Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Ogólnie o produkcjach Wargaming - World of Tanks, World of Warplanes i World of Warships


Kuracyja

Recommended Posts

@The Lord High Protector

Wiesz co jest najgorsze w AW? Brak ludzi. Kolejka by wejść do gry PVP trwa >2 minuty, a ile można grać w PVE pod rząd?

Przyczyną tego jest brak marketingu i czegokolwiek innego by wypromować swoją grę. No dobra, ostatnio widziałem pudełko z kodem w sklepie, ale jedyne co mieli do powiedzenia twórcy gry na okładce jest to, że jest w tej grze polski czołg ...

2 godziny temu The Lord High Protector napisał:

Odpalasz PVE i poprawa humoru w 5min.

Chyba, że twój team jest takimi totalnymi nie ogarami, że przegrywają bitwę PVE :drurrp:

No i nie po to grinduje się czołgi by strzelać do botów, co?

Gry nie hejtuję, nawet jestem pod wrażeniem rzeczy jakie twórcy w tej grze wprowadzili, ale sorry, nie widzę sensu w grze w nią. Nawet nigdzie nie pisze ilu ludzi jest dostępnych! Jest to dla mnie trochę podejrzane ...

Wolę trochę podenerwować się albo sfrustrować tym, że "drużyna gunwo robi - pojechała i poginęła", niż zaczynać grać w następną grę która nie potrafi przeżyć próby czasu. No i jeszcze spróbuj pohandlować z tym, że wot ma sprawnie działającą maszynę zwaną CW i esport :drurrp: (poza niedziałającym MM i błędnie obliczonym RNG to gra się całkiem spoko).

Liczę na konstruktywną rozmowę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ja myślałem, że Ty grasz, żeby sobie pograć, pobawić się i spędzić miło czas. A okazało się, że rżniesz w WoTa dla statów jak dzieciaki w CS:GO.

Masz tu konstruktywną rozmowę:

344s6iw.png

W AW nie idzie się na PVP patrzeć jak wszystkie czołgi poniżej 6 tieru wyżynają w pień gówniaki z ppk. Wbija się na 5 poziom i się idzie na global ops, gdzie na grę czekasz max do 2min. a jak zdechniesz to czekasz 20 czy tam 30 sekund i jesteś z powrotem w tej samej bitwie, tym samym pojazdem. 

 

No ale jak lubisz się denerwować totalną randomowością bitew w WoT... No... każdy w jakimś tam stopniu jest masochistą.:dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz The Lord High Protector napisał:

Przepraszam, ja myślałem, że Ty grasz, żeby sobie pograć, pobawić się i spędzić miło czas. A okazało się, że rżniesz w WoTa dla statów jak dzieciaki w CS:GO.

Masz tu konstruktywną rozmowę:

Przepraszam, że myślałem, że ktoś jak ty potrafi zrozumieć słowa "konstruktywna rozmowa" ... bo w tym momencie (nie wiem czy umyślnie), właśnie mnie bardzo obraziłeś, przyrównując mnie do dzieciaków grających w CS:GO.

3 minuty temu The Lord High Protector napisał:

No ale jak lubisz się denerwować totalną randomowością bitew w WoT...

Przepraszam za to mocno, ale ja ją w pewnym sensie lubię. Jak nie wkurza tak już totalnie, to mogę się dziać naprawdę dziwne i fajne rzeczy.

5 minut temu The Lord High Protector napisał:

Wbija się na 5 poziom i się idzie na global ops, gdzie na grę czekasz max do 2min. a jak zdechniesz to czekasz 20 czy tam 30 sekund i jesteś z powrotem w tej samej bitwie, tym samym pojazdem. 

A tego to nie wiedziałem (bo nikt mi w grze nie raczył tego napisać ...). A jest jakaś różnica w gameplay'u poza tym że jest respawn?

 

Proszę o niehejtowanie mnie za to, że gram w WOT, okej? Jest to jedna z gierek w które mogę sobie spokojnie z ojcem pograć i z nim o niej porozmawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OHOHO A CO MY TU MAMY, ZATWARDZIAŁYCH FANÓW ZABAWNEJ I "CO-BY-BYŁO-GDYBY" ZRĘCZNOŚCIOWEJ STRZELANINKI, ORAZ JESZCZE BARDZIEJ ROZGORYCZONYCH FANÓW GRY, KTÓRA OBIECYWAŁA IM 300% REALIZMU? Plz.

10 minut temu MasterOfRainbows napisał:

Proszę o niehejtowanie mnie za to, że gram w WOT, okej? Jest to jedna z gierek w które mogę sobie spokojnie z ojcem pograć i z nim o niej porozmawiać.

