Skocz do zawartości

Recommended Posts

66606_1210895567_a3b4_p.jpeg

Witamy w sierocińcu...

Witaj w miejscu przeznaczonym specjalnie dla osieroconych dzieci. Oto stary budynek w którym kiedyś również znajdowało się podobne miejsce, jednakże zostało zamknięte z pewnych mało znanych nam powodów. Planujemy odnowić ową budowlę. Już niedługo będzie ona wyglądać jak piękny dom, o którym marzy każde dziecko.

 

"Znalazłam się w punkcie bez wyjścia. Nie mam pojęcia co to jest za dom i nie wiem czy chcę to wiedzieć. Jednak gdy tylko tu wchodzę czuję niesamowity niepokój przeszywający mnie całą. Chcę stąd uciec jak najdalej i jak najszybciej, a jednocześnie chcę wiedzieć co skrywa to miejsce. Ktokolwiek to przeczyta i znajdzie coś w tym domu, niech wie, że długo tu nie zawita. To miejsce jest pełne zakamarków i niebezpiecznych miejsc. Uciekajcie. Uciekajcie najszybciej jak możecie, jeśli wam życie miłe, bo to miejsce was pochłonie..."

 

Jak po wstępie można było się dowiedzieć akcja dzieje się w pewnym starym, zaniedbanym sierocińcu. Całą sesja będzie prowadzona w klimatach horroru. Od razu zapowiadam tu różne paranormalne zjawiska. Wszystko będzie was straszyć, wszędzie trzaskające drzwi, szafki i inne takie i od razu odradzam dzwonienie po egzorcystę.

Akcja dzieje się XXI wieku jednak w miejscu gdzie działają raczej telefony stacjonarne, zasięg jest jednokreskowy, lub żaden, internet również działa tu ledwo ledwo więc jeśli ktoś ma zamiar siedzieć codziennie na facebook'u i lajkować ludziom fotki z dzikich imprez to nie polecam. Innymi słowy miejsce idealne do spędzenia dzieciństwa, nieprawdaż? x"D

Ale nie czas na żarty.

W tym sierocińcu nie będzie żadnych surowych zasad, zwłaszcza że gromadka jest niewielka a opiekunka jedna, góra dwie (obie miłe więc nie ma się co przejmować x"D).

W sesji każdy steruje dzieckiem w wieku 6-14 lat. Waszym głównym zadaniem jest wtykanie nosa w nie swoje sprawy, a jednocześnie nie robienie tego. Logiczne, prawda? Największym zaciekawieniem waszych postaci będą dziwne przejścia, trzaskające szafki, spadające przedmioty, ludzie pojawiający się z nikąd i listy, które, wygląda na to, że ktoś je podrzuca, jakby próbował do czegoś doprowadzić.

Chciałabym żeby ta sesja byłą na serio i bardzo poważna.

Wszystko jasne?

Więc przejdźmy do części formalnej.

 

Regulamin:

1. MG, czyli ja, ma zawsze rację.

2. Jeśli MG nie ma racji patrz punkt 1

3. Nie chcę widzieć dorosłych postaci, emo, psychopatycznych nastolatków, jasnowidzów ani nikogo podobnego. Tym bardziej op. Jeśli znajdą się tacy, nie przyjmę ich do gry i koniec kropka.

4. Jeśli mówię że postacie mają nie przekraczać wieku 14/15 lat to nie mają tego robić. Nie przyjmuję postaci która jako 14-latek ma dwa metry wzrostu. Tak samo nie przyjmuję już istniejących postaci z jakiegoś anime, mangi czy filmu.

5. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na dodanie czegoś do fabuły serdecznie zapraszam na PW

6. ORTOGRAFIA to przede wszystkim

7. Nie chcę widzieć tu nielimitowanego internetu, i phone'ów, tabletów i innych takich. Żyjemy w takim miejscu że nie i kropka.

