Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Ogólnie o produkcjach Wargaming - World of Tanks, World of Warplanes i World of Warships


Kuracyja

Recommended Posts

Nie rozumiem koncepcji wykorzystania czołgów w mieście, albo terenie górskim bez wsparcia piech. Niestety niemal każda mapa w WoT jest miksem 3-5 ścieżek, które wybieramy sobie w zależności od poziomu naszego libido w ciągu pierwszych 30 sek. Każda ścieżka to korytarz (tunel) ze skarp, bądź ścian budynków w pobliżu których znajdują się sterty gruzu, głazy, za którymi można skitrać nasz wielki kawałek papieru. Kiedy jesteśmy nastawieni na zakładanie sidescrapa w strategicznym miejscu, nasz team da d**y tak bardzo, że koniec końców nic nam nasz "skyll" i taktyka nie da, bo zostaniemy sami na 10 napalonych samców w czołgach Vlll Tieru. Powyżej 500 metrów nigdy nikt w tej grze nie będzie strzelał, bo ruskie nie dałyby sobie rady ( w przeciwieństwie do Germoney). Ostatnia sprawa. Mówisz, że masz skilla? Ciekawe co na to system losujący penetrację i miejsce trafienia?! 

 

Ogólnie rzecz biorąc WoT to wujnia z grzybnią, którą WT pogrzebałby, gdyby pojawił się wcześniej.

 

I tak muszę sobie tutaj pogratulować cierpliwości i wbicia ruskiego meda 10 tieru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego WT, nawet bez mojej ukochanej arty, jest bardziej grywalny i daje sporo satysfakcji przy większym realizmie i odczuciach, płynących z rozgrywki. Jadąc nawet mniejszymi czołgami można poczuć moc... Są też karabiny maszynowe i szczątkowe (czasami bardziej intensywne) działania lotnictwa, co również jest sporym pozytywem. Poza tym - fizyka, obrażenia i zrezygnowanie z HP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozmowy dlaczego Ocean Steel jest lepszy od Wows, wyszła rozmowa "dlaczego WT jest pod każdym K***A względem lepszy od wota"...

Pierwsze co mi na myśl przychodzi "dlaczego wot jest lepszy niż czołgi od WT" są: DRIFTUJĄCE TYGRYSY :D Każdy czołg ma taki promień skrętu przy zatrzymaniu, że moje TD'ki obrócą się o 90 stopni zanim się zatrzymają i kij ich obchodzi, że chcę się w miejscu zatrzymać ...

Drugie: de facto każdy, każdego ma na hita, może czasami jest to dobrze, ale bez jaj, na rezerwach wychodzi tak: ty rozwalasz przeciwnika na hita, wyjeżdża kolejny i cię rozwala.

Dalej nic nie będę pisał, bo będziecie zrzędzić, że "hejtuję grę w którą pewnie nigdy nie grałem etc.", a ja po prostu próbuję ratować honor gry w której spędziłem setki godzin serio się bawiąc i ciesząc się z rozgrywki. Posiadając zgrany zespół na CW czy twierdzach, dobrego rozstawiającego, dopiero w tym momencie widzisz co jest dobre w World Of Tanks: GRA ZESPOŁOWA :shock: Może właśnie was zdziwiłem, ale tak, wot jest grą zespołową tzn. możesz kogoś uratować zebrać hity za niego czasem nawet poświęcić się dla dobra drużyny, będąc ostatnim ze swojego teamu vs. 3 wygrać bitwę. W WT tego nie uraczycie ...

Widzieliście w WT esport? Bo w Wocie jest :D

 

Nie wiem czy się zastanawialiście, ale wot jest bardziej nastawiony na ludzi starszych: mój tata na przykład ma 27 177 (ja 18 730).

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w WoT-a od czasów bety i chyba zdążyłem poznać grę - jej zasady i drogę 'rozwoju'. Na temat SO już się wypowiadałem i nie do wszystkich moich wyjaśnień się odniosłeś, a teraz bronisz czołgów tak, jakby to były okopy św. Trójcy.

