Skocz do zawartości

Grafiki od Uszatki


Sowenia

Recommended Posts

Więc się nie doczekam sygnatury?

 

Właśnie widzę, jak zwykle wszystko rozbija się o kasę.

:pinkiep:

 

Jeśli aż tak wielkim problemem jest dla ciebie zaczekanie na darmową sygnaturę, że aż musisz rzucać tutaj swoimi pretensjami to...nie. Nie doczekasz się sygnatury. 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aż tak wielkim problemem jest dla ciebie zaczekanie na darmową sygnaturę, że aż musisz rzucać tutaj swoimi pretensjami to...nie. Nie doczekasz się sygnatury. 

Stwierdziłam tylko fakty, widzę tylko oburzenie nastolatki. Sama przyznajesz rację iż za pieniądze zrobisz szybciej a za darmo od siebie nie za bardzo. Jednak nie mam zamiaru się kłócić to tylko fandom nic więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sama przyznajesz rację iż za pieniądze zrobisz szybciej a za darmo od siebie nie za bardzo.

 

A gdzie ja napisałam coś takiego? 


A mogę jescze poprosić o sygnaturkę :fluttershy3: ?

 

Co ma się na niej znaleźć? Double Diamond? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to źle odebrać.

To, co zacytowałaś jest jednoznaczne do granic możliwości. Uszatka tutaj pracuje za darmo, poświęca swój prywatny czas dla osób, których czasem nawet nie zna. Na dodatek Uszatka ma teraz egzaminy maturalne, co mocno uszczupla jej wolny czas, pomyślałaś o tym? Trochę szacunku dla samego faktu, że ktoś był skłonny za darmo coś dla Ciebie zrobić. 

 

Wybaczcie off top. 

 

 

Przy okazji jeszcze raz podziękuję Uszatce za awatar i sygnę dla mnie, warto było poczekać :3 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odczekałam się sygnatury. To mało teraz ważne. :P

Owszem, nie doczekałaś, bo nim Uszatka zdążyła się za nią zabrać to już odpaliłaś działa w jej stronę. Zauważ, że niedawno oddała pracę osobie zamawiającej przed Tobą. Ty byłabyś następna. Teraz już nie będziesz, niestety na własne życzenie.

 

I to tyle ode mnie, nie będę rozjeżdżał wątku, jeśli naprawdę chcesz prowadzić dyskusję na ten temat to ślij PW. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Co prawda czuję brak szacunku z twojej strony, widzę bezpodstawne oskarżenia i potraktowanie mnie jak robol, bo "zamówiłam i muszę to natychmiast dostać, nie obchodzi mnie kolejka!". 

 

Ale to, że ktoś zachowuje się jak dziecko, nie znaczy, że ja też muszę się tak zachowywać. Zatem zrobiłam twoją sygnaturę. 

 

W4TegIA.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda czuję brak szacunku z twojej strony, widzę bezpodstawne oskarżenia i potraktowanie mnie jak robol, bo "zamówiłam i muszę to natychmiast dostać, nie obchodzi mnie kolejka!". 

 

Ale to, że ktoś zachowuje się jak dziecko, nie znaczy, że ja też muszę się tak zachowywać. Zatem zrobiłam twoją sygnaturę. 

 

W4TegIA.png

Dziękuję. Czasem warto napisać  wyjaśnienie. Ja ze swojej strony przepraszam, nie potrzebnie się uniosłam.:):hug4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wj4yls3.png

 

Zastój miałam, bo zamówienie przed tobą wymaga usunięcia znaku wodnego z podesłanego wektora. Meh. Ale za tchnięciem przekonywujących literek składających się w zdania w komunikatorze o nazwie skrótowej gg autorstwa PervKapitan postanowiłam zrobić kółeczko przed sygnaturą ^^ 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym, abyś swoją magią zamieniła ten obrazek w w piękny avatar. Obrazek w sumie ma już kształt koła, więc robota nieco ułatwiona :)

 

http://logodatabases.com/wp-content/uploads/2011/11/funny-starbucks-logo.jpg

 

Ciężko było ładnie usunąć tło z pomiędzy włosów więc jest troszkę poszarpane. Ale myślę, że nie rzuca się to w oczy, a na białym nawet nie widać ^^"

 

QxX9pyA.png

Jaka kolwiek :D

A i można poprosić o napis Hawkeye and (ten drugi) Lover?

 

Niestety, ale usunięcie Watermarka jest zbyt skomplikowane i szczerze mówiąc nie chce mi się tego robić. Nie masz obrazka z OC bez watermarka? 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...