Skocz do zawartości

Wybory Księżniczkowe 2015


Sakitta

Wybory  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo głosujesz?

    • Grzegorz Michał Braun (Aby Polska nie zginęła)
      4
    • Andrzej Sebastian Duda (Przyszłość ma na imię Polska; Godne życie w bezpiecznej Polsce)
      1
    • Adam Sebastian Jarubas (Wybieramy przyszłość; Adam Jarubas – Głos rozsądku)
      0
    • Bronisław Maria Komorowski (Wybierz zgodę i bezpieczeństwo)
      1
    • Janusz Ryszard Korwin-Mikke (Dumna bogata Polska)
      12
    • Marian Janusz Kowalski (Silny człowiek na trudne czasy)
      1
    • Paweł Piotr Kukiz (Potrafisz Polsko!)
      11
    • Magdalena Agnieszka Ogórek (Polska od nowa)
      1
    • Janusz Marian Palikot (Aktywny prezydent – to jest możliwe; Wszystko jest możliwe; Zrobię z nimi porządek!)
      0
    • Paweł Jan Tanajno (Co zrobisz jak wygrasz?! Możesz!)
      0
    • Jacek Wilk (Poważnie o Polsce)
      1
    • Twilight Sparkle (Przyjaźń to magia)
      3
    • Celestia (Postaw na długoletnie doświadczenie)
      14
    • Luna (Noc będzie trwała wiecznie!)
      8
    • Mi Amore Cadenza (Słonko wzeszło, wstawaj z biedronkami, klaszcz w kopytka i ruszaj bioderkami!)
      8
  2. 2. II TURA

    • Bronisław Maria Komorowski
      4
    • Andrzej Sebastian Duda
      10


Recommended Posts

Witajcie drodzy wyborcy. W nadchodzących wyborach, jak wiecie, bierze udział aż 15-stu kandydatów, licząc oczywiście z księżniczkami, które cieszą się rosnącym poparciem. Kogo byście wybrali 10 maja? Księżniczkę, czy prezydenta?

Edytowano przez Sakitta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie, moim zdaniem Celestia gniecie pozostałych kandydatów. Jej doświadczenie sięga ponad tysiąca lat na tronie. W tym równy tysiąc samotnie.

Jej pacyfistyczna polityka jak dotąd była dość skuteczna.

Wysłano przez Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem jedyną słuszną opcję - Księżniczkę Cadance. 
Zastanawiałem się nad wieczną nocą, ale według mnie noc to pora zbyt wyjątkowa, aby mogła trwać wiecznie. Zapewne straciłaby na uroku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Na liście nie brakuje przypadkiem pana Brauna?

Jest na samej górze w ankiecie :)

 

Nawet na forum o kolorowych, gadających osiołkach nie odpocznę od polityki (co ja gadam - w jaki sposób mam od niej odpocząć, skoro wybory robią w moje urodziny?) ;_;

 

Cóż, też bym chyba najchętniej oddał głos na siebie bądź na księżniczkę Celestię. Chyba serio zacznę rozsyłać do znajomych spot jedynej rozsądnej kandydatki na to stanowisko



No ale jakiś obywatelski obowiązek trzeba zrobić i na kogoś oddać głos. O ile z pierwszym facetem zgadzam się co do kwestii żydowskiej i jego polityki wobec Ukrainy, tak intronizacja Chrystusa Króla czy próby ściągnięcia broni atomowej to dla mnie czysta abstrakcja. Drugi to skończony populista, który przy obniżce podatków chce zwiększyć zapomogi socjalne - JAK?. Jarubas... kto to w ogóle jest? Czwartemu panu już dziękujemy za dotychczasową prezydenturę, za krzesło, za Szoguna i za populistyczne hasełka o budowaniu zgody (które raczej zadziałają, bo z doświadczenia widzę, że ludzie biorą resztę kandydatów za wariatów, więc Bronisław najmniejsze zło). Krul... OK, fajne poglądy o gospodarce, no ale niech on skończy w końcu pieprzyć farmazony o tym, że Putin byłby dobrym carem Polski, że strzelałby do górników, że za Hitlera były niższe podatki, że ludzi brzydkich nie powinno się pokazywać publicznie bo z takimi hasełkami znów skończy na granicy 2% poparcia. Marian, czyli człowiek, który na twarzy ma wypisane "głosuj na mnie, albo wp :yay: dol". Patriota, ale razi oko podstawowe wykształcenie, nie wyobrażam go sobie na stanowisku głowy państwa. Kukiz fajnie gada, szczerze, ma charyzmę, ma szansę być czarnym koniem wyborów ale niech rozszerzy swój program o coś innego, niż wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych. Mimo wszystko on jest dla mnie najmniejszym złem. Ogórek to fajna babka, ale w życiu nie poprę SLD. Palikot zmarnował szansę na duże poparcie po kadencji Ruchu Palikota, który miał potencjał, ale został on doszczętnie zmarnowany. Tanajno to ciekawy człowiek, który chciałby, żeby nawet cena papieru toaletowego była przesądzona w ogólnopaństwowym referendum. Wilk z kolei jakoś nie sprawia wrażenia osoby, której mógłbym zaufać (na jednej stronie miał dać projekt nowej konstytucji, chyba do teraz tego nie zrobił :v )

Tak wygląda moje spojrzenie w skrócie na kandydatów. Gdyby rzeczywiście postacie z MLP mogły kandydować, to nie miałbym żadnych problemów z wyborem. A tak to znów muszę kombinować :v

Dlatego życzę wszystkim, by na spokojnie przeanalizowali sobie kandydatów na to jakże zaszczytne stanowisko i oddali MĄDRZE swój głos nie argumentując tym, że "ładnie wygląda", bo "byleby xxx nie wygrał".

