Skocz do zawartości

[Gra] Diablo: Crossover


Arcybiskup z Canterbury

Recommended Posts

- Oto i nasza zguba! - Krzyknął zachwycony biorąc słoik. Wręczył go Maurielowi. Właściwie to wepchnął mu go do rąk.

- Czyń honory aniołku. Jeżeli wyczuje kim jestem na pewno się wystraszy i sobie pójdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Co ona tam mamrocze? - Zapytał anioła nadstawiając słuch. Mówiła zbyt cicho aby mógł wychwycić z tego coś sensownego.

- Może zdobędziesz się na to aby powiedzieć jej że zawsze może podwyższyć głos

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Skoro byłabyś opętana przez demona to nic dziwnego że cię zabili - Stwierdził, trzymając się za brodę. - Wygląda na to że ci ludzie są dobrzy a nie źli. Sprawę uważam za zamkniętą!

Lacus zaśmiał się i podskakując skierował się w stronę wyjścia, dając wrażenie jakby już kompletnie nic go nie obchodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czy to oznacza że teraz zostaniemy siewcami sprawiedliwości? Mścicielami którzy zlikwidują złych panów i udaremnią ich niecne czyny?

Demon odwrócił się na pięcie i wrócił do Mauriela i ducha.

- Powiedz nam dziewuszko kogo mamy szukać. Kto cię zgwałcił, zabił i zgwałcił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duch jęknął ze zrezygnowaniem.

Nie pamiętam. Było ich trzech i jedna kobieta, na pewno tak. Ona dowodziła. Ona mówiła, że mają mnie topić. Różowa i tłusta jak wieprz, wpatrywała się swoimi złośliwymi oczkami z satysfakcją, kiedy umierałam. A ja ją przeklęłam i to były moje ostatnie słowa zmieszane z mułem i wodą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ech...kobiety. Dlaczego gdy dzieje się coś złego musi być w to zamieszana kobieta? - Rzekł, kierując wzrok ku ziemi. - Co by było gdyby Diablo, Mefisto i Baal byli kobietami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Już wcześniej mogliśmy to zrobić. Jeśli nie zwaliłby nam się na głowę ktoś... cięższy - zastanowił się Mauriel.

Umiem grać w karty - duch był wyraźnie zadowolony z siebie.

Chodźmy, bo jeszcze pomyślą aby uciekać!

Świetlista kulka wysunęła się  z rąk anioła i podążyła w kierunku drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Myślisz że będzie chciała grać w rozbieranego? - Lacus zapytał Mauriela, chociaż brzmiało to tak jakby mówił do samego siebie. Jakby nigdy nic ruszył za lecącą kulką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...