8. Osoby które nie będą przestrzegać zasad będą karane, innymi słowy ich postacie będą się spotykać z nieszczęściami.

9. Proszę o wypowiedzi w grze, które będą miały minimum niż trzy linijki. To wcale nie jest takie trudne

 

Karta postaci:

Imię i nazwisko:

Wiek: (( Jak mówiłam wcześniej 6-15 lat, nie mniej ani nie więcej ))

Pochodzenie: (( W sensie kraj z którego postać pochodzi ))

Wygląd: (( Opis proszę, chyba że zdjęcie normalnego człowieka. Nie chcę mieć tutaj żadnych chińskobajkowych postaci.))

Charakter:

Historia: (( Proszę o więcej niż dwie linijki... Trochę kreatywności ))

Umiejętności: (( Prosiłabym nie przesadzać z tym xd ))

 

Moja karta postaci (a raczej dwie xd):

Imię i nazwisko: Anabelle Williams

Wiek: 10 lat

Pochodzenie: Anglia

Wygląd: Ma bardzo jasne, brązowe włosy, długie sięgające jej do połowy pleców, kręcone i z grzywką rozczesaną po obu stronach. Jest dość blada i szczupła, ma smukłą twarz i piegi w okół nosa. Na jej buzi wciąż widnieje uśmiech. Na ogół chodzi ubrana w jasne, kolorowe, staromodne sukienki. Rzadko kiedy spina włosy.

Charakter: Wesoła, przyjacielska, miła ale z początku nie ufna. Lubi pomagać innym, czasem chodzi z głową w chmurach. Jest ogromnie odważna jak na swój wiek i lubi rządzić innymi. Jest bardzo ciekawa świata i jednocześnie samodzielna mimo iż ma 10 lat. Ciągle szuka przyjaciół i stara się być miła dla wszystkich. Uwielbia się bawić, ze wszystkimi i w cokolwiek, a najbardziej w chowanego. Ciągle jest wesoła i nie przejmuje się niczym. Nienawidzi gdy ktoś traktuje ją jak małe dziecko. Czasem wydaje się bardzo dziwna, jakby nie ona tylko zupełnie inna osoba. Zawsze za wszystkimi chodzi, jakoś nie lubi za bardzo siedzieć sama, czasami jednak zdarza jej się gdzieś zniknąć na jakiś czas. 

Historia: Nikt nic o niej nie wie. Została znaleziona pod budynkiem sierocińca gdy przyjechała tutaj opiekunka i mężczyźni który mieli prowadzić remont. Powiedziała że nie ma rodziców. Poza tym sama nigdy nic o sobie nie mówi, a gdy ktoś pyta ją o to skąd jest i jak to się stało że jest w sierocińcu zmienia temat. Niektórzy mówią że mówi sama do siebie, lub rozmawia z lalkami i innymi martwymi przedmiotami.

Umiejętności: Często mówi że widzi ludzi których nie widzą inni ((tylko ja mogę mieć taką umiejętność, wszystkim innym zabraniam)), mówi ciągle różne dziwne rzeczy o różnych osobach które niekiedy okazują się prawdą, gra na fortepianie.

 

Imię i nazwisko: Emma Evans

Wiek: 14 lat

Pochodzenie: Holandia

Wygląd: Wysoka, szczupła dziewczyna. O długich sięgających jej do połowy pleców pszenicznych włosach z lekką grzywką, która czasami zasłania jej lewe oko. Mały zadarty nos, duże, szare oczy o wesołym spojrzeniu i niewielkie usta. Ma piegi pod oczami i na nosie. Jest bardzo wysoka, ma około 1.74 cm wzrostu innymi słowy lekko wyrośnięta, w końcu jest dziewczyną. Zawsze, nie zależnie od sytuacji stara się uśmiechać co tylko dodaje jej uroku. Jest bardzo ładna, ale sama twierdzi, że jest wręcz przeciwnie. Na ogół ubiera się kolorowo, w szerokie t-shirty, sukienki, spódniczki i inne takie.

