Niklas

Nabór na MG

Recommended Posts

Niklas    2749

Pora zatem na kolejne drobne zmiany w dziale, tym razem w formularzu na MG. Trochę go poukładałem i zmodyfikowałem, co z pewnością niektórzy zauważą.

Zatem, jeśli macie ochotę zgłosić się na MG, zapraszam do skorzystania z poniższego formularza.

Doświadczenie:
Jakie realia mógłbyś zaproponować?:
Dlaczego Ty? (plus wady/zalety):
Kontakt:
Przykładowe WŁASNE opowiadanie/link do gry w Luźnych:

MAŁA LEGENDA:

Doświadczenie: czyli czy mieliście jakieś doświadczenie jako MG, czy to będzie Wasz pierwszy raz.
Jakie realia mógłbyś zaproponować?: czyli w jakich innych światach, prócz Equestrii, jesteście w stanie poprowadzić gry. Możecie tutaj wpisywać też realia ficów MLP, np. Fallout: Equestria czy Silent Ponyville. W tym miejscu napiszcie również, jeśli nie planujecie prowadzić gry w świecie pastelowych koników zwanych kucami.
Dlaczego Ty?: czyli po prostu napisz coś o sobie i przekonaj mnie, że to Ty jesteś godnym kandydatem na bycie MG. Napiszcie też tutaj swoje wady i zalety, bo, jak wiadomo, nikt nie jest doskonały.
Kontakt (mail/gg/skype/steam/cokolwiek): sprawa jasna jak słońce, czyż nie?
Przykładowe WŁASNE opowiadanie/link do gry w Luźnych: to najważniejszy podpunkt formularza i na niego będzie położony szczególny nacisk. Chcę zobaczyć, jak pracuje Wasza wyobraźnia. Może to być krótkie opowiadanie napisane w formularzu, tudzież link do Waszej twórczości. Warto zaznaczyć, że każde opowiadanie lub gra będą dokładnie sprawdzone, ale nie muszą być jakoś super długie. Grunt żeby miały ręce i nogi ;)

Zatem nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam powodzenia.

Edytowano przez Zegarmistrz
  • +1 4

Doświadczenie: 
Kilka sesji poprowadzonych. Duża liczba w których grałem. Jedna sesja table top z D&D. Uczę się jeszcze być mg. 

Full Metal Alchemist

Soul Eater, 
Fairy Tail, 
One Piece, 
League of Legends,
Overwatch, 
Fallout, 
The Elder Scrolls
My Little Pony,
Do tego uniwersa wymyślone. Albo przez graczy albo przeze mnie.  
Dlaczego Ty? (plus wady/zalety): Lubie sesje RPG, odczuwam sporą przyjemność z prowadzenia takowych, zwłaszcza jeśli gracz jest dobry. 
Jeśli chodzi o moje zalety to potrafię dość sporo wymyślić, mam sporą wyobraźnię co się przydaję, znam też dość dużo uniwersów z których mogę poprowadzić sesje, ale znam je nieco mniej dokładnie. Nie narzucam na graczowi konkretnych zachowań a wybory które im daje wpływają na dalszy ciąg wydarzeń. 
A wady to lenistwo, zdarza mi się odpisywać, chociaż rzadko zdarzają się dni kiedy nie odpisuje wcale. Głównie gdy jestem zmęczony. 
Kontakt: Forum,
Curse jako DanateDMC
Skype mm75282 albo Nadadmirał Floty Maruderskiej Wiesław 
Steam jako Skeleton King (albo danatedmc) 
Battle.net Danate#21723
Ale najbardziej polecam forum. 
Sesja prowadzona przeze mnie dla Clocky i Arcybiskupa z uniwersum League of Legends 

Spoiler

Edytowano przez Mephisto The Undying
Nie przekopiowałem fragmentu z doświadczeniem, dodałem go teraz.
  • +1 3

Doświadczenie: Spory już czas grywam na forach PBF, a na jednym od roku jestem MG. Prowadziłam też trochę mówionych sesji, na bieżąco (Choć takie luźniejsze, dla zabawy, bo ze znajomymi).
Jakie realia mógłbyś zaproponować?: Oj, bardzo dużo. Jeśli coś jest animowane, to jest dość spore prawdopodobieństwo, że znam i mogę prowadzić. Po prostu lepiej się mnie zapytać, czy kojarzę produkcję, a nuż się trafi. Ale spróbujmy tak ogólnikowo (Czyli pewnie moje ulubione się tu znajdą)

Hmm.... jeśli chodzi o kreskówki

MLP oczywiście

Star vs The Forces of Evil <3

Steven Universe

Gravity Falls

Wakfu

Miraculum Ladybug

Wander over Yonder (łał, kojarzy ktoś w ogóle?)

