jest dziwne ;____;
Rozmowa hasło przewodnie? Chyba się nie dogadamy
Czytanie po nocy jest troszkę nawiedzone, a przynajmniej w dużych ilościach, co nie znaczy że to źle. 
Na lekcji ciągle gadasz z panią o literaturze? A to lizusowata parówka! Powinni Cię obrzucać halibutami za takie postępowanie! 


Smartfony robią z ludzi debili. Korytarze są ich pełne.

Mnie to tam odpowiada, sam jestem debilem, a nie mam smartfona. Gównianego postępu nie pows3masz! 


Disco Polo jest dla wieśniaków.

No coś w tym jest, chyba że jesteś pijany, wtedy nawet Disco Polo jest fajne.

Mam swój świat fantasy (Prawda Magi). Jestem załamany głupotą rówieśników.


Blah, blah, blah. Załamany głupotą rówieśników? Stąd prosta droga do buractwa, które było już wymieniane wyżej.


Mówię zawsze szczerze (walę prosto z mostu).
 
I ostatnie. Przede mną trudny okres. Idę do gimbazy. Wspierajcie mnie duchowo!

Szczerość można okazywać w dużo zabawniejszy sposób. Rozumiem, że chcesz się tutaj pokazać w jak najlepszy sposób, ale mam wrażenie że zanadto udajesz dorosłego i jak dla mnie wygląda to dość komicznie :rainderp: W sumie nie tylko dla mnie, jak się domyślam. NO ALE CÓŻ, rób pan co chcesz. 
Gimbaza trudnym okresem? No może troszkę. 
Powodzenia ziomuś, pamiętaj żeby czasem wyjść z własnego świata, bo gimbaza nie zna litości i ten realny oraz brzydki świat może Cię kopnąć w cztery albo osiem liter w dość dotkliwy sposób.  Misie koala są fajne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahoj!... a nie to nie to, witaj! O tak już lepiej.

 

Już na samym początku zgubiłem się w labiryncie cebuli, buraka i kiszonej kapusty ale od czego mamy kilka kilogramów plastiku?

Mówisz że nie lubisz kucy? spokojnie... one lubią ciebie. Twierdzisz że nie jesteś otwarty?(tutaj ostrze nuż) spokojnie my sprawimy że staniesz się otwartą osobą. Magiczne pojedynki? To nie ten adres, bo zegar jest tylko jeden. Piszesz opowiadanka, czytasz... Lem, Dukaj np.? Smartfony robią z ludzi debili? błąd! Ludzie sami robią z siebie debili i nie potrzebują do tego technologii. 

 

Tak czy siak witaj na forum, witaj w prawdziwym świecie... właśnie zaprzedałeś swą duszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alder, Fuks, weźcie się ogarnijcie, jeden gada jak potłuczony, drugi zabija "nuż"ami...

 

A co do kolegi.

Wydajesz się być ciekawy, tak, ciekawy to dobre słowo. Wydajesz się też.

Masz interesujące zainteresowania i zdajesz się mówić to co myślisz, co nie zawsze jest dobre, ale lepiej mówić bolesną prawdę niż słodkie kłamstwa. Przynajmniej wiesz komu ufać.

Indywidualizm jest dobry, ale czasami można z nim przesadzić, pamiętaj, co za dużo to nie zdrowo, dobrze zgrana ekipa zdziała więcej niż dobrze zgrana jednostka.

Interesuję cię magia? Dział Magicznych Pojedynków przykuwa twoją uwagę? Dobrze, zapraszam, wszak tutaj to mój drugi dom. Gdybyś miał jakieś pytania, zapraszam na PW.

 

No i ponad to, witaj.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Witam 12-letniego dorosłego na forum o gimbusiarskich pierdołach :party: Z tej strony 21-letnie dziecko, które radośnie ciebie wita za pomocą

Mam nadzieję, że dostarczysz wiele powodów do śmiechu radości swoim pobytem na forum.
 

I ostatnie. Przede mną trudny okres. Idę do gimbazy. Wspierajcie mnie duchowo!