Gra zespołowa? Rly? Nie wiedziałem... Taki pro tip - w WT też możesz mieć zgraną ekipę i, tak samo jak w WoT, zwiększa to szanse na zwycięstwo. Nie wiem, czy jest esport w WT, nie gram zawodowo i to się raczej nigdy nie zmieni. Fakt, iż przesiedziałem całe dnie przy produkcji WG nie oznacza, że nie dostrzegam poważnych wad tej produkcji oraz chorej drogi 'rozwoju', jaką obrało sobie studio. Naturalnie, to Twój wolny czas i zrobisz z nim, co zechcesz, po prostu ja, grając w WT, czuję się bardziej pancernie, nawet bez arty i mojego klanu.

Na koniec jeszcze - skąd ten argument o ludziach starszych? Przecież system HP, fizyka i model obrażeń, który jest w WoT, sugeruje mi, że jest to gra, przeznaczona głównie (chociaż nie tylko) dla młodszych odbiorców. WT zaś nie jest dla każdego i tam pomidorki są szybko eksterminowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

>Steel Ocean jest p2w ponieważ ... są złote pociski i są tylko za golda

>Wot nie jest p2w ponieważ ... są złote pociski, LECZ mogą być kupione za kredyty.

>Wows nie jest p2w ponieważ ... nie ma złotych pocisków? lol

Czy w wows planują dodanie złotych pocisków? Chyba nie, wystarczająco jest chyba gdy jest do kupienia złote wyposażenie (za kredyty się pewnie da, ale jeszcze tego nie kupowałem).

Czy w wows planują coś spieprzyć? Na chwilę obecną wprowadzają wszystkie najlepsze modyfikacje dostępne w necie i za niedługo pewnie nie trzeba będzie żadnych instalować (chyba, że ktoś chce mieć kucyki jako kapitanów tak jak ja xD).

 

Wows>Steel Ocean

I tak, warto pograć w wows (zobaczymy co gadziny od WT wymyślą ... jeśli coś słabszego to będzie 2:1 dla WG xD ).

Racja Gajin musi uważać, bo jeszcze przegrają tą zimną wojnę panującą między studiami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Ensifer said:

Na koniec jeszcze - skąd ten argument o ludziach starszych? Przecież system HP, fizyka i model obrażeń, który jest w WoT, sugeruje mi, że jest to gra, przeznaczona głównie (chociaż nie tylko) dla młodszych odbiorców

W moich klanach (w tych których byłem, a było ich co najmniej 4) jednym z podstawowych wymogów było 18+, a większość graczy miała nawet 30+ i nawet wyżej. Ogólnie wot jest znacznie łatwiejszą do ogarnięcia grą niż reszta produkcji tu wymienionych.

 

4 hours ago, Ensifer said:

Taki pro tip - w WT też możesz mieć zgraną ekipę i, tak samo jak w WoT, zwiększa to szanse na zwycięstwo.

Gdzie ja ci znajdę w WT zgraną ekipę jak ani nie ma klanów, ani nie ma pokoi treningowych?

 

4 hours ago, Ensifer said:

grając w WT, czuję się bardziej pancernie, nawet bez arty i mojego klanu.

Nie no fajnie :D wiesz, w czołgu możesz czuć się jak we własnym domu :D Jeśli ci się przyjemnie gra, bez klanu i innych takich rzeczy to proszę bardzo, tylko stwierdzam, że wot jest ciekawszy biorąc pod uwagę RNG ... za to WT pozwala na niszczenie z czołgów, samoloty (co mi się miesiąc temu zdarzyło ze Stuga w samolot trafić z podstawowego działa ...).

 

4 hours ago, Ensifer said:

Fakt, iż przesiedziałem całe dnie przy produkcji WG nie oznacza, że nie dostrzegam poważnych wad tej produkcji oraz chorej drogi 'rozwoju', jaką obrało sobie studio.

Mógłbyś wymienić? Sam jestem ciekaw skąd się ten hejt u ciebie wziął :flutterbitch:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

Gdzie ja ci znajdę w WT zgraną ekipę jak ani nie ma klanów, ani nie ma pokoi treningowych?

 

No i tutaj strzeliłeś kulą prościutko w płot. Oczywiście na forum WT nie ma wymienionych wszystkich dywizjonów, to raz.

 

Dwa - masz nabite w WT 30 godzin. Gadasz, że nie możesz znaleźć ekipy. Tak się składa, że mamy siebie w znajomych w grze... widzisz na Steam, kto ma grę. Wystarczy spytać, do cholery! Język Ci urwało?!

