Skocz do zawartości

Witajcie. Temat powitalny.


Isen Pan Chaosu

Recommended Posts

O, to znaczy że być może mamy już trzech aspergerowców na forum! Jak widać, każdy jest bardzo indywidualny, dobrze że on nie ma problemów z hobby...

Oj nie, wątpię w to, że mogę być chora. Moje znajomości raczej nie są toksyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, wątpię w to, że mogę być chora. Moje znajomości raczej nie są toksyczne.

 

Akurat ciebie nie miałem na myśli, mówiłem o mnie, (być może) o naszym nowym koledze i o Cahan. Tylko że ta ostatnia ma bardzo lekkiego, ja nieco silniejszego.

 

Przepraszam, mamy czterech, jest jeszcze MaciejKamil. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem tym małym "spisem", nie ma się czego wstydzić.

 

A u mnie w Gimnazjum tępili odmienność, więc może nie być łatwo. Mnie wcale nie uważali za człowieka, mimo że byłem przyjazny dla wszystkich. Stąd też mam pytanie, czy masz tiki/zachowania obsesyjne, co jest powszechne u aspergerowców z powodu stresu/dręczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od razu mówię wszystkim fankom kucyków (fanom?),

Haha, ale wam pocisnął panowie. Wyjątkowo śmieszne... nie, jednak nie.

No chyba, że naprawdę liczył, że spotka tu same laseczki, wtedy mu współczuje z całego serduszka. ojej.

 

No kolego, dawaj co z tej wyższej matematyki ogarniałeś? Ciekawość mnie zżera okrutnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać:

 

 


Jestem osobą trudną, nie jestem otwarty na (selfi) głupią młodzieżową modę na głupie gimbuskie pierdoły, żeby zostać moim przyjacielem (mam 2) trzeba lubić to samo co ja. Moje półkule mózgu to dwa bieguny.

Trudny charakter - jest

Wygórowane wymagania odnośnie przyjaźni - jest

 

 

 


Lubię matmę. Mam 5. Jestem dobry.

Pewność siebie w matmie - jest

 

Porozmawiajmy po gimnazjum. Mieć piątkę w podstawówce jest banalnie proste do wykonania.

 

 

 


Kocham literaturę, piszę opowiadania chętniej niż gram na kompie, rozmowa to me hasło przewodnie, (narty!) czytam tylko albo do północy albo o siódmej rano. Na lekcji ciągle gadam z panią o literaturze, Mitologia (!), Percy Jackson.

Uwielbienie literatury - jest

Mitologia - jest

 

 

 


Smartfony robią z ludzi debili. Korytarze są ich pełne.

 

 


Disco Polo jest dla wieśniaków.

Podobna opinia - jest

 

 

 


Mam swój świat fantasy

Tworzenie własnych światów - jest

 

 

 


Mówię zawsze szczerze (walę prosto z mostu).

Szczerość do bólu - jest

 

Tak więc witaj i baw się dobrze podpalając/zamrażając/dusząc swoich przeciwników podczas wielu magicznych pojedynków.

 

I takie pytania kontrolne mam dla Ciebie:

1. A lubisz historię?

2. Zapoznałeś się kiedyś z uniwersum WH40K przedstawionym w grach?

3. Niemiecka stal Kruppa, czy rosyjskie spawane płyty walcowane? (chodzi mi tutaj o wojska pancerne)

Edytowano przez Gatrin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać:

 

 

Trudny charakter - jest

Wygórowane wymagania odnośnie przyjaźni - jest

 

 

 

Pewność siebie w matmie - jest

 

Porozmawiajmy po gimnazjum. Mieć piątkę w podstawówce jest banalnie proste do wykonania.

 

 

 

Uwielbienie literatury - jest

Mitologia - jest

 

 

 

 

 

Podobna opinia - jest

 

 

 

Tworzenie własnych światów - jest

 

 

 

Szczerość do bólu - jest

 

Tak więc witaj i baw się dobrze podpalając/zamrażając/dusząc swoich przeciwników podczas wielu magicznych pojedynków.

 

I takie pytania kontrolne mam dla Ciebie:

1. A lubisz historię?

2. Zapoznałeś się kiedyś z uniwersum WH40K przedstawionym w grach?

3. Niemiecka stal Kruppa, czy rosyjskie spawane płyty walcowane? (chodzi mi tutaj o wojska pancerne)

1. Tak.

2. Nie.

3. Rosyjskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...