...Zootopia?.... Król Lew?

Z gier:

Undertale <3

Pokemon

Digitmon

Yo-kai Watch

Legends of Zelda

Fire Emblem

Ib <3

LiEat

Pocket Mirror

Mad Father

Prawdopodobnie większość otome

Wiedźmin pewnie też

Anime... oj boże, za dużo tego. Aaale wymienię najpopularniejsze, czy coś. Tutaj lepiej po prostu zapytać, czy znam.

Naruto

OnePiece

Fairy Tail

Soul Eater

Fullmetal Alchemist

Durarara

Bungou Stray Dogs

Zetsuen no Tempest

Kuroshitsuji

Noragami

Hunter x Hunter

MAGI

Kateko Hitman Reborn

i tak dalej....

Pewnie jeszcze Harry Potter, jakby ktoś lubił. Oczywiście wszelkie światy, które są wymyślone przez gracza chętnie przyjmę, czy jakieś cross-overy.

Dlaczego Ty? (plus wady/zalety):  Cóż... Jestem kreatywną osobą, która kocha wymyślać różne, ciekawe historyjki. Lubię uszczęśliwiać graczy (i siebie, ha!) Najważniejszą rzeczą w historii są wspaniałe postacie i dobra fabuła, więc staram się zawsze takie rzeczy utrzymać, najważniejsze aby każde wydarzenie miało wpływ na przyszłość. Lubię też dobry humor i czasem absurd. Moja wada, to częste, zbytnie komplikowanie fabuły, co sprawia, że dziwne rzeczy wychodzą pod koniec, aaaale nigdy nie przestaje mieć sensu... powiedzmy. I czasem dopada mnie leń absolutny.
Kontakt:

To Forum

GG: 51666524 (Polecam)

@email - [email protected], choć rzadko kiedy zerkam.

Spoiler

http://www.pokemoncrystal.wxv.pl/forum81.htm  - Tutaj jest mój dział MG na Pokowym Forum PBF, można poprzeglądać (Conan to mój nick). Jakby co, to mogę też napisać dodatkowo jakieś opowiadanie.

Edytowano przez Elion_Time001
  • +1 3
  • Nie lubię 1

Pawlex    367

Doświadczenie: Parę prowadzonych przeze mnie sesji na tym forum. W jeszcze więcej brałem udział. Tyle.
- Star Wars
- League of Legends
- Mass Effect
- Hotline Miami
Jednak o wiele bardziej preferuję uniwersa wymyślone przeze mnie bądź gracza. Najlepiej w klimatach Cyberpunku, Dark Fantasy, Postapo bądź Weird West. Nic z anime. 

Dlaczego Ty?:

Największym plusem jest to, że nie mam problemów z wyobraźnią. Wymyślanie różnorakich historii nigdy nie było dla mnie trudne. Uwielbiam tworzyć sesje skupione na storytellingu, więc nie skupiam się na rzucaniu kością czy statystykach. Wolę grać i tworzyć gry dla przyjemności i rozluźnienia. Wady? Leń. Wielki leń. Nie zawsze, ale czasami mogę mieć problem by nawet dać jeden odpis na dzień. Poza tym bardzo łatwo mnie zirytować. 

Kontakt:

Forum

GG

- Dwie rzeczy, których nie jestem w stanie zrozumieć. Po pierwsze, dlaczego wszystkie  ofiary to ruski? Po drugie, dlaczego maski zwierząt? - Zapytał jeden z dwojga mężczyzn. Wysoki detektyw, z krótkimi czarnymi włosami i mocnymi rysami twarzy. Odziany w czarny garnitur.  Natomiast druga osoba, komendant policji. Przy kości, powoli łysiejący, z bujnym czarnym wąsem. Obydwoje znajdowali się w małym pomieszczeniu. Na ścianie wisiała sporej wielkości tablica korkowa. Na niej natomiast mnóstwo zdjęć miejsc zbrodni i podejrzanych osób. Niektóre z fotek były połączone czerwonymi nićmi. Jednakże najdziwniejszymi w tym zbiorze dowodów były zdjęcia zwierzęcych masek.
- Szczerze? Nam to nawet na rękę. Zamaskowani wariaci rozbijają rosyjskie gangi. Dopóki walczą między sobą, nie ma co interweniować. Daj sobie spokój, Mike. - Odpowiedział komendant. Trzeba przyznać, że osobie na takim szczeblu policyjnej kariery nie przystało w taki sposób traktować brutalnych morderstw. Nie ważne kogo. 