 

I na koniec Twoje własne pytanie zadaję właśnie Tobie:

Cytuj

Sam jestem ciekaw skąd się ten hejt [na WT ~K.] u ciebie wziął :flutterbitch:

 

Edytowano przez Kuracyja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Kuracyja napisał:

 

No i tutaj strzeliłeś kulą prościutko w płot. Oczywiście na forum WT nie ma wymienionych wszystkich dywizjonów, to raz.

 

Ubiegłeś mnie z tymi klanami i pokojami treningowymi. W sumie to aż sam zgłupiałem i postanowiłem odpalić WT (dawno nie wchodziłem, teraz tylko pociągi mi w głowie), żeby sprawdzić, czy o czymś zapomniałem.

3 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

W moich klanach (w tych których byłem, a było ich co najmniej 4) jednym z podstawowych wymogów było 18+, a większość graczy miała nawet 30+ i nawet wyżej. Ogólnie wot jest znacznie łatwiejszą do ogarnięcia grą niż reszta produkcji tu wymienionych.

QED. WoT to bardziej gra zręcznościowa.

3 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

Mógłbyś wymienić? Sam jestem ciekaw skąd się ten hejt u ciebie wziął :flutterbitch:

Konstruktywna krytyka = hejt. Dobra, zaczynam z mową nienawiści:

a) nerfy na artę (moje ukochane Su-26!);

b) "modele propotypowe" i drzewka rozwoju wzięte chyba z kosmosu;

c) grywalne nacje w rodzaju Chińczyków;

d) system HP;

e) celne trafienia z przebiciem bez zadawania obrażeń;

f) głupi team pomidorów, który zna tylko hasło "rush";

g) nerfy dla Hotchkiss H-35;

h) Maus oraz powojenne wynalazki, które zresztą pojawiają się w WT, jednak nie w takich ilościach;

i) nie ma samolotów;

j) ciężko wyjść na zero, grając artą bez premki;

k) wysoka powtarzalność rozwiązań taktycznych na mapach - nuda po dłuższym graniu;

l) stockowe pojazdy to złom.

Chyba wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kuracyja said:

Dwa - masz nabite w WT 30 godzin.

Jak na mnie to dużo :D

1 hour ago, Kuracyja said:

Gadasz, że nie możesz znaleźć ekipy.

Nie pisałem, że szukam.

1 hour ago, Kuracyja said:

Tak się składa, że mamy siebie w znajomych w grze... widzisz na Steam, kto ma grę. Wystarczy spytać, do cholery! Język Ci urwało?!

Od pewnego czasu nawet nie wchodzę na grę, a jak już to robię to gram z kolegą zza ściany.

1 hour ago, Kuracyja said:

Sam jestem ciekaw skąd się ten hejt [na WT ~K.] u ciebie wziął :flutterbitch:

Napisz gdzie zhejciłem to przeproszę ...

1 hour ago, Ensifer said:

WoT to bardziej gra zręcznościowa.

Prawda, a WT to strzelanie do pikselów, albo do zielonego wskaźnika który ci mówi czy masz możliwość trafienia xD

1 hour ago, Ensifer said:

Konstruktywna krytyka = hejt.

ZAWSZE :D

1 hour ago, Ensifer said:

a) nerfy na artę

Zgadzam się.

1 hour ago, Ensifer said:

b) "modele propotypowe" i drzewka rozwoju wzięte chyba z kosmosu;

c) grywalne nacje w rodzaju Chińczyków;

(...)

h) Maus oraz powojenne wynalazki, które zresztą pojawiają się w WT, jednak nie w takich ilościach;

Jednym z założeń gry jest takie, że można sobie pograć tankami które nigdy nie istniały, wiem, że niektóre są radosnymi wymysłami twórców, ale czymś trzeba było zapchać 10 tiery ... i wcale im się nie dziwię, że w ten sposób to zrobili. Kilka razy już usuwali dziwne prototypy, zmieniali klasy itp.

1 hour ago, Ensifer said:

d) system HP;

Bo to gra arcadowa?

1 hour ago, Ensifer said:

e) celne trafienia z przebiciem bez zadawania obrażeń;

Tak to może być wkurzające jak pocisk zamiast rozwalić pojazd przeciwnika jakieś 3x zabija gąsienicę ...

