Skocz do zawartości

Wybory Księżniczkowe 2015


Sakitta

Wybory  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo głosujesz?

    • Grzegorz Michał Braun (Aby Polska nie zginęła)
      4
    • Andrzej Sebastian Duda (Przyszłość ma na imię Polska; Godne życie w bezpiecznej Polsce)
      1
    • Adam Sebastian Jarubas (Wybieramy przyszłość; Adam Jarubas – Głos rozsądku)
      0
    • Bronisław Maria Komorowski (Wybierz zgodę i bezpieczeństwo)
      1
    • Janusz Ryszard Korwin-Mikke (Dumna bogata Polska)
      12
    • Marian Janusz Kowalski (Silny człowiek na trudne czasy)
      1
    • Paweł Piotr Kukiz (Potrafisz Polsko!)
      11
    • Magdalena Agnieszka Ogórek (Polska od nowa)
      1
    • Janusz Marian Palikot (Aktywny prezydent – to jest możliwe; Wszystko jest możliwe; Zrobię z nimi porządek!)
      0
    • Paweł Jan Tanajno (Co zrobisz jak wygrasz?! Możesz!)
      0
    • Jacek Wilk (Poważnie o Polsce)
      1
    • Twilight Sparkle (Przyjaźń to magia)
      3
    • Celestia (Postaw na długoletnie doświadczenie)
      14
    • Luna (Noc będzie trwała wiecznie!)
      8
    • Mi Amore Cadenza (Słonko wzeszło, wstawaj z biedronkami, klaszcz w kopytka i ruszaj bioderkami!)
      8
  2. 2. II TURA

    • Bronisław Maria Komorowski
      4
    • Andrzej Sebastian Duda
      10


Recommended Posts

Zagłosowałbym na Brauna, ale wiem, że komisja była by innego zdania.

 

Czekam aż wybory odbędą się w drodze bezpośredniej...

 

Wyborów prezydenckich nie da się sfałszować tak łatwo jak samorządowych. Argument z pierwszą stroną karty do głosowania znika, bo jest tylko jedna.

A jak tak bardzo się obawiasz to zawsze możesz nagrać jak wrzucasz poprawną kartę do urny :wow:

 

Jak to dziwnie brzmi :spike: Zupełnie jakbyśmy żyli na jakiejś Białorusi z Łukaszenką na czele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak bardzo się obawiasz to zawsze możesz nagrać jak wrzucasz poprawną kartę do urny

 

Przecież ostatnio tak robili, a komisje stwierdzały, że i tak nikt nie oddał głosu na bodajże Korwina.

 

Poza tym jeszcze to:

http://niezalezna.pl/66705-co-sie-dzieje-z-kartami-do-glosowania-nikt-ich-nie-liczy-i-nie-kontroluje

 

11081150_387563921428150_266086901667826

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztum czeka :kappa:

Jestem ogólnie pozytywnie zaskoczony tym, że w moim obwodzie było naprawdę dużo osób. Na wyborach do europarlamentu byłem dosłownie ja sam jeden, teraz musiałem trochę odczekać na kartę. Mam nadzieję, że frekwencja dopisze :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza ustawa prezydenta dudy. Każde rondo zostanie przemianowane na "Rondo zamordowanych w Smoleńsku", albo Lecha Kaczyńskiego.