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli jakiś polityk wzbudza twoją sympatię to oznacza tyle, że o wiele lepiej tobą manipuluje.

On i jego wyborcy. Wszyscy wiemy, że sam polityk to tylko wierzchołek góry lodowej. Np na takiego Dudę prawie wszyscy patrzą przez pryzmat "moherów" a na Korwina przez pryzmat gimbusów. Polityka to jednak jest bagno, w szczególności ta internetowa. Tam każdy próbuje manipulować każdym innym, zwykłą notkę nawet dwa przeciwne stronnictwa są w stanie jednocześnie wykorzystać na swoją korzyść. Dramat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pięć lat to twój kandydat może się już przekręcić.

 

Korwin jest cyborgiem i w wieku 72 lat zrobił dzieciaka, serio w to wierzysz? :rainderp:

 

 

A tak całkiem serio, osobiście stawiałbym pomiędzy Korwinem, a Kukizem, z czego bardziej na tego pierwszego. Kukiz jest dobrym kandydatem, bardzo dobrym i myślę, że jest takim synonimem wkurwionego i ogarniającego ten cały burdel jaki się dzieje w Polsce obywatela. Jednak brakuje mu doświadczenia dyplomatycznego i nie jest politykiem. Uważam, że to bardzo fajnie, że jest antysystemowy, głosi prawicowe poglądy, jednak prędzej widziabym go w jakiś większych lokalnych strukturach samorządowych (albo i nawet w partii KORWiN). Wątpię szczerze by sobie poradził na stanowisku prezydenta. Osobiście myślę, że Korwin mógłby jeszcze więcej, bo ma większe zaplecze doświadczeń, bardziej rozbudowany plan na odbudowę systemu emerytalnego, gospodarki i wielu innych. Oprócz tego ma przecież partię, która na 99% wejdzie do sejmu teraz. To dość mocne argumenty za nim i dlatego na niego oddam w tym roku głos.

 

 

 

Krul... OK, fajne poglądy o gospodarce, no ale niech on skończy w końcu pieprzyć farmazony o tym, że Putin byłby dobrym carem Polski, że strzelałby do górników, że za Hitlera były niższe podatki, że ludzi brzydkich nie powinno się pokazywać publicznie bo z takimi hasełkami znów skończy na granicy 2% poparcia.

 

Ale wyłącz TVN, bo serio dając się tak manipulować to daleko nie zajdziesz :v

 

- że strzelałby do górników

 

Niech sobie (ludzie) demonstrują, byle spokojnie. Bo jak zaczną palić, niszczyć domy i rozwalać samochody - to do akcji wkroczy policja, a w razie konieczności i wojsko. Nie można pozwalać na to, by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł. Dlaczego dano im te pieniądze? Bo mieli kilofy? To był taki sam rabunek, jak włamanie do mieszkania. Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania".

Jawna manipulacja
 
- za Hitlera były niższe podatki
To jest fakt, a nie żadne wychwalanie Hitlera. Jak Ci powiem, że za czasów komuny wschodziło Słońce to jestem komunistą? :v
 
Resztę traktuję jako jego prywatne opinie i dopóki jego liberalne poglądy nie wciskają mi ich - nie mam nic przeciwko temu.
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukiz? Proszę cię Siper, proszę. Facet który nie ma własnego programu, dał się kilkukrotnie poznać jako pragmatyk (wspomnę o jego krótkiej, acz naprawdę pięknej konwersacji z Holocherem), a o swoich sztandarowych JOWach wypowiadał się parę lat temu... negatywnie. Nie wspomnę o tym, że miota się od lewicy do prawicy i poza swoimi JOWami raczej pomysłu na Nową Silną Dumną Polskę nie ma.

 

Jak dla mnie ten facet powinien być martwy politycznie bardziej niż Stonoga, a nie świecić dupą jako najlepszy "niezależny" kandydat na prezydenta.

 

To jest to o czym mówię. Koleś jest w porządku, ale nie dałby sobie rady na stanowisku prezydenta :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące jest wykształcenie owych kandydatów. Sami magistrzy (jak moje nauczycielki z podstawówki) za wyjątkiem:

 

Kowalski - podstawowe (o zgrozo!),

Kukiz - średnie (nie najgorzej, ale z tym nie ma co wpychać się przed szereg, ponieważ przedszkolanki są lepiej wykształcone),

Ogórek i Duda - doktorzy (takie było nabijanie się z blondynki, a tu się okazuje, że w edukacji zaszła dalej od reszty moronów, lecz i tak na nią nie zagłosuję, na Dudę zresztą też).

 

Lecz jedno pytanie: dlaczego nie ma profesorów? Przecież to wybory na głowę państwa, więc dlaczego próżno tu szukać największych polskich intelektów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...