Charakter: Zawsze wesoła, optymistka, uśmiechnięta, pomaga wszystkim i jest miła dla każdego kogo spotka. Bardzo często uśmiecha się z byle powodu. Stara się być dzieckiem, ale niekoniecznie jej to wychodzi, ponieważ ma w sobie coś z psychologa. Zawsze potrafi komuś pomóc, nie ważne jaka to sytuacja. Wszyscy jej mówią że powinna być psychologiem ale ona twierdzi że to głupoty. Czasem jednak zachowuje się jakby miała rozdwojenie, albo przynajmniej coś nie tak ze swoją jaźnią. Jednocześnie wesoła i miła, pogodnie patrząca na świat dziewczyna, lecz czasem.. To się zmienia. Zachowuje się jakby wszystko było puste, nigdy nikomu o tym nie mówi, no ale to przecież widać. Zachowuje się jakby wszyscy ją opuścili, nie chce z nikim rozmawiać i ciągle płacze ma wrażenie że jest zupełnie nie potrzebna. Często w takich chwilach twierdzi o sobie jak o psychopatce. Czasem mówi sama do siebie. Nigdy nikomu się nie wyżala, nie mówi co jej leży na sercu, nie ważne co i jak. Nie mówi o własnych uczuciach. Gdy popełni błąd zaczyna się śmiać, jakby starała się ukryć jak bardzo ją to boli. Pomaga innym nie zwracając uwagi na własne szczęście. To zapewne jest spowodowane tym co ją spotkało...

Historia: Urodziła się w "zwyczajnym" domu. Ta, jasne. Ojciec zostawił ją i jej matkę, gdy Emma miała kila miesięcy, twierdząc że wróci po miesiącu, bo "tak kazał mu lekarz". Ale nie wrócił. Matka... Ha, matka. Popadła w depresję, a następnie zachorowała na schizofrenię. Biła Emmę, gdy była mała i często siedziała zamknięta w innym pokoju a dziecko bawiło się... Samo, a raczej ze swoimi wymyślonymi przyjaciółmi, bo nikogo innego nie miała. Gdy dziewczynka podrosła zamieszkałą z dziadkami, a matka wylądowała w psychiatryku dwa razy pod rząd. Jej dziadkowie stali się jej rodzicami zastępczymi. A gdy dziewczynka podrosła, matka wyżywała się na niej psychicznie mówiąc jej wszelakie swoje przeżycia i wymyślając niestworzone historie. Emma miła dość... Później odebrano jej rodzicom prawa rodzicielskie. Rok później babcia zmarła... A dziadek wpadł pod samochód, gdy był pijany. Dziewczynka miała wtedy 13 lat. Została sama. Zupełnie sama. Mimo wszystko nie zmieniła się... Chyba... Już od pewnego czasu zbierała noże. Ma w swojej kolekcji nawet tasak. Właśnie dlatego sama twierdzi że jest psychopatką.

Trafiła do sierocińca.

Umiejętności: Umie podpalić dom za pomocą tostera i kuchenki gazowej. Gra na fortepianie, flecie poprzecznym oraz śpiewa. Ukończyła szkołę muzyczną. Jej rozumowanie jest ponad przeciętne, świetnie rozwiązuje zagadki i ma świetną pamięć.

 

Zapraszam wszystkich do zapisów!

Zapraszamy do naszego domu... Zapraszamy wszystkie sieroty... Niech zacznie się zabawa!

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Lucas McBayle

Wiek: 13 lat

Pochodzenie: Szkocja

Wygląd: Lucas to dość wysoki jak na swój wiek (czyt 178 cm) o jasnej cerze, do tego ma masę pieprzyków. Włosy ma kasztanowe, oczy dość duże oraz jasno szare. Lekko zadarty nos z delikatnym garbem, wąskie usta i charakterystyczną bliznę na podbródku, po prostu raz niefortunnie się wywalił i mu zostało. Brwi również wąskie. Między górnymi jedynkami ma niedużą przerwę (góra 3 mm). Budowę ciała ma dość postawną, no ale wciąż dość dziecinną.