Szacenuk. Ja z ojcem grałem na pegazusie w tanki :rainderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Waryate napisał:

OHOHO A CO MY TU MAMY, ZATWARDZIAŁYCH FANÓW ZABAWNEJ I "CO-BY-BYŁO-GDYBY" ZRĘCZNOŚCIOWEJ STRZELANINKI, ORAZ JESZCZE BARDZIEJ ROZGORYCZONYCH FANÓW GRY, KTÓRA OBIECYWAŁA IM 300% REALIZMU? Plz.

Nie pomagasz :drurrp:

I gdzie ty widzisz w czołgach "strzelaninkę", przecież tam się morduje inne czołgi przy użyciu ciężkich pocisków armatnich! :drurrp:

1 minutę temu Waryate napisał:

Szacenuk. Ja z ojcem grałem na pegazusie w tanki :rainderp:

To też fajnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sobie trochę w WoT pykałem, ale po jakimś czasie mi się znudził. W sumie to i tak lepiej niż czołgi od WT, które doprowadziłyby mnie do zawału, gdyby ostatecznie nie położył na nich krzyżyka...

Edytowano przez Skoniu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

Proszę o niehejtowanie mnie za to, że gram w WOT, okej? Jest to jedna z gierek w które mogę sobie spokojnie z ojcem pograć i z nim o niej porozmawiać.

Nikt Cie nie hejtuje za to, że grasz w WoTa. Bronisz go jak Częstochowy (gdzie większość opinii w temacie nie jest przychylna tej grze), a to wskazuje, że poza WoTem nie grasz w nic innego, jak cała masa ludzi, którzy mają się za pół-bogów bo mają super staty w WoT, CS, LoL itd. itp. Większość z nich życzy innym ciężkich chorób i raka, bo coś tam w randomowej bitwie nie pójdzie.

 

Inna sprawa:czuję że włożyłeś w to hajs, dlatego Cię tak to śmieszy i bawi niezmiernie.

 

Tak właściwie to lepiej jak byś już grał w CS:GO, tam przynajmniej faktycznie liczą się umiejętności, a nie losowanie dużego lotka na każdym kroku. Bo co z tego, że wiesz gdzie trafić pojazd przeciwnika, żeby przebić pancerz, skoro system wylosuje tor lotu z d**y i Twój pocisk za 1000 kredytów czy więcej, przydzwoni  w pancerz wzbudzając tylko śmiech i politowanie twojego przeciwnika?  Dlatego takie WT jest lepsze: 1. bo samo Cię nauczy, wystarczy grać, 2. bo taka pantera stojąca bokiem, jest martwa. Swego czasu w WT można było zauważyć przewagę niemieckich czołgów nad ruskimi na otwartych mapach (chyba na karpatach było to najlepiej widać) niemcy stawali na wzniesieniu i z 500-600m wycinali w pień wszystkie ruskie czołgi, jakie się nawinęły. Ruskie nie mogły zrobić nic bo nie przebijały niemiaszków. Oczywiście w ramach nieśmiertelnego balansu i op stalinium, Gajin zmodyfikował mapę i od tamtej pory trzeba się męczyć w tankowym cqb. Szkoda, ale niestety wszędzie są teraz dzieci, przez co mamy balans zamiast realizmu i nie widzimy bitew typu USSR vs.Germoney.

 

Dlatego uciekam do AW, Army 3, Squadu itp. mających coś wspólnego z realizmem gier, gdzie trzeba coś umieć i zgrać się z innymi, a nie nabijać staty jak dzika świnia.

 

P.S. Jak chcesz się obrażać to się obrażaj, mnie to lotto, tym bardziej, że nigdy z tekstu nie jest tak prosto wywnioskować, czy ktoś z drugiej strony monitora nie ma za dużo czasu i specjalnie nie kręci gównoburzy. :badass: A w ogóle to jak tak bardzo chcesz podyskutować o WoT to może podyskutuj z Tatą? Np. zagrajcie w grę gdzie twój Ojciec będzie atakował WoTa swoimi argumentami, a Ty będziesz go bronił swoimi kontrargumentami. Bo wiesz, tu i tak nikt Ci nie powie: Stary to jest najlepsza gra pod słońcem i doceniam Cię za to, że Ty też w nią grasz i właściwie to moglibyśmy się umówić i zostać ze sobą do końca życia, bo tak sobie cenimy tego Wota, a ja to już mam nawet powieszone zdjęcie SerBa nad łóżkiem...

Pozdrawiam.

 

I jak zwracasz się do kogoś to używaj odpowiednio form grzecznościowych, piszemy po polsku, a nie po angielsku, tu wielka litera przy zwracaniu się do kogoś ma znaczenie. 