1 hour ago, Ensifer said:

f) głupi team pomidorów, który zna tylko hasło "rush";

Nie pisz mi, że w innych grach tego nie ma ... lol

1 hour ago, Ensifer said:

g) nerfy dla Hotchkiss H-35;

Bo może było zbyt OP??? Pomyślałeś o tym, czy dodałeś to "g" tylko by mnie wkurzyć? :D

1 hour ago, Ensifer said:

i) nie ma samolotów;

Jest wowp ... a nie czekaj ... xD

1 hour ago, Ensifer said:

j) ciężko wyjść na zero, grając artą bez premki;

Albo grałeś na zbyt wysokich tierach (8+), albo tak lamiłeś ...

1 hour ago, Ensifer said:

k) wysoka powtarzalność rozwiązań taktycznych na mapach - nuda po dłuższym graniu;

Powiedz to mojemu tacie ... i innym osobom co mają po 20k bitew i więcej.

Dodatkowo: UWAGA FILMIK:

Spoiler

 

 

 

1 hour ago, Ensifer said:

l) stockowe pojazdy to złom.

To akurat wina modelu ekonomicznego gry, chcesz szybciej wymaksować czołg? Zapłać xD

 

Dobra, i ogólnie parę moich opinii, żeby nie było:

World Of Tanks - 8/10

World Of Warplanes - MNIEJ NIZ ZEEEERO!!!!

World Of Warships - 9/10

War Thunder (Samoloty) - 9/10

War Thunder (Czołgi) - 7/10

War Thunder (Statki) - ???/10

Ocean Steel - 6/10 (spróbowałem, ale wolę jednak europejską produkcję)

 

I OCZYWIŚCIE ZAPRASZAM DO DALSZEJ DYSKUSJI (NA CHWILĘ OBECNĄ JEST 4 VS 1, ALE DAJĘ RADĘ XD)

Spoiler

0d38f95dc0601348e10b221249defc8f.thumb.j

 

 

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

 

b) Nie pisałem, że szukam.

c) Od pewnego czasu nawet nie wchodzę na grę, a jak już to robię to gram z kolegą zza ściany.

d) Napisz gdzie zhejciłem to przeproszę ...

 

 

b) Każde Twoje zdanie zostało zinterpretowane iż skoro nie odpowiadają Ci wymagania klanów to nie możesz znaleźć ekipy :v 

c) No to po co gadasz?

d) Ogólnie Twoje wypowiedzi pokazują że WoT > WT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, Kuracyja said:

d) Ogólnie Twoje wypowiedzi pokazują że WoT > WT

I co z tego? To nie znaczy, że hejcę WT ...

 

49 minutes ago, Kuracyja said:

b) Każde Twoje zdanie zostało zinterpretowane iż skoro nie odpowiadają Ci wymagania klanów to nie możesz znaleźć ekipy :v 

c) No to po co gadasz?

Albo mi się zdaje, albo ty w ogóle mnie nie zrozumiałeś ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe porównanie WoTa i WT (wot, ponad 20k bitew na 2 kontach, WT ponad 500 godzin na steamie)

 

Dystans walki: WoT, około 50-100 metrów, rzadko kiedy dalej. A jak już to snajpienie się czołgów. WT, najczęściej 100 metrów i wzwyż. Dość często 400-500 metrów, a bywa i 800-1000 (dość rzadko ale bywa)

 

Strzelanie: WoT, jeśli przebijasz, walisz gdzie chcesz, a jeśli nie, to po weakspotach. Byle trafić w czołg i zjechać HP. WT, celujesz uważnie w silnik i ammo, by wyłączyć czołg 1 strzałem

 

Atakowanie większych grup: WoT, wyjazd samemu na 2 czołgi to w 99% samobójstwo. Nie ważne jacy debile siedzą po drugiej stronie. WT, spokojnie można zaatakować 2-3 czołgi i wszystkie wyłączyć (działa raczej do III ery włącznie)

 

Zachowanie czołgów: Wot, czołgi prawie jak przyklejone, zero czucia masy. Szybkim czołgiem o masie 5 ton jeździ się w zasadzie tak samo, jak szybkim o masie 15. WT, czołgi driftują. Trochę do przesady, ale przynajmniej czuć przy hamowaniu, ze ma się masę 57 ton w tygrysie. 

 

Wykorzystanie sprzętu: WoT, 1 rdzeń i jeszcze 1 na dźwięk. WT przynajmniej 2, jesli nei nawet 4.

 

Model zniszczeń: Wot, czasami odpadają wieże. WT, całkiem spory. 