Charakter: Lucas... to na pewno nie jest dziecko które można nazwać normalnym, przez sam fakt że ma wiele tików nerwowych, dziwne napady śmiechu i wykazuje skłonności socjopatyczne, wygląda na nie posiasającego emocji, czasami bez powodu śpiewa, głównie metalowe utwory, uwielbia deszczową pogodę, na dodatek kolekcjonuje noże. No i cierpi na zespół stresu pourazowego, stąd to wszystko. Dlatego zawsze zapytany o rodziców robi coś w rodzaju strasznej miny i odchodzi. Czasami miewa też takie momenty że staje w miejscu, łapię się za głowę i mamrocze coś pod nosem, najczęściej wygląda wtedy na przerażonego.

Historia: Urodzony w Glasgow, Lucas na początku życia nie pokazywał żadnych problemów mentalnych, był normalnym dzieckiem. Inteligentnym i ciekawskim ale nigdy nie zachowywał się, jak osoba z zaburzeniami. Aż do pewnego, niezbyt przyjemnego dnia konkretniej w jego szóste urodziny, mianowicie, jechał wraz z rodzicami do schroniska gdyż ci chcieli przygarnąć psa, niestety w ich samochód uderzyła ciężarówka, jednak nie od przodu a od boku, jego matka przygniotła jego ojca podczas wywracania się dosłownie robiąc z nich mokrą plamę, ale nie Lucas'a. On dzięki siedzeniu po stronie kierowcy na tylnym siedzeniu, uniknął tej jakże okrutnej śmierci, w zasadzie to oprócz paru zadrapań nie maił innych ran. Cieleśnie wyszedł bez szwanku, jednak ta sytuacja zmieniła go na zawsze, nie dość że zaczęły go nawiedzać wizje tych najgorszych urodzin w jego życiu to jeszcze został wysłany do sierocińca, po paru latach, mimo faktu że wszystko zdawało się osłabnąć on wciąż ma objawy PTSD, co też sprawiło że zaczął zachowywać się w sposób aspołeczny, może to tylko sposób ucieczki od problemów ale kto wie, kojące dla niego zdaje się kolekcjonowanie noży, wszelakiej maści, a najlepiej tych egzotycznych. Jak na razie ma jednak tylko karambit, nóż motylkowy i nóż bagnet typu M9.

Umiejętności: Poza rozmaitymi sztuczkami nożami (zwłaszcza te nożem motylkowym) to ma jeszcze jedną, dziwaczną umiejętność, o ile można tak to nazwać, mianowicie bardzo szybko uczy się języków, nawet tych wymarłych.

Mam nadzieje że się nada ;w;

Edytowano przez Mephisto The Lone Wanderer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Caterina Curtizza

Wiek: 10 lat

Pochodzenie: Włochy, Toskania

Wygląd: Caterina ma 150cm wzrostu, dość przeciętnie jak na swój wiek. Blada cera jak u jakichś filmowych wampirów, duże, czarne oczy, długie, proste, ciemnofioletowe (tak ciemno że prawie czarne) włosy, prawie do kolan. Mały i delikatny nos. Nosi długie, czarne sukienki i czerwony krawat. Ma długie i smukłe rzęsy i śnieżnobiałe rzęsy. Jest też bardzo chuda. [Dołączę potem obrazek taki mniej-więcej oddający o co chodzi]

Charakter: Caterina jest specywiczną dziewczynką. Lubi inne dzieci, ale jej ulubione tematy dla małych dzieci są często za trudne albo za straszne. Uwielbia książki i filmy o duchach, interesuje się egzorcyzmami i demonami. Poza tym uwielbia grać z dziećmi w karty i klasy, nie jest odludkiem, odzywa się nawet często, ale ma taki dźwięczny głosik że nieważne co mądrego powie - brzmi jak malutkie dziecko mówiące o pogodzie albo jedzeniu.