2. Wrak samolotu zostanie postawiony jako pomnik w miejscu kolumny Zygmunta.

3. Zakaz emigracji dla młodzieży poniżej 28. Roku życia.

4. Niechodzenie do kościoła jest karane dwudziestoma batami.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę, że wygrał Duda, a nie bandyta Komorowski. Ale najbardziej się cieszę, że Kukiz i Korwin mają 3 i 4 miejsce. Oby połączyli siły do wyborów parlamentarnych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Było do przewidzenia, że dostaną się Komorowski i Duda. Na jednego z nich nawet głosowałem, bo prawdę powiedziawszy z całej reszty sympatyzuję jeszcze tylko z Palikotem, ale jego pragnę mieć w opozycji, bo do tego się nadaje jak nikt inny. Niemniej jednak, boję się wyników drugiej tury. Jeżeli Duda wygra... cóż, trzeba się przyłożyć do nauki języków obcych, bo nie zamierzam żyć w państwie kościelnym, gdzie dług publiczny pójdzie w górę jak Mojżesz. Tyle naobiecywał, że budżet państwa nie ma najmniejszych szans tego wytrzymać. Albo mamy tutaj pospolitego kłamcę, albo kogoś, komu nie podoba się zarówno euro, jak i złoty, bo tej waluty niedługo może już nie być.

Edytowano przez Sakitta
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić ankietę jedynie z Komorowskim i Dudą do wyboru.



I to jest problem. Ci którzy chcą zmian zagłosują na Dudę. Obawiam się że znaczna część elektoratu Kukiza właśnie to zrobi. Z drugiej strony PO chyba teraz zmobilizuje swój elektorat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

W sumie, to w drugiej turze trzeba dopuścić do tego, aby w kraju nic się nie zmieniło -_-

 

A źle ci? Nie przypominam sobie epoki, w której żyłoby się lepiej, jak Polska długo istnieje. Jestem szczęśliwy, porównując obecne realia z naszą historią, czy z sytuacją w innych krajach, nie licząc tych kilku na zachodzie.

EDIT TEMATU: Dodałem drugie pytanie. Nie ma już innych opcji, jak tylko dwaj kandydaci. (Wskazówka do głosowania [nie jestem specjalistą od tego forum, ale tak wygląda z moich obserwacji]: aby oddać głos, należy kliknąć ,,Usuń mój głos", a następnie ponownie udzielić odpowiedzi na oba pytania. Nie chciałem usuwać poprzedniego pytania, co nie miałoby sensu, dlatego dalej można na nie udzielić odpowiedzi.)

Edytowano przez Sakitta
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie ja nie widzę żadnej różnicy między POPis'em a PiSPO'em. Wybieranie między Komorem ,a Dudą to jak wybieranie między ,nie nieważne czym (zbyt wiele niecenzuralnych słów) . Ahh i dalej Polska będzie Ukrainę wspierać .kur.. Australio ,nadlatuje.

Jak by wygrał Palikot ,Boże uchowaj.

A źle ci? Nie przypominam sobie epoki, w której żyłoby się lepiej, jak Polska długo istnieje. Jestem szczęśliwy, porównując obecne realia z naszą historią, czy z sytuacją w innych krajach, nie licząc tych kilku na zachodzie.(trzeba być ślepym żeby nie widzieć, że żyjemy w złotym okresie dla Polski!) Dla mnie ten kolor to nie złoto a taki brzydki brązowy. Ale co się dziwić skoro jak liberał-konserwatysta jestem. Ale tak jest złoty okres dla Polski gdzie prezydent robi z siebie idiotę a całe dobro narodowe jest wyprzedawane. Tak złoty okres ,że działalność musiałem w Szkocji zarejestrować ,żeby mnie skarbówka i ZUS nie rozwaliły.

Edytowano przez White Hood
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Kwaśniewskiego + wolałem, aby doszło do jakiś zmian na lepszy czy cuś. Teraz mam walkę pomiędzy frajerem a wariatem. Ja tam nie mówię, że w Polsce jest jakoś super źle, bo jak ktoś ma łeb, to se poradzi. Chciałem tylko jakiś zmian na lepsze, a nie ciągłe tkwienie w tym samym. Komor jest nudny jak flaki z olejem i nic nie robi i pomimo tego, że ta perspektywa wydaje mi się być ujowa, to i tak lepsze to niż Duda-sruda. Tak czy tak, i tak źle i tak nie dobrze, bo chciałem jakiś zmian, ale wszystko, byle nie Dude.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...