 

Cóż, już w tym miejscu czołgi od War Thundera zdają się być lepsze. Mimo to, WoT pozostaje dość miłą zabawą na niższych tierach (2-7), gdzie jeszcze relatywnie dużo robimy i mamy fajne zabawki, które naprawdę mogą dać sporo funu z gry (T-34, Panzer IV, KV-2, A-43, BT-2 BT-7 Art., OI i jeszcze parę zabaweczek, które dają spory fun z gry). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

‎2016‎-‎08‎-‎17 at 23:02 MasterOfRainbows napisał:

Widzieliście w WT esport? Bo w Wocie jest :D

W WT też jest. Na początku tego roku były jakie takie rozgrywki Thunder League. Wygrał Ruski Dislike, Polski zespół Dynamight był drugi.

A dorzucając coś od siebie to w WT można kręcić ciekawe filmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gra o maszynach wojennych  z drugiej wojny światowej i zimnej wojny nie musi zawierać elementy E-sportu aby być fajna (tak jak wyżej, jeden z przykładów dlaczego), WOT pogorszył się i to mocno a teraz wydziwiają z jakimiś czołgami szwedzkimi, próbują polskie drzewko stworzyć (pomimo iż z jedną gałęzią jest ciężko), Czechosłowackie gdzie większość to wizja czechów. Dodają coraz więcej czołgów które nie istniały, jak WT dodaje jedną nację to WG też dodaje, zaraz będziemy się śmiać że WOT to fantastyka bo tyle tam niestworzonych czołgów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, czy próbujecie odkopać temat który już uznałem za zakończony? Niech wam będzie ...

1 hour ago, Rapid said:

Dodają coraz więcej czołgów które nie istniały, jak WT dodaje jedną nację to WG też dodaje, zaraz będziemy się śmiać że WOT to fantastyka bo tyle tam niestworzonych czołgów.

Nie wiem czy ty wiesz, ale fani od dawna się śmieją z "historyczności" czołgów w wot. Dla jednych możliwość grania "papierowymi" czołgami jest błędem popełnionych przez twórców, ale dla innych jest świetną okazją, przynajmniej spróbowania czołgów które nigdy nie walczyły. Jedyne co nie podoba mi się w wocie to trzymanie się tego, że "wot to gra historyczna" przez twórców gry, ale ja to uważam jako jakiś żart czy coś w tym stylu ...

1 hour ago, Rapid said:

Ludzie gra o maszynach wojennych  z drugiej wojny światowej i zimnej wojny nie musi zawierać elementy E-sportu aby być fajna

Może nie musi, ale tu po prostu wymieniałem rzeczy których w WT nie ma ... bo w WT nie ma działającej ligi ESL prawda?

1 hour ago, Rapid said:

teraz wydziwiają z jakimiś czołgami szwedzkimi,

https://ritastatusreport.live/2016/08/18/how-much-paper-is-there-in-the-swedish-tree/

1 hour ago, Rapid said:

próbują polskie drzewko stworzyć (pomimo iż z jedną gałęzią jest ciężko), Czechosłowackie gdzie większość to wizja czechów.

Ja też uważam, że tworzenie polskiego drzewka to parodia, ale WG CHCE DAĆ COŚ POLAKOM ...

A co do czechosłowackich ... są inne niż wszystkie? Są. To po kij drążyć? :D (nie przypatrywałem się im więc zdania nie mam)

3 hours ago, Patutu said:

A dorzucając coś od siebie to w WT można kręcić ciekawe filmy.

Przykład poproszę. I nie zmuszaj mnie bym swój filmik wstawił Jednak wstawię xD

Spoiler

DWA Z LEPIEJ WYKONANYCH PRZEZE MNIE FILMIKÓW Z WOTA, RESZTA DOSTĘPNA NA KANALE, TE KTÓRE MAJĄ 2LATA+ SĄ DO OGLĄDNIĘCIA TYLKO NA SWOJĄ WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ :D

 

 

 

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

 

Przykład poproszę. I nie zmuszaj mnie bym swój filmik wstawił Jednak wstawię xD

  Pokaż ukrytą zawartość

DWA Z LEPIEJ WYKONANYCH PRZEZE MNIE FILMIKÓW Z WOTA, RESZTA DOSTĘPNA NA KANALE, TE KTÓRE MAJĄ 2LATA+ SĄ DO OGLĄDNIĘCIA TYLKO NA SWOJĄ WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ :D

 

 

 

 

Proszę bardzo. Film o Dywizjonie 303, prawie wszystkie ujęcia zostały zrobione w WarThunder. Odcinków jest pięć.