Pieprzony grubas ze znajomościami... - Pomyślał detektyw. To był naprawdę jeden z najgorszych komendantów w historii tego posterunku. Tylko zysk, żarcie pączków i mobbing innych policjantów. Dobro i bezpieczeństwo Miami? Głęboko w tłustej dupie...

- Skąd takie zaufanie do wariatów, Jerry? Skąd ta pewność, że pewnego dnia ktoś nie postanowi zabić sobie przypadkowych osób? Centra handlowe w godzinach szczytu, szkoły, stadiony podczas meczu. Mało to miejsc i okazji do urządzenia masakry, jaką na razie doświadczają te mafie? - Mike był naprawdę zdenerwowany. Przejścia na czerwonym świetle czy śmiecenie w parku jeszcze było można zignorować, ale morderstwo? 

Komendant w odpowiedzi machnął ręką, po czym odwrócił się i skierował się do drzwi. 

- Jak zwykle przesadzasz. Możemy ich przymknąć, jak już wybiją tych wszystkich rosyjskich rzezimieszków. Teraz niech odwalają robotę za nas! - Grubas zarechotał. 

Kiedy komendant był już o krok od sięgnięcia klamki, drzwi niespodziewanie otworzyły się z wielką siłą. Trzasnęły mężczyznę w twarz. Ten stracił równowagę i runął na ziemię. Z jego skroni zaczęła sączyć się krew. Detektyw prawie podskoczył ze strachu i odwrócił się.

W framudze drzwi stała postać. Odziana w szarą, bawełnianą bluzę, jeansy i zielone trampki. Jego twarz zakrywała lateksowa maska jastrzębia. Był cały w krwi, tak jak nóż kuchenny który trzymał. 

- Szlag! - Krzyknął detektyw, po czym pośpiesznie sięgnął do kabury, aby wyciągnąć pistolet. Zdołał chwycić broń, jednak zanim zdążył ją wyciągnąć, ostrze noża wbiło się prosto w jego czoło. To był naprawdę dobry rzut ze strony oponenta. 

Detektyw legł jak kłoda, prosto na twarz. Dzięki temu ostrze przeszło na wylot czaszki. 

Zamaskowany morderca zrobił parę kroków, po czym zatrzymał się na środku pomieszczenia. Zerknął najpierw na tablicę z dowodami, a następnie na jęczącego i rannego komendanta. "Jastrząb" przez cały czas nie odezwał się ani słowem. 

Teraz było już z górki. Wystarczyło zniszczyć dowody... i wykończyć grubasa. 

• +1 1

Doświadczenie:
Trzy lata byciem mistrzem gry. Sesje prowadziłam tutaj na forum w luźnej grze ról, także na innych forach, skypie czy facebooku. Na forach pbf gdzie koleżanki miały prawa administratorskie byłam mistrzem gry.

~ Neuroshima
~ Wiedźmin
~ D&D
~ Warcharmer
~ League of legends
~ Mlp
~ Wiele uniwersum z anime/gier/książek

Dlaczego ty?:
Jestem kreatywna, prowadzenie sesji sprawia mi dużą przyjemność, jestem otwarta na pomysły graczy

Wady:
Dysortografia, mam problemy z interpunkcją, tworzę zbyt długie zdania, czasami miewam dni załamania kiedy nie mam ochoty pisać

Kontakt:
Facebook: Karolina Rutkowska
Email; [email protected]

Link do gry w luźnych;

Edytowano przez Clockwork Ruby Who
  • Nie lubię 1

Syiten    7

Doświadczenie: od jakiegoś roku pisuję rpg na rożnych forach, od pół roku jestem MG na jednym PBF i idzie mi bardzo dobrze
Jakie realia mógłbyś zaproponować?: no cóż, mogę prowadzić sesje w uniwersum FNAF, Undertale, Homestuck, JJBA, i oczywiscie mlp. a także wszelkich uniwersach wymyślonych
Dlaczego Ty? (plus wady/zalety): no cóż, w moim mniemaniu jestem dość dobrym mg, mam dość ciekawe pomysły, ukazuję duże zaangażowanie w opisywaną historie w danej sesji, wiele osób często chwaliło prowadzone przeze mnie sesje.
Kontakt: forum, facebook - https://web.facebook.com/profile.php?id=100007291758053

oto link do przygody, którą prowadziłem jednemu użytkownikowi na PBFie Undertalowym :http://beyond-undertale.forumpolish.com/t543-niezwykla-przygoda-doggo

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się