Historia: Caterina była bogatą dziewczynką z bogatego domu. Jej rodzice odziedziczyli fortunę po dziadku który prowadził ogromną sieć winiarni z eksportem na całą Europę. Zginęli podczas trzęsienia ziemi, a jej wuj, brat ojca przejął majątek. By pozbyć się dziedziczki nocą ją uśpił i wywiózł gdzieś w dal. W wieku 6 lat porzucił ją pod sierocińcem. Pomimo takich wydarzeń Caterina nie ma traumy, nawet nie przejmuje się tym co utraciła. Ze strachu przed gniewem Wuja nie chce jednak nigdy wracać do Włoch.

Umiejętności: Caterina interesuje się egzorcyzmami, jej pragnieniem jest kiedyś taki odprawić. Jest bardzo spostrzegawcza, myśli też dość logicznie jak na dziesięciolatkę, ma ogromną pamięć do twarzy, szczegółów, wierszy czy dat.

Przejdzie?

Edytowano przez Darnok2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem na tyle głupia żeby zapomnieć wytłumaczyć... Xd

Wasze postacie mają być NORMALNE. Błagam bez łowców demonów, egzorcystów, dzieci z magicznymi mocami i innymi takimi. Ja, owszem kieruję taką postacią ale to dlatego że ona... Ma być taka i tyle, reszty dowiecie się grając. Moja druga postać będzie zwyczajnie normalna. Dlatego serdecznie proszę o zmianę w kp pana powyżej. Cała fabuła ma nie polegać na tym żeby każde z dzieci miało jakąś nadprzyrodzoną moc, tylko na rozwiązaniu każdej z tajemnic domu. Zrozumiano?

Mam nadzieję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Chris Dawkins
Wiek: 11 lat
Pochodzenie: Denver, Stany Zjednoczone
Wygląd: Piwne, zwykle podekscytowane oczy. 162 cm wzrostu, czarne, rozczochrane włosy. Mały, zakrzywiony nos. Zwykle nosi wyświechtany, lekko zużyty mundurek. Czarne, eleganckie spodnie i charakterystyczna zielona czapka z daszkiem, kompletnie nie pasująca do reszty ubioru. Chris jest dość chudy, patyczkowaty. 
Charakter: Niezdarny i lekko nieśmiały, a jednocześnie ciekawy życia. Nie wyróżnia się zbyt spośród reszty dzieci, oprócz jego skłonności do bycia nieco nazbyt dojrzałym, w sytuacjach które niekoniecznie tego wymagają. Rozdarty pomiędzy własną słabością, a chęcią zaistnienia wśród rówieśników. Osobowość nieco introwertyczna. Czuje się dobrze między ludźmi, ale potrzebuje czasem chwili oddechu w samotności, aby uporządkować myśli. Stara się być przyjazny i miły. 
Historia: Nigdy nie poznał swoich rodziców, zostawili go, gdy jeszcze był niemowlakiem. Trafił do sierocińca w stanie Denver, gdzie wychowywał się przez spory czas. Bardzo przywiązał się do swojej opiekunki, która towarzyszyła mu przez pierwsze lata w jego wędrówce życiowej~ W wieku 7 lat został zmuszony do zmiany dotychczasowego ośrodka, z powodu jakiegoś skandalu, który skutkował zamknięciem sierocińca. Powód nie był do końca znany, a przynajmniej Chrisowi, ponieważ "Nie musisz sobie tym zaprzątać główki". Został oddelegowany do kolejnego ośrodka, w którym dzięki ogromnej bibliotece dwie przecznice dalej, odkrył swoją prawdziwą pasję - literaturę. Większość czasu spędzał nad książkami, przez co zyskał przezwisko "kujon". Chris miał paru kolegów, jednak żadnego z nich nie mógł nazwać "przyjacielem". W szkole radził sobie bardzo dobrze, nauczyciele nie mieli co do niego żadnych zarzutów. W ostatnim roku jednak, sytuacja ulega gwałtownej zmianie. Chris staje się ofiarą typowych szkolnych łobuzów. Kretynów, którzy zabawiają się czyimś kosztem. Chłopiec powoli zamyka się w sobie. Wszelkie interwencje ze strony grona pedagogicznego nie skutkują, więc Chris po raz kolejny zostaje oddelegowany do innego ośrodka. Sam, z bagażem wypchanym książkami i lekko podniszczoną samooceną kroczy przed siebie, dokładnie obserwując otaczającą go przyrodę i otoczenie, w którym będzie mu dane od teraz żyć.
Umiejętności: Próbuje swoich sił w sztuce słowa pisanego. Nie ma jakichś specjalnych umiejętności, jest dzieciakiem przeciętnym w swej nieprzeciętności.

