Skocz do zawartości

Wrażenia z Pyrkonu 2015


SweetAnnie

Recommended Posts

Hej wszystkim!

Niestety na forum wróciłam dopiero po Pyrkonie, więc całe plany ponymeetu poznałam jakieś 5min temu :) Pytanie do Was, czy udało Wam się spotkać? 

 

A takie pytanie ogólne, kto był i jak się podobało?!  :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pytanie do Was, czy udało Wam się spotkać?

11194528_10153251112516182_2637578339048

 

Na pewno nie są to wszyscy bronies i pegasis, którzy zameldowali się w Poznaniu, ale powyższa grupka spotkała się w sobotę pod pawilonem nr 15 :D potem wszyscy ruszyliśmy na konkurs z wiedzy o MLP.

 


A takie pytanie ogólne, kto był i jak się podobało?!

 

Byłem obecny przez całe trzy dni imprezy jako Kakashi Hatake. Pyrkon wspominam bardzo miło. Nie spodziewałem się, że kilkanaście osób będzie chciało sobie ze mną cyknąć zdjęcie (co było bardzo miłym uczuciem :x ). Wyprzytulałem chyba wszystkie dziewczyny z tabliczkami "Hug me" :rainderp: . Jestem tylko trochę rozczarowany atrakcjami związanymi z MLP. A, jeszcze cennik usług gastronomicznych mnie trochę przeraził. Praktycznie wszystkie oszczędności zostały wydane na obiady. Na przyszłość muszę zrobić sobie rozpiskę Poznania z najbliższymi knajpkami :v

Z pewnością za rok zawitam tu ponownie :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam również przez 3 dni i mnie się podobało mega! :)

Weszłam na wszystko, co chciałam (nawet tam gdzi były oblężenia) ale na Pyrkonie nie można się nudzić, tam czas mija tak szybko... a tyle atrakcji i superowych prelekcji!

Co do My Little Pony to brakowało mi takiego odlotowego wielkiego panelu jak rok temu <3 Wtedy to była taka energia i moc!

A za rok również z pewnością się pojawię! Impreza obowiązkowa :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...