Spoiler

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

Wydaje mi się, czy próbujecie odkopać temat który już uznałem za zakończony? Niech wam będzie ...

Nie wiem czy ty wiesz, ale fani od dawna się śmieją z "historyczności" czołgów w wot. Dla jednych możliwość grania "papierowymi" czołgami jest błędem popełnionych przez twórców, ale dla innych jest świetną okazją, przynajmniej spróbowania czołgów które nigdy nie walczyły. Jedyne co nie podoba mi się w wocie to trzymanie się tego, że "wot to gra historyczna" przez twórców gry, ale ja to uważam jako jakiś żart czy coś w tym stylu ...

Może nie musi, ale tu po prostu wymieniałem rzeczy których w WT nie ma ... bo w WT nie ma działającej ligi ESL prawda?

https://ritastatusreport.live/2016/08/18/how-much-paper-is-there-in-the-swedish-tree/

Ja też uważam, że tworzenie polskiego drzewka to parodia, ale WG CHCE DAĆ COŚ POLAKOM ...

A co do czechosłowackich ... są inne niż wszystkie? Są. To po kij drążyć? :D (nie przypatrywałem się im więc zdania nie mam)

Przykład poproszę. I nie zmuszaj mnie bym swój filmik wstawił Jednak wstawię xD

  Pokaż ukrytą zawartość

DWA Z LEPIEJ WYKONANYCH PRZEZE MNIE FILMIKÓW Z WOTA, RESZTA DOSTĘPNA NA KANALE, TE KTÓRE MAJĄ 2LATA+ SĄ DO OGLĄDNIĘCIA TYLKO NA SWOJĄ WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ :D

 

 

 

Ogólnie trafne uwagi, sry za uniesienie jeśli tak to odebrałeś. A to dlatego iż od jakiegoś czasu strasznie krytycznie wypowiadam się o wocie (o całym, nie widzę w nim prawie plusów, no może to że jest trochę nacji i grafika dobrze wygląda)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
9 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

Co jak co, ale WG ma bardzo dobry poziom supportu, potwierdzone info!

Otaguje @Silicius, bo też stał się ofiarą zabawy dwóch idiotów, szczegóły i ticket w spoilerze:

  Pokaż ukrytą zawartość

wot.thumb.PNG.39abf62807fa18358535779359

 

Potwierdzam, tak było :sparkler2:. Przez nich nie tylko nie udało się nam w nikogo wcelować (nie da się jak ciągle cię przesuwają), ale też wykryto mnie (bo szonszczyk dostał bana):lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód tego, że Matchmaking w Wocie to ... [tu wstaw masę przekleństw]

Po lewej dwa top tiery z mojego teamu, po prawej z przeciwnego ...

Spoiler

shot_054.thumb.jpg.82d21330c97725b9f238e

No i oczywiście napiszę jeszcze o tym, że dzisiaj mnie artką 4 razy rzuciło na miejskie mapy (raz zagrałem zwykłym czołgiem to mnie na el haluf wyrzuciło ...) i 4 porażki ponieważ team w ogóle nie ogarniał co się dzieje ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A ja Wam Panowie i Panie powiem tak: Armored Warfare. Co jak co, ale w WT też są stosowane pewne "triki", (czyli po dwóch-trzech dnia grania, gdzie będziemy cieszyć się z praktycznie każdej bitwy, mm zacznie nas rzucać do pomidorów, tyle w tym naszego szczęścia, że tylko do pomidorów, bo w WoT dochodzi jeszcze masa kwestii związanych z loteriadą penetracyjno-akuratną)

 

Armored Warfare - ja się do siódmego tieru (Challenger 1) dobiłem na PVE (bo na PVE się bardziej opłaca grindować niż na PVP), jak się chce jeszcze więcej to można uderzać w global opsy, ale tam porządny zarobek=wygrana bitwa i dmg. Najpiękniejszy w grze jest luz, przegrasz to przegrasz, jeden pieron bo i tak zarobisz a nie wyjdziesz na zero albo minus tak jak w WoT. Wkurzasz się na kolejną przegraną bitwę na PVP? Odpalasz PVE i poprawa humoru w 5min. (No chyba, że twój team da d**y, ale to całe szczęście nie zdarza się często.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...