"Moi rodzice nie potrafili udźwignąć bagażu samego pojęcia bycia rodzicem. A tak przynajmniej mi wmawiali. Chciałbym ich kiedyś poznać, chciałbym aby oni poznali mnie. Wierzę, że kiedyś mi się to uda. A do tego czasu, będę robił wszystko, aby ich nie zawieść, tak jak oni zawiedli mnie."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i Nazwisko: Johan Northug

Wiek: 13 lat

Pochodzenie: Norwegia, Stavanger

Wygląd: Johan jest wysokim bo mierzącym prawie 1,72 cm wzrostu blondynem. Jego blond włosy sięgają mu do ramion, jest dobrze zbudowany ale nie przesadnie. Przez pewien czas chodził na siłownię. Jego oczy są koloru szarego, a pod lewym okiem dość długą bliznę po uderzeniu go butelką po piwie przez ojca.

Charakter: Johan jest chłopakiem spokojnym i opanowanym choć wychowanym przez rodzinę wierzącą w bóstwa norweskie czyli bojowo nastawione. Trudno go zdenerwować a sam nie przebywa w dużych grupach. Jeśli się go zdenerwuje lepiej być wtedy daleko bo wpada w furię. 

Historia: Johan od urodzenia był spokojnym chłopakiem. W szkole ludzie go szanowali bo każdemu pomagał. Już za młodu ojciec zapisał go na siłownię. Chłopak nie lubił tam chodzić ale bał się gniewu ojca i nadal tam uczęszczał. Gdy chłopak miał 12,5 roku jego rodzice zostali zamordowani. Chłopak bardzo to przeżył a najgorzej się czuł w sierocińcu.Od tamtego czasu mało co się do kogoś odzywa ale zawsze chętnie pomaga innym.

Umiejętności: Johan dobrze posługuje się nożem [Karambit], bardzo dobrze zna język finlandzki, szwedzki, norweski i staronorweski.

 

Mam nadzieję że kp jest dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Oliver Lee

Wiek: 6 lat

Pochodzenie: Nowy Orlean, Stany Zjednoczone

Wygląd: Oliver jest niski, nawet jak na swój wiek. Jego okrągłą buźkę okalają dość długie, jasnoblond, kręcone włosy. Duże, błękitne, zazwyczaj zdziwione oczy nadają mu jeszcze bardziej dziecinnego wglądu. Dzięki długiemu przebywaniu na słońcu, jego skóra nabrała ładnego, jasnobrązowego odcienia. Zwykle ubiera się w za duże T-shirty z różnymi nadrukowanymi napisami, których znaczenia często nie rozumie. Do tego przetarte na kolanach dżinsy, lub krótkie spodenki. Oliverowi wypadły niektóre zęby mleczne, przez co sepleni. 