Edytowano przez The Lord High Protector
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu The Lord High Protector napisał:

Nikt Cie nie hejtuje za to, że grasz w WoTa.

into

3 minuty temu The Lord High Protector napisał:

Tak właściwie to lepiej jak byś już grał w CS:GO

&

3 minuty temu The Lord High Protector napisał:

Dlatego takie WT jest lepsze

XD

4 minuty temu The Lord High Protector napisał:

mamy balans zamiast realizmu

to jest gra. gry robią ludzie którzy z tego żyją. muszą na czymś zarabiać, skoro gra jest f2p/p2w. a żeby zarobić, muszą sprawić, żeby gracze stamtąd nie uciekali. "mój stary to fanatyk realizmu w wt" to śmieszny ułamek wśród prawdziwych graczy i każuali.

 

6 minut temu The Lord High Protector napisał:

przewagę niemieckich czołgów nad ruskimi[...]niemcy[...]wycinali w pień wszystkie ruskie czołgi, jakie się nawinęły. Ruskie nie mogły zrobić nic bo nie przebijały niemiaszków

Jakby to miało być realistyczne, to na górce powinien stać jeden tygrysek, pińć pz4 a na nich szarżuje 679 T-34-85. ale obawiam się, że wtedy fanatycy realizmu pałający nienawiścią do rosyjskiej myśli technicznej udławiliby się pianą, którą toczą z pysiów :rd6: chyba, że już tak jest, nie wiem.

 

9 minut temu The Lord High Protector napisał:

Dlatego uciekam do AW

Armored Warfare? XD

9 minut temu The Lord High Protector napisał:

Army 3, Squadu itp. mających coś wspólnego z realizmem gier

Fakt. Jak masz pasek głodu, zmęczenia, twoja postać porusza się wolno, skacze nisko a celownik trzęsie się jakbyś miał parkinsona a do tego giniesz od jednego strzału w kolano, to jest to najbardziej realistyczne doświadczenie jakiego może oczekiwać gracz.

10 minut temu The Lord High Protector napisał:

gdzie trzeba coś umieć

a w jakiej grze trzeba nic nie umieć? bo ja to ogólnie nie jestem dobry w gry komputerowe i chciałbym pograć w coś, gdzie nie trzeba nic umieć i można się dobrze bawić.

11 minut temu The Lord High Protector napisał:

zgrać się z innymi

dowolne gry w których grasz z drużyną.

12 minuty temu The Lord High Protector napisał:

a nie nabijać staty jak dzika świnia

w twoich gierkach nie ma statów? to kolejny przejaw realizmu?

 

 

NO I NA SAM KONIEC JAKIEŚ PODSUMOWANIE:

13 minuty temu The Lord High Protector napisał:

Jak chcesz się obrażać to się obrażaj

&

14 minuty temu The Lord High Protector napisał:

A w ogóle to jak tak bardzo chcesz podyskutować o WoT to może podyskutuj z Tatą?

W temacie o grach WG, do których WoT się zalicza...

14 minuty temu The Lord High Protector napisał:

Np. zagrajcie w grę gdzie twój Ojciec będzie atakował WoTa swoimi argumentami, a Ty będziesz go bronił swoimi kontrargumentami.

Cóż za ofensywny komentarz. Nie powinno się tak robić. Bo jeszcze kolega się obrazi, do czego ty go usilnie próbujesz nakłonić. Może ty zagrasz w grę w której twój ojciec będzie cię "nie hejtował" tak jak ty to robisz, podczas gdy ty będziesz się "nie obrażał", tak jak to sugerujesz? Z pewnością będziecie się bawić lepiej niż w pseudo realistycznych produkcjach.

17 minut temu The Lord High Protector napisał:

Bo wiesz, tu i tak nikt Ci nie powie:[tu naprawdę nie było nic ciekawego]

Naprawdę? Pośród tekstów takich jak "nikt Cię nie hejtuje za to że grasz w WoTa"? To czym jest dalsza część twojej wypowiedzi? Może jeśli nie hejtowaniem, to lataniem z kupą na patyku?

22 minuty temu The Lord High Protector napisał:

I jak zwracasz się do kogoś to używaj odpowiednio form grzecznościowych, piszemy po polsku, a nie po angielsku, tu wielka litera przy zwracaniu się do kogoś ma znaczenie. 

Proponuję przykładać więcej uwagi do tego co chce się napisać. Powinieneś usunąć swoją wypowiedź i napisać ją jeszcze raz, tym razem poprawnie. Zdecyduj się czy "nie hejtował" czy może jednak będzie jad i ból dupki, po czym się tego trzymaj. Przyjmij to jako dobrą radę, skoro postanowiłeś nie tylko mówić innym w co mają grać, ale też pouczać ich jak pisać.