Doskonale rozumiem twój ból i współczuję ci z całego serca. Pełno w gimbazie głupich ludzi. Najgorsi są ci, którzy uważają się za dorosłych i swoich rówieśników uważają za bandę idiotów. Uważaj na nich, bo takich typów jest tam całkiem sporo.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajesz się bardzo inteligentną i ciekawą osobą, ale też i trochę męczącą przez swój indywidualizm (tak zgaduje po opisie).

Nie zniechęcaj się matmą. To że teraz masz łatwe rzeczy i mówisz że umiesz to już pierwszy krok by polubić i tę wyższą matematykę!

 

Raczej potrafię wyobrazić sobie jaka będzie odpowiedź, ale zadam te pytanie.

Ulubiona gra komputerowa bądź gatunek gier?

 

I zadam jeszcze jedno, bardzo ważne pytanie.

Jaka jest Twoja ulubiona potrawa bądź jedzenie. Po prostu co lubisz sobie zjeść. Bądź wypić.

Ulubiona gra: Age of Mythology. Strategie.

Lubię kofolę.

No witam pana, witam. 

Ciekawy powód do zarejestrowania się na naszym forum. Niemniej pochwalam, że kucykowe tło cię nie zniechęciło. Kto wie? Może je polubisz? Czas pokaże.  

 

Już po pierwszym poście widzę, że inteligentna z ciebie osoba. Dopiero idziesz do gimbazjum, a mądrze się wysłowić potrafisz, znasz gramatykę, ortografię i interpunkcję. Brawo, brawo~ Ale książki robią swoje i niech nikt nie mówi, że nie bo taka jest prawda. Czytanie (czegokolwiek co jest dobrze napisane) kształci. 

 

 

 

 

O to, to. Zatrważającym jest widok zebranych w grupce ludzi, którzy niewątpliwie się znają, ale zamiast ze sobą rozmawiać wlepiają oczyska w smartfony i świata poza tym nie widzą  :burned:

 

 

 

 

Cieszę się, że w tak młodym wieku to dostrzegłeś. Świat jest pełen debili i jak ktoś trafnie stwierdził w gimnazjum poznasz co to prawdziwy debil. Chyba, że ci się poszczęści i będziesz mieć spoko ludzi. 

 

I parę pytanek na koniec. 

 

1. Jakie książki (tytuły) lubisz najbardziej? 

2. Czytałeś może Wiedźmina, Siedem Królestw albo Trylogię Czarnego Maga? 

3. Co cię najbardziej załamuje w ludziach? 

4. Lubisz sowy? 

1. Zwiadowcy, Percy Jackson. Fantasy, przygoda.

2. Tylko kawałek Wiedźmina. "Ostatnie życzenie".

3 Płytkie życie intelektualne.

4 Tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum, gdzie głównie są pastelowe osiołki, zobaczymy jak długo wytrzymasz. Ciebie w ludziach irytuje płytkie życie intelektualne, mnie po prostu ludzka głupota, więc chyba możemy zostać teamem hejcącym cały świat. 

Jeśli chodzi o pytanie, to mam właściwie tylko jedno: Zastanawiałeś się nad tym,czy twoje wysokie stadium indywidualizmu, może prowadzić do zespołu Aspergera? 

Bo z tego co tu widzę, pewnie trudno ci nawiązywać kontakty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum, gdzie głównie są pastelowe osiołki, zobaczymy jak długo wytrzymasz. Ciebie w ludziach irytuje płytkie życie intelektualne, mnie po prostu ludzka głupota, więc chyba możemy zostać teamem hejcącym cały świat. 

Jeśli chodzi o pytanie, to mam właściwie tylko jedno: Zastanawiałeś się nad tym,czy twoje wysokie stadium indywidualizmu, może prowadzić do zespołu Aspergera? 

Bo z tego co tu widzę, pewnie trudno ci nawiązywać kontakty.

 

O, to znaczy że być może mamy już trzech aspergerowców na forum! Jak widać, każdy jest bardzo indywidualny, dobrze że on nie ma problemów z hobby...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...