Charakter: Oliver jest bardzo niezdarny - często się przewraca, a rzeczy wypadają mu z rąk. Ciekawi go wszystko dookoła, zwłaszcza jeżeli coś jest dla niego nowe. Jednocześnie jest dość, a nawet bardzo strachliwym dzieckiem. W szczególności boi się duchów, pająków i ciemności. Nie potrafi zasnąć bez swojego ulubionego króliczka-zabawki, którą nosi ze sobą prawie wszędzie. Zwykle jest dość cichy i wycofany, ale mimo to lubi przebywać wśród ludzi.

Historia: Jego matka była młoda i nie przygotowana do posiadania dziecka, więc powierzyła opiekę nad kilku miesięcznym Olivierem babci chłopca. Najpierw matka odwiedzała chłopca co kilka dni, potem co kilka miesięcy, aż w końcu w ogóle przestała widywać się z małym. Mimo to Olivier był szczęśliwym chłopcem. Babcia stała się dla niego najważniejszą osobą na świcie. Na drugie urodziny dała mu ręcznie uszytego królika-pluszaka. Radość chłopca, niestety, nie trwała długo. Niespełna półtora roku później jego babcia zmarła na nowotwór, a chłopiec trafił do sierocińca. Od tamtych wydarzeń bardzo przywiązał się do swojej zabawki i zaczął się coraz rzadziej odzywać, i bać się wielu rzeczy, często niestrasznych dla innych.

Umiejętności: jako że jest jeszcze małym dzieckiem, nie miał czasu rozwinąć wielu umiejętności, czy odkryć jakiś swój specjalny talent. Jedyne czym może się pochwalić to umiejętność wspinania się na drzewa i pływania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Devi Hemavati

Wiek: 10 lat

Pochodzenie: Indie

Wygląd: Niska i szczupła dziewczynka o ciemnych, długich,  prostych włosach. Ma ciemną karnację ze względu na swoje pochodzenia. Twarz jest owalna i ma delikatne rysy, oczy w kształcie migdałów o ciemnobrązowych tęczówkach. Ma mały, ale szeroki nos.

Charakter: Jest spokojna i cierpliwa. Bardzo interesuje ją otaczający świat i chce go poznawać, wobec czego uwielbia czytać książki. Dużo książek. Nigdy nie chwali się swoją wiedzą, chyba, że jest ona do czegoś potrzebna. Stara się lubić każdego kogo tylko spotka i wykazuje mnóstwo empatii, ale też nie da sobie wejść na głowę.

Historia: Devi urodziła się w Indiach. Nie znała swojej matki, ponieważ zaraz po porodzie oddana została do Okna Życia, gdzie też zajęły się nią wolontariuszki, jak i mnóstwem innych dziewczynek. Jej historia nie jest specjalna - rodzice po prostu pragnęli mieć męskiego potomka, a urodziła się dziewczynka, której nie mieli serca zostawić gdzieś na pewną śmierć.

Umiejętności: Potrafi dobrze czytać i ma dużą wiedzę jeśli chodzi o nauki ścisłe - biologię, matematykę, nawet fizykę. Oprócz tego jest sprawna fizycznie i interesuje się wierzeniami i historią Indii. (Taki trochę kujonek)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól, że Hehesz dołączy. :v

Imię i nazwisko: Angela Brown
Wiek: 10 lat
Pochodzenie: Anglia
Wygląd: Drobna, niska dziewczynka o brązowych, krótko ściętych włosach, niebieskich oczach i bardzo bladej cerze.
Charakter: Angela jest bardzo ciekawskim dzieckiem. Często się zamyśla i marzy. Kocha czytać książki i często wybiera je niż zabawę z rówieśnikami, lecz nie trudno nawiązać z nią rozmowę. Ma kompleks z powodu swoich krótkich włosów.
Historia: Angela zawsze była rozpieszczana przez swoich rodziców. Pochodziła ze zwyczajnej, kochającej się rodziny, w której nie było żadnych problemów i wielkich kłótni. Do czasu, gdy zaczęły się problemy finansowe. Ze stresu jej ojciec zaczął pić, przez co coraz częściej kłócił się z mamą. W rezultacie rodzice rozwiedli się, a córkę porzucili na ulicy, gdzie znalazła ją jakaś kobieta i oddała do sierocińca. Jednym z najgorszych wspomnień Angeli jest wieczór, w którym jej ojciec wrócił pijany do domu i wpadł na dość nie typowy pomysł-ściął córce włosy, które poprzednio sięgały prawie do kolan. Teraz ma włosy ledwie do ramion i ma z tego powodu ogromne kompleksy.
Umiejętności: Bardzo dobrze czyta i ma ogromną wyobraźnię.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól, że Hehesz dołączy. :v