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu The Lord High Protector napisał:

a to wskazuje, że poza WoTem nie grasz w nic innego,

I tu się chłopie mylisz! Jak mi nie idzie w wota to gram, np. w WT, Overwatcha lub inne gierki :D

godzinę temu The Lord High Protector napisał:

Jak chcesz się obrażać to się obrażaj,

Jak chcesz mnie obrażać to ci nie wyszło xD

godzinę temu The Lord High Protector napisał:

A w ogóle to jak tak bardzo chcesz podyskutować o WoT to może podyskutuj z Tatą? Np. zagrajcie w grę gdzie twój Ojciec będzie atakował WoTa swoimi argumentami, a Ty będziesz go bronił swoimi kontrargumentami.

Po to są dyskusje w temacie o wocie co nie? No i czy ja nie mam nic innego do roboty niż rozmawiać z Tatą o wadach wota? To się trochę mija z celem wiesz?

godzinę temu The Lord High Protector napisał:

Bo wiesz, tu i tak nikt Ci nie powie: Stary to jest najlepsza gra pod słońcem i doceniam Cię za to, że Ty też w nią grasz i właściwie to moglibyśmy się umówić i zostać ze sobą do końca życia, bo tak sobie cenimy tego Wota, a ja to już mam nawet powieszone zdjęcie SerBa nad łóżkiem...

No tak, tylko dlaczego wszyscy od razu najeżdżają i mówią, że wot to "najgorsza gra jaka powstała i lepiej żebyś zaczął grał w inną niż kontynuować wota już swój 5 rok".

Nie jestem fanboyem wota, grałem trochę i w WT i w AW, więc widzę plusy w obu tych grach i widzę również rzeczy jakie fajnie by było jakby wprowadzili w wocie. Ale też widzę, co wot ma, a inne gry nie. (nie będę tu ich wymieniał ponieważ z twojej strony nie ma konstruktywnej rozmowy tylko najeżdżanie na drugą, jak zmienisz zdanie i zaczniesz inaczej pisać to wypiszę to co chciałem).

 

@Waryate

Nic dodać nic ująć :drurrp:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie...

Albo nie, nie chce mi się już pisać w tym temacie...

 

Wygraliście pyskówkę, gratuluję i pozdrawiam serdecznie.

 

WoT to super gra! :vinylderp:

 

5 godzin temu Waryate napisał:

Jakby to miało być realistyczne, to na górce powinien stać jeden tygrysek, pińć pz4 a na nich szarżuje 679 T-34-85. ale obawiam się, że wtedy fanatycy realizmu pałający nienawiścią do rosyjskiej myśli technicznej udławiliby się pianą, którą toczą z pysiów :rd6: chyba, że już tak jest, nie wiem.

Nie wypisuj takich bzdur, bo wstyd.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No ten ... zacząłem teraz trochę w Wowsy grać i stwierdzam, że jak się człowiek wciągnie to się nawet przyjemnie gra, jeśli ktoś chce dynamiczne walki polecam niszczyciele, dla ćwiczenia multitaskingu, lotniskowce, dla łupiących fistaszki są pancerniki, a dla reszty krążowniki. :drurrp:

A taki tam screen na zachętę:

chyba cień statku xD.PNG(chyba CienStatku xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Na razie wycofuję swoje hejty na temat wota, bo znowu zacząłem grać. Poprawili rozgrywkę....i się gra, tylko nie odpowiada mi skopiowanie mapy "Prohorowka" "Łukiem ognia", na tych mapach nie gra się fajnie i jeszcze się często trafiają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu Rapid napisał:

 Poprawili rozgrywkę....i się gra, tylko nie odpowiada mi skopiowanie mapy "Prohorowka" "Łukiem ognia", na tych mapach nie gra się fajnie i jeszcze się często trafiają.

Zgadzam się z tobą rozgrywka jest dobra, trochę ją poprawili ale zdarzają się dziwne losowania (np 7 HT w jednym teamie i 2 w drugim ) a jak wylosuje ci miejską mapę to ci z 2 HT mają przechlapane :S. A co do map to tutaj jest trochę gorzej, pousuwali kiedyś mapy z niewiadomych przyczyn i trafienie 3 razy takiej samej pod rząd to normalka. Głównie przez monotonność map gram aktualnie tylko 1/2 razy w tygodniu choć może to się zmieni kiedy wprowadzą nową grafike map i X tiery lekkich czołgów.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...