Imię i nazwisko: Angela Brown

Wiek: 10 lat

Pochodzenie: Anglia

Wygląd: Drobna, niska dziewczynka o brązowych, krótko ściętych włosach, niebieskich oczach i bardzo bladej cerze.

Charakter: Angela jest bardzo ciekawskim dzieckiem. Często się zamyśla i marzy. Kocha czytać książki i często wybiera je niż zabawę z rówieśnikami, lecz nie trudno nawiązać z nią rozmowę. Ma kompleks z powodu swoich krótkich włosów.

Historia: Angela zawsze była rozpieszczana przez swoich rodziców. Pochodziła ze zwyczajnej, kochającej się rodziny, w której nie było żadnych problemów i wielkich kłótni. Do czasu, gdy zaczęły się problemy finansowe. Ze stresu jej ojciec zaczął pić, przez co coraz częściej kłócił się z mamą. W rezultacie rodzice rozwiedli się, a córkę porzucili na ulicy, gdzie znalazła ją jakaś kobieta i oddała do sierocińca. Jednym z najgorszych wspomnień Angeli jest wieczór, w którym jej ojciec wrócił pijany do domu i wpadł na dość nie typowy pomysł-ściął córce włosy, które poprzednio sięgały prawie do kolan. Teraz ma włosy ledwie do ramion i ma z tego powodu ogromne kompleksy.

Umiejętności: Bardzo dobrze czyta i ma ogromną wyobraźnię.

Akceptuję kartę, możesz zacząć grać c:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Imię: Amber Lighty
Wiek: 12
Pochodzenie: Anglia
Wygląd: Ma krótkie rude włosy (pixie). Brązowe oczy. Jest średniego wzrostu. 
Charakter: Zacznijmy od tego, że jest niema. Nie może mówić, ale ma dobry słuch. Na wesołe usposobienie do życia. Jej mottem jest "I tak wszyscy zginiemy"
Historia:
Po urodzeniu odrazu trafiła do domu dziecka. Rodzice nie byli gotowi. Wychowywała się w domu dziecka. Zawsze chciała poznać swoich biologicznych rodziców. Często z tamtąd uciekała. Ukrywała się w lesie.
Umiejętności:
Dobrze wspina się na drzewa, biega, rysuje. 

Ujdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Kiteczka107 napisał:

Imię: Amber Lighty
Wiek: 12
Pochodzenie: Anglia
Wygląd: Ma krótkie rude włosy (pixie). Brązowe oczy. Jest średniego wzrostu. 
Charakter: Zacznijmy od tego, że jest niema. Nie może mówić, ale ma dobry słuch. Na wesołe usposobienie do życia. Jej mottem jest "I tak wszyscy zginiemy"
Historia:
Po urodzeniu odrazu trafiła do domu dziecka. Rodzice nie byli gotowi. Wychowywała się w domu dziecka. Zawsze chciała poznać swoich biologicznych rodziców. Często z tamtąd uciekała. Ukrywała się w lesie.
Umiejętności:
Dobrze wspina się na drzewa, biega, rysuje. 

Ujdzie?

Zabawna historia... ta sesja została przeniesiona do archiwum. Jednak temat z zapisami pozostał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...